9/9

Erkek Saç Boyası

Boya Bakım Ürünleri
Boya Özelliği
Boya Kalıcılığı
Cinsiyet
MARKALAR (1)
Erkekler İçin Amonyaksız Renklendirici Jel 3x50 ml
%49
indirim
(8)
Loreal Professionnel
Loreal Homme Cover 5 Erkekler İçin Amonyaksız Renklendirici Jel 3x50ml...
390.00 TL 199.90 TL
Seçenek seçiniz

Erkek Saç Boyası

Erkekler için saç boyası kullanımı pratik ve kullanışlıdır. Erkek saçı ve kadın saçı birbirinden farklı olsa da zamanla ortaya çıkan beyazlar rahatsız edici olabilir. Bu durumda saçınızı kendiniz boyayabilirsiniz. Erkek saç boyaları farklı saç renkleri ile uyum içinde çeşitlilik göstermektedir.

Erkekler Kadın Saç Boyası Kullanabilir Mi?

Erkek saç boyası ürünlerinin formülleri kadın saç boyası ürünlerinden farklıdır. Bu farklılığın nedeni, erkek ve kadın saçlarının dokusundaki farklılıktır. Ayrıca erkeklerin ve kadınların saç derisi birbirinden farklıdır.

Erkekler Saçlarını Neden Boyar?

Genellikle erkekler yoğun beyaz saçları kapatarak daha genç görünmek için saçlarını boyayabilir. Ancak son yıllarda gençlerde saçın bir kısmını farklı renge boyamak da çok moda. Bir de gri saç modası var. Özellikle orta yaşlarda gri saç trendi oldukça çekici bir görünüm sunabilir.

Erkekler saç boyası alırken nelere dikkat etmeli?

Erkek saç boyası seçiminde doğal bir görünüm önemli sayılabilir. Tabii çok marjinal bir görünüm hedeflenmedikçe, kişinin doğal saç rengine benzer bir ton seçilebilir. Erkek saçı daha hızlı uzayacağı ve sürekli kısalacağı için boyama sıklığı da daha yüksek olabilir. Bu açıdan evde saç boyamak avantajlı ve kolay olabilir.

Boya Bakım Ürünleri
MARKALAR (1)