9/9

Kerastase Elixir Ultime Serisi

Cinsiyet
(4)
Kerastase
Lüks saç bakımının ikonikleşen ürünü, saçları derinlemesine beslerken matlaşmış saçlara doğal bir parlaklık kazandırır ve 230°'ye kadar ısı koruması sağlar.
449.00 TL
(1)
Kerastase
Marula yağınca zenginleştirilmiş saç banyosu, doğal parlaklık artırıcı formülüyle cansızlaşmış saçlar için idealdir.
299.00 TL
Kerastase
Matlaşmış saçlar için ideal olan bu saç bakım maskesi, anında saç tellerine nüfuz ederek saçları onarır ve saç boylarına ipeksi bir dokunuş ve parlaklık kazandırır.
539.00 TL
Kerastase
Saçları derinlemesine beslerken matlaşmış saçlara doğal bir parlaklık kazandırır ve 230°'ye kadar ısı koruması...
449.00 TL
(1)
Kerastase
Boyalı saçlar için güçlü yağlardan oluşan eşsiz karışım.
449.00 TL
STOKTA YOK

Kerastase Elixir Ultime Dünyası

Kerastase, saçlarınızın sizin için çok değerli olduğunu biliyor. Bu nedenle en doğal ve en değerli bitkilerin yağlarından elde ettiği özlerden ve argan yağı karışımından oluşan Kerastase Elixir Ultime Serisi değerli saçlarınız için üretildi. Saçlarında eşsiz bir ritüele hazır olun çünkü bu yumuşak, doğal görünümlü, canlı, esnek ve parlak saçlara bir kez sahip olduktan sonra, hep sahip olmaya devam etmek isteyeceksiniz!

Kerastase Elixir Ultime Ürünleri

Kerastase Elixir Ultime Şampuan, Kerastase Elixir Ultime Saç Serumu, Kerastase Elixir Ultime Saç Maskesi, Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu, Kerastase Elixir Ultime Saç Yağı size benzersiz bir saç bakım tecrübesi sunacak. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanan Elixir Ultime Serisi, lüks saç bakım deneyimini dilediğiniz an yaşamanız için geliştirildi. Mucizevi argan yağı ile birleştirilmiş Kerastase Elixir Ultime serisi, saçlarınızın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Kerastase Elixir Ultime serisi, paraben içermeyen formülleri ile saçlarınıza nazikçe dokunur ve zarar vermez. Kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren saçlarınızda ipeksi bir yumuşaklık ve parlak bir doku oluşturur. Kalın telli saç ve asi saç tiplerind yaşanan kontrol sorununa çözüm sunan ürünler, tüm saç tipleri için elektriklenme önleyici özelliğe sahiptir. Kerastase Elixir Ultime Şampuan, Kerastase Elixir Ultime Saç Serumu, Kerastase Elixir Ultime Saç Maskesi, Kerastase Elixir Ultime Saç Banyosu, Kerastase Elixir Ultime Saç Yağı saçlarınıza zarar vermek isteyen dış etkenlere karşı saçlarınızı tıpkı bir kalkan gibi korur. Saçınız için gerekli her şeyi Elixir Ultime düşünür, size kalan tek şey; Elixir Ultime'nin sizi ve saçlarınızı şımartmasına izin vermek! Arzu ettiğiniz kaliteli saç bakımı için Kerastase Elixir Ultime ürünlerini Sachane.com'dan inceleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Cinsiyet