9/9

John Paul Pet

John Paul Pet

Cildi temizlerken tahrişlerini azaltmaya yardımcı şampuan

300.00 TL
John Paul Pet

Evcil hayvanınızın cildini temizlemeye yardımcı şampuan

300.00 TL
John Paul Pet

Evcil hayvanınızın ağzında bakterileri oluşmasını önleyen ıslak mendil

300.00 TL
John Paul Pet

Soluk tüylü kedi ve köpeklerde parlaklık sağlayan şampuan

300.00 TL
John Paul Pet

Evcil hayvanınızın cilt tahrişini gidermeye yardımcı şampuan

300.00 TL
John Paul Pet

Evcil hayvanınızı nazikçe temizlerken kötü kokuları engelleyen şampuan

300.00 TL
John Paul Pet

Tüyleri ve cildi nemlendirmeye yardımcı krem

320.00 TL
John Paul Pet

Kedi ve köpekler için vücudu temizlemeye ve yumuşatmaya yardımcı ıslak mendil

300.00 TL
John Paul Pet

Nemlendirici tüy bakım kremi

320.00 TL
John Paul Pet

Kokuyu emerken göz ve kulak çevresini güvenle temizleyen ıslak mendil

300.00 TL
John Paul Pet

Dolaşıklık karşıtı paraben içermeyen sprey

320.00 TL
John Paul Pet

Evcil hayvanınızın cildini temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı şampuan

300.00 TL

John Paul Pet

Amerikalı girişimci John Paul DeJoria ''Paylaşılmayan başarı başarısızlıktır'' mottosuyla çıktığı yolculuğa hayvan dostu olma gibi temel değerlerini destekleyen John Paul Pet ürünlerini harekete geçirerek göstermiştir. Paraben içermeyen John Paul Pet markası evcil hayvanlar için özel ürünler üretmektedir.

Aşırı soğuk ve aşırı sıcak havalarda evcil hayvanlar bu değişimlerden etkilenerek kuru, kaşıntılı ve pul pul bir deri oluşturabilir. Bu değişken havalarda John Paul Pet Yulaf Özlü Nemlendirici Sprey Krem ile evcil hayvanınızın cildine nem katın! John Paul Pet Tearless Şampuan gibi yüksek kaliteli evcil hayvan şampuanı kullanmak, kuru ve donuk tüyleri beslemeye ve yenilemeye yardımcı olur. Şampuan içeriğinde yer alan aloe vera, papatya ve yulaf proteinleri ile evcil hayvanınızın ihtiyacı olan nemi sağlarken bir yandan da kötü kokuları engelleyebilirsiniz. John Paul Pet evcil hayvan bakım ürünleri doğal bileşenler içerir. Papatya, cilt tahrişlerini yatıştırır ve iltihap önleyicidir. Çay ağacı yağı, cildi yatıştırır ve korur. Okaliptüs yağı, pire ve parazitleri azaltmaya yardımcı olur. Nane yağı, böcekleri uzaklaştırır.

Evcil hayvanların diş ve diş etleri de aynı insanlar gibi bakteriler yüzünden zamanla çürür ve zarar görür. Bu yüzden evcil hayvanların diş bakımı John Paul Pet Diş ve Diş Etleri için Islak Mendil ile özenle gerçekleştirmek gerekir. Temizleyici ıslak mendil içeresinde yer alan Sodyum bikarbonat yiyecek artıklarını dişlerden ve diş etlerinden çıkartan ve temizleyen hafif bir aşındırıcıdır.

John Paul Pet Çevresel Değerleri

John Paul çevreye karşı duyarlılığını hem ürünlerde hem de ambalajlarında göstermektedir. Tüm John Paul Pet ambalajları geri dönüştürebilir ve çevre dostudur. John Paul Pet ürünleri üretiminde hiç bir hayvan üzerinde deney yapılmaz. Evcil hayvanlar için yapılan tüm ürünler tamamen vegandır.