9/9

Kerastase Volumifique Serisi

Cinsiyet
Kerastase Volumifique Bain Volume Şampuan
%20
indirim
(5)
Kerastase

İnce telli ve sönük saçlar için hacim çampuanı

300.00 TL 239.90 TL
STOKTA YOK

Kerastase Volumifique: İnce Telli Saçlar İçin Hacim

İnce telli, zayıf ve güçsüz saçların en büyük hayali hacimli, dolgun ve ağırlaşmayan saçlara sahip olmaktır. Bu hayal, Kerastase Volumifique Serisi ile gerçek oluyor! Kerastase uzmanları tarafından geliştirilen Volumifique Serisi saçları havalı, dolgun ve hacimli görünmesi için destekleyerek ince telli saçlara kolay şekil alma ve şeklini uzun süre koruma imkanı sağlar.

Kerastase Volumifique Serisi; kabaran, elektriklenen ve uçuşan ince telli saçların kontrol altına alınmasına da yardımcı olur. İnce telli saçlara sahip olmayan fakat saçlarında dolgun görünümü tercih eden herkes için kullanımları uygundur. Özellikle kısa saçlar ve saçlarında yoğun, hacimli görünümü tercih eden erkekler için de ideal ürünler içerir.

Kerastase Volumifique Ürünleri

Serinin öne çıkan ürünü Kerastase Volumifique Bain Volume Hacimlendirici Şampuan, saçları nazikçe temizler ve içten dışa sararak hacimli bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda saçlara doğal bir ışıltı ve parlaklık kazandırır. Saçın iç yapısına etki ederek çalışan formülü sayesinde, saçlar uzun süre hacim etkisini korur. Saçlarınızdaki hacmi gün boyu korumak ve dolgunluğunu desteklemek için saça yoğunluk kazandıran ve dolgunluk veren şekillendirici ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kerastase Volumifique Serisi'ne en uygun fiyatlar ve güncel kampanyalar ile sayfamızdan ulaşabilir, hacimli saçlara kavuşmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.