9/9

INCIA

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
    Diğer
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Kişisel Bakım Ürün Özelliği
Cilt Endişesi
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Anne & Bebek Ürünleri
Koruma Faktörü
Sağlık & Yaşam Ürünleri
Cinsiyet
(2)
INCIA

Hassas ciltlere özel deodorant

24.90 TL
(3)
INCIA

Kaş kirpik serumu

42.90 TL
(1)
INCIA

Kaş ve kirpiklerinize özel besleyici ve canlandırıcı serum

89.90 TL
(1)
INCIA

Beyazlatıcı deodorant

23.90 TL
INCIA

Nemlendirici sıvı el sabunu

31.90 TL
(1)
INCIA

Nemlendirici etkili ve doğal sıvı sabun 

31.90 TL
INCIA

İyi uykular

63.90 TL
INCIA

Zeytinyağlı sıvı sabun

29.90 TL
INCIA

Zeytinyağlı sıvı sabun

31.90 TL
INCIA

Sıvı sabun set

35.90 TL
INCIA

Göğüs ucu kremi

29.90 TL
INCIA

Yüz için güneş koruması ve hediye sabun

51.90 TL
INCIA

Pişik önleyici jel krem

47.90 TL
INCIA

Topuk ve dirseklere özel yağ

35.90 TL
INCIA

Kusursuz güzelik

59.90 TL
INCIA

Yüzey temizleyici

22.90 TL
INCIA

Baştan sona iyilik

59.90 TL
INCIA

Hindistan cevizi dudak besleyici

24.90 TL
INCIA

Çatlak önleyici yağ

62.90 TL
INCIA

Çok amaçlı temizleyici

26.90 TL
INCIA

Doğal hijyenik el ve vücut sıvısı​

46.90 TL
INCIA

Portakallı dudak besleyici

24.90 TL
INCIA

Rahatlatıcı dokunuş

59.90 TL
INCIA

Atopiğe eğilimli ciltler için jel krem

37.90 TL
INCIA

Portakallı dudak besleyici

24.90 TL
INCIA

Yağlı ciltlere özel temizleyici

37.90 TL
INCIA

Doğal koruyucu losyonu

40.90 TL
INCIA

Çatlak karın jel krem

73.90 TL
INCIA

Kış kalkanı

59.90 TL

INCIA Kişisel Bakım Ürünleri

INCIA'da doğanın coşkulu ve bereketli yeşilinin bolluğu, gürlüğü gibi vücudunun doğası da yeniden coşkuyla yeşermeye başlar. Kendisinden yeniden doğar.

INCIA’da hiç yapay bir koku solumazsın. Parfümlere ihtiyacın yok burada. Toprağın, suyun, havanın yani doğanın yani insan doğasının, yaşamı mümkün kılan her şeyin birbirine karışıp oluşturduğu kokular tüm vücudunu sarar.

INCIA’da olmak, INCIA’da kalmak vücudunu, cildini kirleten, yoran, zehirleyen ne varsa hepsini hayatından çıkarmaktır aslında. Başlı başına bir mucize olan vücuduna , cildine yeniden canlanmak, iyileşmek, yenilenmek için bir fırsat sunmaktır.

INCIA nerede? O'nu bugüne kadar çok aradığını biliyoruz. Biz yolu gösterelim. Araştır ve INCIA’yı keşfet. Ne kadar haklı olduğumuzu kendi gözlerinle göreceksin.

INCIA Anne ve Bebek Bakım Ürünleri

İnsana ve çevreye zarar vermeyen, yeraltı sularını kirletmeyen Yeşil Üretim yöntemi ile üretim yapan INCIA markası, doğada çözünebilen, geri dönüşümlü ambalajlar kullanarak kişisel bakım, sabun ve temizlik ürünleri sunmaktadır. Mükemmeliyetçi üretim süreci ile sentetik koku ve boya içermeyen patenli ürünlerini tüketicileri ile buluşturan marka, çevreye dost üretim felsefesi ile hizmet sunmaya devam ediyor. Eğer siz de kişisel bakımınızı doğaya saygılı ürünler ile gerçekleştirmek isterseniz INCIA Anne ve Bebek Ürünleri için Saçhane uzmanlığından ve cazip kampanya avantajlarından yararlanabilirsiniz.

INCIA Ürünleri Doğal mıdır?

Çevre dostu yaklaşımı ile hizmet sunan INCIA ürünleri, tamamen doğal, katkısız ve saftır.

Doğal içerikleri, patent korumalı buluş ve yöntemler ile içeriğin özüne zarar vermeden; BioArge laboratuvarlarında test ederek kullanan marka, sunduğu doğal ürünler ile tüketicilerinin beğenisini kazanmıştır.

INCIA Ürünleri Atopik Ciltler için Uygun mudur?

INCIA ürünleri, cildin doğal florası ile uyumlu olup, cilde zarar vermemektedir. Atopik yapıdaki ciltler ise çok daha hassas olduğundan bu tür cilde sahip kişiler için daha özel ürünler geliştirilmektedir. İnsan sağlığına özenli INCIA markası da atopik jel krem ve hassas ciltlere uygun sıvı sabun ürünleri ile atopik, hassas ve kuru ciltler için ihtiyacı duyulan doğal bakım desteği sunmaktadır.

INCIA Doğal Anne Ürünleri

Doğal içerikli kişisel bakım, sabun ve temizlik ürünleri ile hizmet sunan INCIA’nın Anne Bakımı kategorisinde de oldukça zengin ürün seçenekler bulunmaktadır. Bu grupta hamilelikte sık görülen durumlardan olan çatlak oluşumunu engellemeye ve iyileştirmeye yönelik çatlak kremi ya da jeli ile göğüs ucu kremi gibi özel ihtiyaca yönelik ürünler yer almaktadır. Annelerin hem kendisi hem de yeni doğan bebeklerinin bakım rutini için gönül rahatlığıyla tercih edebileceği, narin ciltleri yormayacak %100 doğal bakım ürünleri sunulmaktadır.

INCIA Doğal Bebek Bakım Ürünleri

INCIA’nın doğal bebek ve çocuk bakım ürünleri arasında; şampuandan sabuna, vücut yağından, pişik kremine kadar pek çok ürün yer almaktadır. Bebek güneş kremi, bebek şampuanı, bebek yağı ve pişik kremi gibi bebeklere özel geliştirilen ürünlerde cilde zarar veren sentetik, alkol veya boya gibi içerikler bulunmaz.

INCIA Doğal Kişisel Bakım Ürünleri

Kendinizi daima bakımlı hissettirecek doğal cilt bakım ürünleri için siz de INCIA ürünlerini deneyebilirsiniz. INCIA doğal kişisel bakım ürünleri arasındaki roll on deodorant serisi uzun vadede sağlıklı bir koltuk altı bakımı vaat ederken, çatlak önleyici ve pürüzsüzleştirici doğal bakım yağları pürüzsüz bir cilt ile istenilen görüntüye kavuşmayı kolaylaştırmaktadır. Lip balm serisi dudakları yaz-kış, bakımlı tutarken; kaş kirpik serumu ise bakımlı ve gür kirpiklere sahip olmayı sağlamaktadır.

INCIA Doğal Temizlik Ürünleri

Eğer siz de doğal ev temizlik ürünleri ile evinizi zararlı maddelerden arındırmak isterseniz, INCIA markasının temizlik ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. INCIA doğal ev temizlik ürünleri ile yaşam alanınıza ve sağlığınıza zararlı olmayan, evinize ve cildinize dost ürünler ile sentetik paraben, yapay koku ve boya gibi maddeler içermeyen ürünler ile doğal temizlik yapabilirsiniz. Cildin florası ile uyumlu, doğal formüllü; bulaşık sabunu, cam temizleyici, çok amaçlı temizleyici, yer temizleyici, çamaşır deterjanı ve bebek deterjanı gibi ürünler ile hijyene kavuşabilirsiniz.

INCIA Doğal Yaz Ürünleri

Özellikle bahar ve yaz aylarında doğanın canlanması sonucu çevresel olumsuz faktörler ile güneş ışınları diğer aylara göre daha zorlayıcı olabilir. Bu olumsuz faktörlere karşı doğal ürünleri tercih etmek isteyenler, INCIA yaz bakım ürünlerinden yararlanabilir. Markanın yaz cilt bakımı ürünleri kategorisindeki; UV ışınlarına karşı zararsız koruma sağlayan doğal güneş kremi ürünleri sayesinde yazın gönül rahatlığıyla dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Kişisel Bakım Ürün Özelliği
Cilt Endişesi
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Anne & Bebek Ürünleri
Koruma Faktörü
Sağlık & Yaşam Ürünleri
Cinsiyet