9/9

Kerastase Reflection Serisi

Cinsiyet
Kerastase
Kalın telli, hassaslaşmış, boyalı veya röfleli saçlar için renk koruyucu saç maskesi
479.00 TL

Kerastase Reflection Serisi ile Saç Renginiz Solmasın

Kim saçlarının ilk boyandığı günkü gibi canlı ve parlak kalmasını istemez ki? Kerastase Reflection serisi ile artık mümkün! Renk canlandırıcı ve koruyucu ürünleri ile Reflection Serisi, 40 güne kadar rengin kalıcı ve parlak olmasını sağlar. Boyalı saçlar ve röfleli saçlar için özel olarak tasarlanan ürünleri ile 40 gün boyunca kuaförden yeni çıkmış gibi hissedeceksiniz!

Kerastase Reflection Serisi İçerikleri

Kerastase Reflection Serisi, saç boyası ve açma işlemi sebebiyle kuruyan, yıpranan saçları onararak daha sağlıklı görünmeleri için destekler. Ürünlerin içeriğinde bulunan keten tohumu; saç yüzeyini kaplayarak pürüzsüzleştirir ve saça parlaklık katar. UV Filtresi; saçı güneşin yıpratıcı etkilerine karşı korur. E vitamini; antioksidan etki sağlar ve saçı besler. Çinko; saça derinlik katar ve boya molekülleri arasında bağ yaratarak rengin saçta tutulmasına yardımcı olur. Parlak, dolgun saçlara sahip olmanıza yardım eder.

Kerastase Reflection Ürünleri

40 gün boyunca, devam eden yoğun, göz alıcı renkler için saç bakımınıza Kerastase Reflection Bain Chromatique Riche Şampuan ile başlayabilirsiniz. İnce ve kalın telli saçlar için ayrı ayrı formüle edilmiş Reflection Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Maske ile haftalık renk koruyucu saç bakımı rutininizi gerçekleştirebilirsiniz. Serinin en özel ürünü olan Kerastase Reflection Touche Chromatique Renk Düzenleyici Bakım, 4 farklı renkte saçı tonlama imkanı sunar. Saçtaki tonları baskılamak veya ortaya çıkarmak için tercih edebileceğiniz Kerastase Reflection Touche Chromatique ile benzersiz bir saç bakım deneyimine hazır olun!

Her zaman özel bakıma ihtiyaç duyan boyalı ve röfleli saçlar için en özel ürünler Kerastase Reflection Serisi'nde. Kerastase Reflection Ürünleri ise Saçhane'de!