9/9

Kerastase Aura Botanica Serisi

Cinsiyet
%60
indirim
Kerastase

Besleyici ve güzelleştirici ürünlerin etkisini arttıran, çok amaçlı aromatik konsantre yağ

420.00 TL 169.90 TL
%28
indirim
Kerastase

Hem saçları hem de cildi beslemek için kullanılabilen çok amaçlı balsam

470.00 TL 339.90 TL
%28
indirim
Kerastase

Saç nemlendirici ısı koruyucu sprey

200.00 TL 143.90 TL

Doğal İçerikli Kerastase Aura Botanica

Kerastase Aura Botanica Serisi, gücünü doğadan ve bitkilerden alır. %98 doğal içeriklerle geliştirilen seri, olağanüstü parlak ve ışıldayan, sağlıklı saçlar için çalışır. Elle toplanan doğal kaynaklardan adil ticaret ile elde edilen %96 doğal içeriği, saç bakımını mükemmel bir deneyime dönüştürüyor. Kerastase, doğaya ve çevreye olan saygısını Aura Botanica Serisi ile taçlandırarak saçlarınıza nazik ve hassas bakım ayrıcalıkları sunuyor.

Aura Botanica Serisi İçerikleri

Kerastase Aura Botanica Serisi'nin %98 doğal içeriğinin temellerini elle toplanmış Samoa Hindistan Cevizi Yağı & Argan Yağı oluşturur. Hindistan Cevizi Yağı; saç derisinden başlayarak saçın tümünü nazikçe besler ve nemlendirir. Saçı kırıklara karşı dirençli hale getirir ve güçlendirir. Saça doğal bir parlaklık ve canlılık verir. A Vitamini, E vitamini ve Omega 6, Omega 9 bakımından zengin olan Argan Yağı, doğal bir nem kaynağıdır. Canlılığını yitirmiş saçları yeniden yapılandırır ve saça parlaklık kazandırır. Yıpranmış saçlar için onarıcı etkilere sahip olan Argan Yağı, saçın daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Hindistan Cevizi Yağı ve Argan Yağı ile güçlendirilen Aura Botanica Serisi; silikon, sülfat ve paraben içermeyen nazik bir formüle sahiptir. Saçın doğal güzelliğini vurgulamak üzere tasarlanan seri, hafif ve özenli içeriği ile saçlarınıza sağlıklı bir dokunuş sağlar.

Kerastase Aura Botanica Ürünleri

Kerastase Aura Botanica Şampuan, Kerastase Aura Botanica Saç Kremi, Kerastase Aura Botanica Saç Yağı ve Aura Botanica Şekillendirici ve Kerastase Aura Botanica Isı Koruyucu'dan oluşan seri, içeriğindeki besin takviyesi ile donuk ve mat saçlara gözle görülür şekilde 4 kat parlaklık verir. 48 saat kalıcı besleyicilik etkisi ile suni kozmetik etki yerine doğal ve sağlıklı bir dokunuş sağlar. Saçı ağırlaştırmaz, 72 saat boyunca elektriklenmeye karşı korur. Renklendirici içermeyen seri, karamel ile doğal olarak renklendirilmiştir. Saçları Isının zararlarına karşı korur ve hasar almalarını engeller. Benzersiz bir saç bakım deneyimi için siparişinizi hemen verin.

Cinsiyet