9/9

Kerastase Chroma Absolu

Cinsiyet
(2)
Kerastase
Saçı temizleyici ve besleyici zengin formülü, saç tellerini derinlemesine korur ve saç gözeneklerini azaltarak rengin solmasına veya akıp gitmesine karşı korur.
249.00 TL
(1)
Kerastase
Laktik Asit ve Centella Asiatica ile formülize edilmiş serum, boyalı saçlara bakım yaparken dış saldırganlara karşı yoğun bir koruma sağlar.
369.00 TL
Kerastase
Amino Asit ve Centella Asiaticaile formülize edilmiş yoğun besleyici özelliğe sahip saç maskesidir.
479.00 TL

Kerastase Chroma Absolu Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımına nihai çözümler getirmek için sektör profesyonellerine hizmet etmek üzere sunulan Kerastase, 1964 yılından beri faaliyet göstermektedir. Fransa, Paris merkezli Kerastase, başta L'Oréal Profesyonel olmak üzere; birçok önemli marka ve ürünle güzellik endüstrisine öncülük etmektedir. Eğer siz de Kerastase Chroma Riche Reflection, Kerastase Chroma Captive, Kerastase Chroma Reflect, Kerastase Bain Chroma Riche Şampuan veya Kerastase Absolu Saç Kremi gibi özel ürünlere sahip olmak isterseniz; online alışveriş ayrıcalığı ile istediğiniz ürünlere kavuşabilirsiniz. Dilerseniz Kerastase grubundaki Chroma Absolu koleksiyonu ürünlerine Saçhane güvencesi ile hemen erişebilirsiniz.

Boyalı ve İşlem Görmüş Tüm Saçlar için Onarı Saç Bakım Ürünleri

Kerastase Chroma Absolu Serisi, boya sonrası hassaslaşmış ve yıpranmış saçlar için tasarlanmıştır. Antioksidanlar ve laktik asit ile güçlendirilmiş formülü, saç etrafında koruyucu kalkan oluşturur. UV kaynaklı hasar, havadaki nemin yıpratıcı etkisi ve ısı ile şekillendiriciler gibi tüm faktörlere karşı saçı koruma altına alır. 230 dereceye kadar ısı koruması sağlar. Renk koruyucu özelliği ile boyalı saçlarda renk akması ve solmasına karşı saçı korur. Chroma Absolu koleksiyonu içerisinde şampuan Kerastase Chroma Riche Shampoo, serum Kerastase Chroma Riche Serum ve maske ürünü Kerastase Chroma Riche Masque sunulmaktadır.

Kerastase Chroma Absolu Saçınız için Yararlı Asitleri Bir Arada Toplar

Chroma Absolu Koleksiyonu, boya işlemi görmüş tüm saçlar için asit içerikli onarıcı bakım sunar. Kerastase Chroma Absolu, saçın 3 katmanına etki eden 3 farklı koruyucu asit ve Centella Asiatica ile güçlendirilmiştir. Bunlar; tartarik asit, laktik asit ve centella asiatica’dır.

Tartarik Asit Saç Bakımı için Faydaları Nelerdir?

Tartarik Asit, oksidatif stresi azaltır ve dış hasarlara karşı kalkan oluşturur.

Laktik Asit Saç Bakımı için Faydaları Nelerdir?

Laktik Asit, elektriklenmeyi azaltmak ve parlaklığı artırmak için yüzeyi nazikçe eksfoliye eder ve sızdırmaz hale getirir.

Centella Asiatica Saç Bakımı için Faydaları Nelerdir?

İyileştirici etkileriyle bilinen Centella Asiatica saç tellerinin sağlığının geri kazanmasına yardımcı olur.

Amino Asit Şampuan Yararları Nelerdir ve Kerastase Chroma Absolu Şampuan Nedir?

Amino Asit, saçı içten dışarıya besler ve onarır. Amino asit içerikli Kerastase Chroma Absolu Şampuan, boya işlemi görmüş tüm saçlar için etkilidir. Bu özel ürün, temizleyici ve besleyici zengin formülü ile saç tellerini derinlemesine korur; saçı pürüzsüzleştirerek saç gözeneklerini azaltır. Böylece saç renginin solmasına ve akıp gitmesine karşı koruma sağlar. Ayrıca saçı yumuşatır ve boyadan kaynaklanan elektriklenmeyi azaltır. 6 haftalık kullanım sonunda saç sağlıklı hale gelir; %92 renk yoğunluğu sağlanarak, saça %65 daha fazla ışıltı kazandırır.

Kerastase Chroma Absolu Serum ve Maske Nedir?

Kerastase Chroma Absolu Serum, durulanmayan yapısı sayesinde gün boyu saçta kalarak etkisini sürdürür. Kuru saça son dokunuş olarak uygulandığında saça ekstra parlaklık kazandırır. Yoğun besleyici özelliğe sahip Kerastase Chroma Absolu Saç Maskesi ise sağlıklı, yumuşak ve parlak saçlar için saç gözeneklerini dolduran ve saçı içeriden güçlendirmek için saç köküne nüfuz eden bir formüle sahiptir.

Cinsiyet