9/9

Ducray Kuruluk ve Tahriş

Cinsiyet
Ducray Dexyane MeD Yatıştırıcı Onarım Kremi
%20
indirim
(1)
Ducray


125.00 TL 99.90 TL
Ducray Dexyane Gel Çok Yoğun Temizleyici Jel
%19
indirim
Ducray


139.00 TL 111.90 TL
Ducray Dexyane Creme Kaşıntı Karşıtı Krem 400 ml
%20
indirim
Ducray


189.00 TL 151.90 TL
Ducray Dexyane Creme Kaşıntı Karşıtı Krem 200 ml
%19
indirim
Ducray


119.00 TL 95.90 TL
Ducray Dexyane Baume Kuruluk Karşıtı Nemlendirici Balm 200 ml
%20
indirim
Ducray


115.00 TL 91.90 TL

Ducray Kuruluk ve Tahriş Karşıtı Cilt Bakımı Ürünleri

Pierre Fabre çatısı altında faaliyet gösteren dermokozmetik markası Ducray, “günlük hayatı değiştiren” ürünler geliştirmektedir. Tüm üretimini Fransa’da gerçekleştiren Ducray, 1930'lu yıllardan itibaren başlayan bakım yolculuğunu, tescilli ürünlerle sürdürmektedir. Eğer sizin de cildiniz kuru ve tahrişe eğilimli ise Ducray Kuruluk ve Tahriş Karşıtı Cilt Bakımı ürünlerine Saçhane kolaylığı ve cazip kampanya fırsatları ile kavuşabilirsiniz. Saçhane güvencesi ile siz de cildinizi hemen korumaya alabilirsiniz.

Ducray Yatıştırıcı ve Onarıcı Kremi Ne İşe Yarar?

Ducray Dexyane MeD Yatıştırıcı Onarım Kremi, dermatolojik olarak değişikliğe uğramış cilt bariyerini eski haline getirmeye ve kuruluğu önlemeye yardımcı olur. Kaşıntı karşıtı krem, inflamasyonun şiddetini azaltmayı cildi korumayı ve mikroorganizmaların tutulumunu azaltmayı amaçlar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanılabilen yatıştırıcı onarım kremi, yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Ducray Temizleyici Jel Kimler için Önerilir?

400 ml’lik temizleyici jel Ducray Dexyane Gel, çok kuru ve atopik eğilimli cilde sahip kişilere önerilir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygun olan çok yoğun temizleyici jel, cildi temizler ve cilt kuruluğunu önler ayrıca tahrişlerin yatıştırılmasına yardımcı olur.

Ducray Kuruluk ve Tahriş Karşıtı Ürünlerinde Parfüm Var mıdır?

Fransız dermokozmetik markası Ducray’in kuruluk ve tahriş karşıtı cilt bakımı ürünlerin, hassas ciltlere yönelik özel olarak geliştirildiği için parfüm ve paraben içermez. Parfüm ve paraben ve sabun içermez.

Ducray Kaşıntı Karşıtı Krem Ne İşe Yarar?

200 ml’lik Ducray Dexyane Creme Kaşıntı Karşıtı Krem, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltlerde oluşan kuruma, gerginlik ve hassasiyet hissinin giderilmesine yardımcı olur. Dermatolojik olarak özel şekilde geliştirilen kaşıntı karşıtı krem, hem cildi besler ve onarır hem de cildin nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca tahriş ve kaşıntıyı yatıştırarak cildi rahatlatır. Bu özel kaşıntı karşıtı ürün, yapışkan olmayan dokusu ile kolay kullanım sağlar.

Ducray Nemlendirici Balm Nedir?

200 ml’lik Ducray Dexyane Baume Kuruluk Karşıtı Nemlendirici Balm, bozulmuş cilt bariyerinin onarılmasına ve cildin yatışmasına ve kuruluğun azalmasına yardımcı olur. Yağlı bir his bırakmayan ve kolay sürülen ve %50'den fazla besleyici içeren Dexyane Kuruluk Karşıtı Nemlendirici Krem, çok hızlı bir emilim sağlar.

Ducray Kuruluk ve Tahriş Karşıtı Cilt Bakımı Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Ducray Markasında bulunan yatıştırıcı onarım kremi, yoğun temizleyici jel, kaşıntı karşıtı krem, kuruluk karşıtı nemlendirici balm vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Cinsiyet