9/9

Kerastase Chronologiste Serisi

Cinsiyet
(2)
Kerastase
Canlılığını kaybetmiş saçlara saç banyosu öncesinde bakım yapan saç derisi peelingi
429.00 TL
(1)
Kerastase
Saç tellerindeki kırılmaları azaltır. Saçı güçlendirir. Saçlara daha parlak bir görünüm sağlar.
574.00 TL
Kerastase
Saç derisinden ve tellerinden kirleri nazikçe temizler. Saç tellerini besler ve nemlendirir.
319.00 TL
Kerastase
Saç tellerini anında yeniden yapılandırır. Uzun süreli nemlendirme etkisi vardır. Saçın parlaklığını, güzelliğini yeniden kazanmasını sağlar.
619.00 TL
Kerastase
Saç dokusunu yenilenir. Isıya karşı korur. Şekillendirmeyi kolaylaştırır.
369.90 TL
(3)
Kerastase
Saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler. Pullanmış ve ölü saç deri hücrelerini arındırır.
429.00 TL

Kerastase Chronologiste Serisi

Kerastase Chronologiste serisi, saçlarınıza kökten etki eden ve saç köklerinizi uyaran bir seridir. Saçlarınızda yenilenme, canlanma, parlaklık ve yumuşaklık arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz! Chronologiste Serisi, sağlıklı saçlara kavuşmak için bakım yapmaya saç derisinden ve köklerden başlar. Saç derisini ve dolayısıyla saç köklerinizi derinlemesine besler, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı eksiksizce gerçekleştirir. Özellikle yaz aylarında vazgeçilmez bir hal alan bu seri, içeriğinde bulunan A ve E vitaminleri sayesinde saçlarınızı, güneşin zararlı ve yıpratıcı etkilerine karşı bir kalkan gibi savunur. Kış aylarında ise soğuk hava şartlarına karşı saçları korumaya devam eder. Soğuk esen rüzgar, kar ve çetin kış koşullarından yıpranan saçları onarmanıza destek olur.

Chronologiste Ürünleri

Diğer tüm saç bakım ürünlerinden farklı olarak Chronologiste Serisi, tüm saç tiplerine hitap eder! Her saç tipi için uyumlu olması üzere geliştirilen ürünleri özenli ve uzun bir çalışma sonucu tasarlanmıştır. Kerastase kalitesini ambalajlarından ürün içerik ve kokularına kadar sonuna kadar hissedeceğiniz bu seri ile lüks saç bakımının keyfini çıkarın!

Kerastase Chronologiste Şampuan, Kerastase Chronologiste Bakım Yağı, Kerastase Chronologiste Isı Koruyucu Süt Isı Koruyucu Süt ve Kerastase Chronologiste Havyar Özlü Bakım Seti gibi özel ve kapsamlı ürünler içeren seri, Kamelya, Amla, Argan, Mısır Yağları, E Vitamini, Hyaluronik Asit ve Biyomimetik Havyar gibi çok özel içerikleri bir araya getirir.

Tüm saç tipleri için kullanılabilir olan Chronologiste ürünleri, saçın ihtiyacına yönelik bakımı gerçekleştirir ve her saç için kusursuz görünümü ön planda tutar. Saçlarınız için özenli ve lüks bir bakım arıyorsanız mutlaka Kerastase Chronologiste Serisi'ne bir şans verin! Serinin tüm ürünlerini sitemizden inceleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Cinsiyet