9/9

Kaş Kirpik Boyası

Boya Bakım Ürünleri (1)
Cinsiyet
MARKALAR
RefectoCil
RefectoCil %3 10 vol. Sıvı Oksidan 100ml Yararları...
129.90 TL
RefectoCil


149.90 TL
(4)
RefectoCil
Ürün Özellikleri RefectoCil Sensitive Developer Jel, boya ile karıştırılmaz. İki Jel arka arkaya...
249.90 TL

Kaş Kirpik Boya Çeşitleri

Kaş kirpik boyaları, bakışları etkin kılmak ve belirginleştirmenin en kolay yoludur. Cansız, güçsüz ve sönük görünümünüzü yenilemenin yanında kaş ve kirpiklerinizi saç renginize uydurabilir veya bambaşka, marjinal görünümler elde edebilirsiniz.

Kaş Kirpik Boyası En Uygun Fiyatla Evinizde

Kaşlarınızı saç renginizle eşleştirmek ister misiniz? Kirpikleriniz çok açık bir renk mi ve her gün maskara mı sürmeniz gerekiyor? Yoksa görünüşünüzü daha etkili kılmak için kaşlarınızı ve kirpiklerinizi belirginleştirmek mi istiyorsunuz? Bu sorunlara çözüm bulmanın en kolay yollarından biri kaş ve kirpik boyası kullanmaktır. Uygulama alanında sürekli ve doğal bir görünüm oluşturmak için kaş ve kirpik tonları tercih edilir. Kirpik ve kaş boyası markaları arasından size en uygun ürünü bulmak artık çok kolay. Şimdi en iyi kaş ve kirpik boyası araştırmanıza yardımcı olmak için hazırladığımız yazımıza bir göz atalım.

Kaş ve Kirpik Boyası Nedir?

Kaş ve kirpik boyası, kaş ve kirpiklerin kalıcı olarak değişmesi için üretilmiş renklendirme malzemeleridir. Bu ürünler beklenmedik sonuçlardan kaçınmak için yapılmıştır. Sonuçlar kaş ve kirpik kaybı olmadan ve göz çevresindeki hassas bölgeye zarar vermeden elde edilebilir.

Kaş kirpik boyasını kimler kullanır?

Gözlerindeki harikayı yakalamak isteyen, kaş ve kirpik boyası kullanmayı tercih edenleri ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Saç rengini değiştirenler ve kaşlarını saçlarına uygun boyamak isteyenler
  • Soluk kaşları ve kirpikleri olanlar (çoğunlukla açık tenli ve/veya beyaz, sarı, kızıl saçlı olanlar).

Kaşlar için kirpik tonu nasıl kullanılır?

Kaş kirpik boyası kullanılmadan önce göz makyajı çıkarılmalıdır. İstenilen sonuca ulaşmak için kirpik ve kaşların temiz olması gerekir. Boyanın cilde bulaşmasını önlemek için ürün ambalajından çıkan koruyucu pedler kullanılmaktadır. Oksitleyici karışımı hazırlamak için kullanıldığından ayrıca satın alınması gerekir. Kaş ve kirpik boyası olarak RefectoCil markasını inceleyebilrsiniz.

Kaş ve kirpik boyası seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Kaş ve kirpikleri koyulaştırmak için saç rengine özel önem verilir. Saç tonundan 2-3 ton daha koyu kullanılabilir. Kaşlarda kullanılan koyu tonlar, yüzde istediğiniz doğal görünümü vermeyecektir.

Kaş ve kirpikler için farklı tonlarda boya alınması tavsiye edilir. Renk seçimi yapılırken kirpikler için daha koyu bir ton tercih edilebilir.

Sarışınların siyah kullanmaları tavsiye edilmese de siyah renk kullanmak esmerler için daha iyi bir alternatif olacaktır.

Herhangi bir kaş ve kirpik boyası kullanmadan önce alerji testi yapmanız şiddetle tavsiye edilir. Bunun için dirseğinize az miktarda reaktif sürmeniz ve 30 dakika beklemeniz gerekir. Gün içerisinde cildinizde herhangi bir reaksiyon tespit etmediyseniz ürünü kullanabilirsiniz.

Boya Bakım Ürünleri (1)
Cinsiyet
MARKALAR