9/9

Kerastase Specifique Serisi

Cinsiyet
%24
indirim
(4)
Kerastase

Saç tellerini kalınlaştırmak, hacim kazandırmak için uyarıcı özelliklere sahip saç dökülmesini önleyici şampuan

210.00 TL 159.90 TL
%25
indirim
(7)
Kerastase

Saç dökülmesini önlemeyi hedefleyen yüksek performansı kanıtlanmış sonuçlara sahip konsantre kür

490.00 TL 369.90 TL
%26
indirim
(4)
Kerastase

Saç dökülmesini hedefleyen yüksek performansı kanıtlanmış sonuçlara sahip konsantre kür

1,485.00 TL 1,099.90 TL
%26
indirim
(1)
Kerastase

Saç üretimini ve artan yoğunluğu teşvik ederek seyrekleşen saçlar için saç dökülmesini önleyen sprey bakım

430.00 TL 319.90 TL
%24
indirim
Kerastase

Saç derisinin sağlıklı ve kepekten arınmış olmasına yardımcı bakım şampuanı

210.00 TL 159.90 TL
%27
indirim
(1)
Kerastase

Kaşıntı, tahriş veya enflamasyon gibi saç derisindeki rahatsızlıkları yatıştıran konsantre kür

410.00 TL 299.90 TL
%27
indirim
Kerastase

Kepeklenme, kaşıntı ve kızarıklık sorunlarını önleyici konsantre kür

410.00 TL 299.90 TL
%24
indirim
(1)
Kerastase

Saç derisini temizleyip arındırırken aynı zamanda da aşırı sebum üretimini düzenlemeye yardımcı, yağlı saç diplerini dengeleyen şampuan

210.00 TL 159.90 TL
STOKTA YOK

Kerastase Specifique ile Sağlıklı Saç Derisi

Sağlıklı saçlar için saç derisinin sağlığının korunması gerektiğini çok iyi bilen Kerastase uzmanları, saç derisi problemlerine yönelik olarak Kerastase Specifique Serisi'ni geliştirdi. Specifique Serisi; geniş ürün yelpazesi ve farklı sorunlara yönelik çözüm alternatifleri ile saç dökülmesi, kepek, saç derisi hassasiyeti, saç derisinde kaşıntı, kızarıklık ve yanma gibi problemlerin tümü için özel ürünler içerir.

Kerastase Specifique Saç Dökülmesi Ürünler

Saç dökülmesi; kadın, erkek birçok kişinin ortak problemi. Kerastase uzmanlarının geliştirdiği Aminexil içerikli özel formül sayesinde düzenli kullanımda dökülme önleyici etki sunan ürünler aynı zamanda saç kalitesini de arttırmaktadır. Dökülme önleyici bakım için ilk adım olarak Kerastase saç dökülmesine karşı şampuan "Kerastase Specifique Bain Prevention" ile saç derisi kalıntılardan arındırılıp sonraki bakımlar için hazırlanmalıdır. Ardından kullanılan "Kerastase Specifique Cure Anti Chute Dökülme Karşıtı Serum" ile saçlar güçlenerek dökülmeye karşı dirençli hale gelir. Daha yoğun, güçlü, sağlıklı ve dirençli saçlar oluşturur. "Kerastase Specifique Stimuliste Dökülme Karşıtı Sprey" günlük olarak saç bakım rutinine eklenerek dökülme karşıtı etki sağlar. Aminexil serum uygulamaları arasında saç derisini ve kökleri sürekli uyararak dökülme önleyici bakımların devamlı olmasını sağlar. Specifique dökülme karşıtı ürünler, erkek tipi saç dökülmesi, kadınlarda saç dökülmesi, mevsimsel saç dökülmesi üzerinde etkilidir.

Kerastase Specifique Kepek Önleyici Ürünler

Saç derisinde kaşıntı, kızarıklık, ve döküntüye sebep olan kepek probleminin çözümü için saç derisi ile uyumlu nazik bir şampuanla saç derisini arındırmak oldukça önemlidir. Kerastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire Şampuan, yağlı kepek ve kuru kepek üzerinde etkilidir. Saç derisini anında rahatlatır ve kepek görünümünü giderir. Kerastase Specifique Cure Anti-Pelliculaire Kepek Karşıtı Kür, inatçı ve tekrarlayan kepek problemi için çözüm sunar.

Kerastase Specifique Hassas Saç Derisi Ürünleri

Hassas saç derisi, özenli ve kendisi gibi hassas içerikli ürünler ile bakımı hak eder. Nazik formülü ve yumuşak dokusu ile Kerastase Specifique Cure Apaisante Hassasiyet Karşıtı Kür, saç derisindeki kaşıntı ve hassasiyeti giderir. Esnek, tazelenmiş ve ferah bir saç derisi oluşturur.

Saç derisinde oluşan dengesizliği gidermek, saçı kalıntılardan arındırmak, özenle temizlemek ve bakımını yapmak için Specifique Serisi'ne güvenebilirsiniz! Tüm Kerastase Specifique ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Cinsiyet