Fırsat ürünü

Loreal İnoa Oksidan Krem 20 Vol. - İnoa Zenginleştirilmiş Oksidan 1000ml


LION-20
%53
indirim
77.00 TL
35.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 10 Vol. Oksidan: Saç koyultma işlemleri ve teknik uygulamalar için,
  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma/koyultma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için tercih edilmelidir.
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Loreal
Ürün Kategorisi:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Loreal Inoa
Volume:
  • 20
Güzell
Cok memnun kaldim ayni markanin sac boyasinida kullaniyorum. Harika bir urun . Sadece 40 dk dan fazla bekletmeyin koyu olabiliyor
İnoa boya aynı zamanda bakım yapıyor 2 senedir kullanıyorum ve bu siteden alıyorum ürünler orjinal harika bir ambalajla gecikmeden geliyor.Teşekkür ederim.
çok doğal güzel bir boya inoa , memnunum ..ayrıca siteden bu ürünleri birden fazla kez aldım orjinal kutusunda ve hatasız geliyor siparişlerim , teşekkür ederim
INTERNETTE O KADAR COK OVGU ILE BAHSETTILER ALDIM. INSALLAH ISTEDIGIM RENK TUTAR
Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba ben Keune Tinta 6.4 boya kullanıyorum. Daha önce Aynı markanın %6 20 volumluk oksidanını kullanıyordum ancak bitince aynı marka oksidanı temin edemediğim için aynı volumde başka bir marka oksidan aldım ama bu oksidanın saçımı yıprattığını düşünüyorum(Matrix %6 20 volum) belkide kullandığım boya markasıyla uyumlu değil. Lütfen bana oksidan önerisinde bulunabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

vildan A. 24/12/2017
Cevap: Vildan Hanım Merhaba,Keune saç boyası ile markanın kendi oksidanının kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Farklı marka oksidan kullanımı, istenmeyen sonuçlar almanıza sebep olabilir.
Sachane.com . 26/12/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : iyi gunler ınoa supreme alacagım. Oksıdanı ozel sanırım su anda sepetıme ekledıgım dogru mu acıl yardım rıca

Seniha C. 16/10/2017
Cevap: Değerli Üyemiz,Inoa Supreme saç boyası ile Inoa 20 volume oksidan kullanılmaktadır. Ürünler ile ilgili sorularınızı size gecikmeden yanıt verebilmemiz için bilgi@sachane.com.tr adresinden gönderebilir veya 4447370 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
Sachane.com . 16/10/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla
Gönder