9/9

Kerastase Saç Bakım Ürünleri

%23
indirim
Kerastase

Yavaş uzayan saçlar ve hasarlı saç uçları için güçlendirici bakım kremi.

195.00 TL 149.90 TL
%32
indirim
Kerastase
190.00 TL 129.90 TL
%18
indirim
Kerastase

220.00 TL 179.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği     Yararları...
550.00 TL 399.90 TL
%21
indirim
Kerastase
Ürün Özellikleri Kerastase Specifique Masquargil kil formuyla saçı ve saç derisini ter, yağ ve tüm kirlerden...
585.00 TL 459.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği   Boyalı saçları...
550.00 TL 399.90 TL
KEREBA-02 %15
indirim
Kerastase

Açma işlemi görmüş boyalı soğuk sarı veya gri saçlar için mor saç banyosu

165.00 TL 139.90 TL
%32
indirim
Kerastase
190.00 TL 129.90 TL
%20
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Home Lab, kendi bakım setinizi oluşturmanızı...
150.00 TL 119.90 TL
%32
indirim
Kerastase
Silikon ve paraben içermez. Hafif yapılıdır. Saçı dokulandırır. "Plaj Dalgası" görünümü için...
190.00 TL 129.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Kerastase Nutritive Protocole Soin No 3,...
450.00 TL 329.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Elle toplanan doğal kaynaklardan adil ticaret ile elde edilen %97 doğal içerik....
550.00 TL 399.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Kerastase Nutritive Protocole Soin No 2,...
550.00 TL 399.90 TL
KEREBA-06 %15
indirim
Kerastase

Açma işlemi görmüş veya röfleli saçlar için nem kazandıran bakım şampuanı

165.00 TL 139.90 TL
SMPL-304 %22
indirim
Kerastase

Tüm saç tiplerine özel saç maskesi

90.00 TL 69.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Kerastase Nutritive Protocole Soin No 1,...
550.00 TL 399.90 TL
%27
indirim
Kerastase
Ürün Özellikleri Kerastase Spesifique Yapılandırıcı Krem...
550.00 TL 399.90 TL
%20
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Home Lab, kendi bakım setinizi oluşturmanızı sağlar....
150.00 TL 119.90 TL
%36
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Elle toplanan doğal kaynaklardan adil ticaret ile elde edilen %97 doğal içerik....
280.00 TL 179.90 TL
SMPL-272 %22
indirim
Kerastase

Saç maskesi

90.00 TL 69.90 TL
%20
indirim
Kerastase

Açma işlemi görmüş boyalı soğuk sarı veya gri saçlar için mor saç banyosu

75.00 TL 59.90 TL
KEREBA-08 %16
indirim
Kerastase

Açma işlemi görmüş veya röfleli saç için ısıya karşı koruyucu serum

190.00 TL 159.90 TL
%20
indirim
Kerastase
Ürün Özelliği Home Lab, kendi bakım setinizi oluşturmanızı...
150.00 TL 119.90 TL
%21
indirim
Kerastase

Kuru saçlara özel  durulanmayan besleyici serum

240.00 TL 189.90 TL
%22
indirim
Kerastase

Durulanmayan bakım yağı

180.00 TL 139.90 TL
SMPL-114 %20
indirim
(2)
Kerastase

Tüm saç tiplerine uygun şampuan

75.00 TL 59.90 TL
%24
indirim
Kerastase

Saç ve vücut bakımı aynı sağlayan besleyici balm.

290.00 TL 219.90 TL
%21
indirim
Kerastase

Saçları güçlendiren ve kırılmaları azaltan profesyonel bakım ürünü.

585.00 TL 459.90 TL
KEREBA-03 %20
indirim
Kerastase

Saç bakım maskesi

275.00 TL 219.90 TL

Kerastase

Saç bakımında dünyadaki en önemli markalarından bir tanesi olan Kerastase markası, 1964 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te kuruldu. İlk Avrupa dışı satışını 1990 yılında gerçekleştirmiş olan Kerastase, bugün dünyanın en büyük satış ağına sahip olan saç bakım markalarından bir tanesidir. Son teknoloji ile üretilen ve dünya çapında bir üne sahip olan Kerastase markası, özellikle şampuan ve serumlar, her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve her türlü saç problemine çözüm üretmektedir. Bunu da yılların vermiş olduğu engin tecrübeler sayesinde yapabilmektedir. Sitemizde bulacağınız tüm Kerastase şampuanlar, Kerastase saç kremleri, Kerastase yağlar, Kerastase serumlar, farklı saç tiplerine özel olarak formülize edilmiştir.

Kerastase Erkek Şampuan

Kerastase markasının odak noktasında kadınlar bulunsa da Kerastase Homme serisi erkeklere özel üretilmiştir ve bu seride Kerastase erkek şampuan en sık tercih edilen ürünlerdendir. Kerastase Densifique serisi gibi seriler hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir.

Kerastase Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

Kerastase şampuan ve tüm Kerastase saç bakım ürünleri, ısı işlemlerinden, kimyasal işlemlerden, şekillendiricilerden yıpranmış, hava koşulları gibi çevresel faktörlerden etkilenmiş, kepek, yağlı saç derisi, kuru saç uçları gibi problemler yaşayan, dönemsel ya da kronik olarak dökülen, cansız, mat, hacimsizlik gibi sorunlar yaşadığınız saçlarınıza kökten uca bakım yapar, çeşitli çözümler sunar. Her problemin farklı olduğunu, farklı problemlerin de farklı çözümlere ihtiyaç duyduğunu çok iyi bilen Kerastase, farklı saç tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir. Kuruluk yüzünden oluşan pul pul dökülmeye ayrı, yağlı saç derisinin ürettiği sebumun yol açtığı kepeğe ayrı, dökülmelere ayrı, nemsizliğe ayrı çözümleri bünyesinde barındırır. Kerastase şampuan ve saç bakım ürünleri, özel formülü sayesinde saçlarınızda yaşadığınız problemleri çözmeyi, canlı ve yatışmış bir saç derisi sunmayı, saçlarınızı onarmayı ve yenilemeyi vaad ediyor.

Tüm saç tipleri ve saç derisi yapıları, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu nedenle de herkesin kendi saç yapısına ve saç derisine uygun şampuan ve saç bakım ürünlerini kullanması, saç probleminin çözümünü hızlandıracaktır. Dolayısı ile saç probleminin ne olduğunu iyi ayırt edebilmek ve bu probleme en iyi çözümü sunacak ürünü tercih edebilmek oldukça önemlidir. Eğer saçlarınız ince telli ise, filtreler bölümünden Kerastase ince telli saçlara özel saç bakım ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. İnce telli saçların da kendi içinde problemleri farklılıklar göstermektedir. Örneğin ince telli saçlarınızda hacim problemi yaşıyorsanız, ince telli saçlarınızı hacimlendirecek özellikteki Kerastase şampuan ve saç bakım ürünlerini kullanmanız gerekirken, kepek problemi yaşıyorsanız, ince telli saçlarınızı kepekten arındıracak özellikteki Kerastase şampuan ve saç bakım ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Diyelim ki dökülme ve seyrek saç problemi yaşıyorsunuz. Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken, saç tipinizi belirleyip dökülme probleminizi Kerastase ürünlerinden bir tanesi ile durdurmalı, bu problemi atlattıktan sonra ise yoğunlaştırıcı özellikteki bir Kerastase saç bakım ürünü ile saç bakımınıza devam etmelisiniz.

Kerastase şampuanlar, saç bakımınızın ilk adımını oluşturacaktır. Yaşadığınız soruna ya da elde etmek istediğiniz saç tipine göre seçtiğiniz bir Kerastase şampuan ile bakımınıza başlayabilirsiniz. Ardından seçeceğiniz Kerastase saç kremi, Kerastase yağ, Kerastase serum gibi ürünlerle de saç bakımınızı profesyonel bir noktaya çıkarabilirsiniz. Kerastase ürünleri düzenli kullanıldığında, yalnızca saç problemlerinizi çözmekle kalmaz, problemi çözüme ulaştırdıktan sonra saç derinizin ve saçlarınızın koruma altına alınmasını da sağlar.

Kerastase Saç Bakım Serileri

Kerastase genç saçlar için ürettiği Kerastase Cristalliste serisi ile, yalnızca saç problemlerine yönelik ürünler üretmediğini de göstermiştir ve bu özelliği ile rakiplerinden farklılaşmıştır. Genç yaşlardan itibaren kullanıldığı takdirde saçları uzun vadede koruyan besleyici ve dengeliyici bu seri, tamamlayıcı özelliği ile de saçları kuvvetlendirmekte ve bu nedenle de Kerastase markasını çok özel kılmıştır. Yalnızca gençlere yönelik değil, ince, kalın, normal telli saçlara, boyalı, aşırı kuru, yıpranmış, hassas, dökülen, kepek sorunu yaşayan, hacimsiz, mat, cansız, hassas, aşırı işlem görmüş saçlara da bakım ürünleri üretmiştir.

Kerastase Aura Botanica ürünleri, %98 doğal ürünlerdir. Olağan üstü parlak ve ışıl ışıl saçlar sunar.

Kerastase Chronologiste serisi, saçlarınıza kökten etki eden ve saç köklerinizi uyaran bir seridir.

Kerastase Couture Styling serisi, saçlarınıza yeni boyutlar kazandırmak için tasarlanmış ve saç şekillendirme işlemini yeniden keşfeden ikonik ürünlerden oluşmaktadır.

Kerastase Cristalliste serisi sıvı ışık kompleksi teknolojisine sahip ilk bakım serisidir.

Dünyaca ünlü Kerastase markasının yaptığı ve uzun yıllar süren araştırmaları sonucunda ortaya çıkan kök hücre teknolojisi ve bu kök hücre teknolojisinin yeni saç oluşumuna yapmakta olduğu katkının keşfedilmesi sayesinde Kerastase Densifique Serisi oluşturulmuştur.

Kerastase Dermo Calm serisi hassalaşmış saç ve saç derisi için özel olarak geliştirilen ürünleri içermektedir.

Kerastase Discipline serisi ile artık kontrol sizin elinizde! Hareketsiz, ağırlaşmış saçları canlandırıp her hareketinizle uyum sağlayan saçlar sunuyor. Saçı besleyerek düz ve pürüzsüz görünmesini sağlar.Elektriklenmeye ve hava koşullarına bağlı nemlenmeye karşı saçınızı korur. Disiplin altına alınmış saçlarınızla tüm koşullara karşı korunan saçlara sahip olun!

Kerastase, saçlarınızın sizin için çok değerli olduğunu biliyor. Bu nedenle en doğal ve en değerli bitkilerin yağlarından elde ettiği özlerden ve argan yağı karışımından oluşan Kerastase Elixir Ultime serisini sizlere ve değerli saçlarınıza sunmaktadır.

Kerastase Fusio Dose serisinin serumları ve kapakları ile tanışın! Birbiriyle karışıma uygun yapıdaki serum ve kapaklar, saçınızın tüm ihtiyaçlarını tek seansta karşılamanızı sağlar. Böylelikle boyalı saçlarınızda renk koruması sağlarken aynı anda saçlarınızı onarabilirsiniz.

Kerastase Homme serisi, erkek saç derisi ve erkek saç tipi için özel olarak geliştirilmiş bir seridir. A'dan Z'ye bir bakım ritüeli sunan Kerastase Homme serisi, farklı sorunların çözümleri için özel olarak üretilmiştir.

Kerastase Initialiste, saçın canlı parçası olan saç köklerini hedef alarak saç bakımında bir devrim yaratıyor. Kaynağından itibaren beslenen saç ve saç derisi daha güçlü, daha parlak ve daha güzel bir saç bakım deneyimi sunuyor.

Kerastase Nutritive Irisome serisi, iris çiçeğinden ilham alınarak geliştirilmiştir. Dirençli ve güçlü iris çiçeği, kökünde bulunan anti oksidan özler ile saçlarınıza yoğun besin desteği sağlar.

Kerastase, Reflection serisi ile yansıma sağlayan ilk saç bakımını yarattı. Kerastase Reflection serisi, boyalı saçlara sahip olan herkesin vazgeçilmezi olacak. Saç rengini benzersiz bir şekilde koruyan Reflection serisi, aynı zamanda saçların pürüzsüz bir hal almasını da sağlamaktadır.

Kerastase Resistance serisi, yıpranmış ve direncini yitirmiş saçlarınız için gerekli önlemi alır, saçlarınızı içten dışa, kökten uca yeniden yapılandırır, güçlendirir ve parlatır.

Kerastase yaz serisi ile güneşin yıprattığı saçlarınıza ihtiyacı olan tüm bakımı sunabilirsiniz. Kerastase Soleil serisi koruma, onarma, güzelleştirme ve saçınızın güneşle muhteşem bir uyum yakalaması için özenle hazırlanmış bir seridir ve size komple bir saç bakım deneyimi sunar. Kerastase Soleil yaz serisi, yıpranan saçlarınızın onarımı ve daha zengin besleyici etkisi ile güneşin zararlı ışınlarında en etkili koruma faktörlerini bir arada sunar.

Kerastase Spesifique serisi, saçların uzamasını ve güçlenmesini desteklemek için hazırlanmış bir seridir. Saç derisindeki dengesizliği ve kepek oluşumunu engeller ve saç derisini her türlü kalıntıdan arındırır. Kullanım sonunda düzene giren saç derisindeki dengeyi sürdürmeye yardımcı olur. Yağlanma ve kepeklenme karşıtı durumları saçlarınızda uzun süre devam ettirebilmeniz için Kerastase Specifique serisinden faydalanmayı da devam ettirmelisiniz. Saç derinizin bakımı, kepeklenme ve yağlanmasını önlemek için üretilen bu seri size, saç bakımınız için oldukça kapsamlı bir deneyim sunuyor.

Kerastase Resistance Therapiste yorgun, güçsüz ve yıpranmış saçlarınızı yeniden canlandırarak hayat kazandırırak kusursuz saçlara sahip olmanızı sağlar. Kerastase Therapiste şampuan öncesi bakım; aşırı işlem görmüş saçların onarılması ve yeniden yapılandırılmasını sağlar. İnce telli ve hassas saçların onarım esnasında ağırlaşmasını önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Saçları koruma altına alır ve ince telli saçlara özel bakımı gerçekleştirir. En ağır yapılandırıcı ve onarıcı bakımlarda bile saçın sönük görünmesine mani olur.

İnce telli saçlara hacim, şekil alma ve şeklini uzun süre koruma etkisi sağlıyor. Kerastase Volumifisque saç tellerini yoğunlaştırarak doku kazandıran teknolojisi ile saçları kökten uca besleyerek yapılandırmaktadır.

Kerastase Markalı Ürünlerin Fiyatları

Kerastase fiyatları bu kategori altında rahat bir biçimde incelenebilir ve Saçhane güvencesi ile kolayca satın alınabilir.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
MARKALAR
Saç Bakım Ürünlerim
Şekillendirici Ürünlerim
Benim Saçım
Şekillendiriciden Beklentim
Saçıma Ne Gerek?
Kullanım Tercihim
Tutuş Gücü
Fiyat
Cinsiyet