9/9

Ducray Akne Karşıtı ve Gözenek Sıkılaştırıcı

Cinsiyet
Ducray Keracnyl Gel Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Temizleme Jeli
%20
indirim
(1)
Ducray

Cildi arındırır ve temizler.

159.00 TL 127.90 TL
Ducray Keracnyl Lotion Temizleyici Matlaştırıcı Losyon
%19
indirim
Ducray


129.00 TL 103.90 TL
Ducray Keracnyl Anti Blemish and Oily Skin Maske 40 ml
%19
indirim
Ducray

Lekeli ve yağlı ciltler için kusurları kapatmaya yardımcı maske

129.00 TL 103.90 TL
Ducray Keracnyl Serum Leke ve Yaşlanma Karşıtı Serum
%20
indirim
Ducray


159.00 TL 127.90 TL
Ducray Keracnyl Control Siyah Nokta Sivilce ve Parlama Karşıtı Bakım Kremi 30 ml
%19
indirim
Ducray


119.00 TL 95.90 TL
Ducray Keracnyl PP+ 30 ml & Keracnyl Gel 40 ml Kofre
%20
indirim
Ducray

Yağlı ve akneli eğilimli ciltler için yüz temizleyici bakım seti

119.00 TL 94.90 TL
Ducray Keracnyl Glycolic+ & Keracnyl Gel
%20
indirim
Ducray

Yağlı ve akneli ciltler için arındırıcı ve nemlendirici bakım seti

119.00 TL 94.90 TL

Ducray Akne Karşıtı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünleri

Pierre Fabre grubunda yer alan Ducray, dermotoloji alanındaki deneyimini, 1930’lu yıllardan günümüze dek sürdürmektedir. Üretim ve AR-GE çalışmalarını Fransa’da gerçekleştiren marka, dünyanın pek çok ülkesine patenli ürünler sunmaktadır. Ducray Akne Karşıtı ve Gözenek Sıkılaştırıcı ürünleri için sizi de Saçhane web sitesinin cazip ayrıcalıklarıyla buluşmaya davet ederiz.

Akne Karşıtı Krem Ne İşe Yarar?

Sivilce oluşumunu önlemeye yönelik geliştirilen akne karşıtı krem ürünleri, cilt yüzeyinde oluşan akne izlerini azaltmayı ve tekrardan oluşma riskini en aza indirgemeyi destekler. Ayrıca cildin sebum oranını dengelemekle birlikte; cilde pürüzsüz, duru ve bakımlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Ducray Terleme Karşıtı Krem Ne İşe Yarar?

Ducray Terleme Karşıtı Krem, el ve ayaklardaki aşırı terleme sorunu ile ilgili olarak; 48 saat boyunca etkili ve sürekli olarak mücadele eder. Kremsi, yapışkan olmayan, parfüm ve alkol içermeyen, görünmez dokulu ürün; hassas ciltler için de uygundur.

Ducray Akne Karşıtı Krem ve Jeli Kimler Kullanabilir?

Ducray Keracnyl Repair Onarıcı Bakım Kremi ile akne karşıtı jel ürünlerini, akne tedavisi nedeniyle kurumuş ve tahriş olmuş cilde sahip kişiler kullanabilir. Akne karşıtı temizleme jeli, sivilce ve topikal akne tedavileri nedeniyle tahriş olmuş akne eğilimli cildi olan kişilere önerilmektedir.

Ducray Kelual Seboreik Dermatit Şampuan Ne İşe Yarar?

Hoş kokusu ile beğeni toplayan Ducray Kelual DS Shampoo Kepeklenme ve Kaşıntı Karşıtı Şampuanı; kepek, kaşıntı, yağlanma, seboreik dermatit gibi saç derisi problemlerinin giderilmesi için uygundur. Ürün, saç derisinde kızarıklık ve kaşıntı ile birlikte oluşan kepek durumunda kullanılmakla birlikte; saç derisine yapışmış yüzeydeki kepeklerin uzaklaştırılmasını ve tahrişin yatıştırılmasını destekler.

Seboreik Dermatit Yüzünden Dökülen Saçlar Tekrar Çıkar mı?

Kadınların ve erkeklerin ortak sorunu seboreik dermatit yani saç derisinde kızarma, pullanma ya da kepeklenme gibi sebeplerden kaynaklanan saç dökülmeleri için doğru ürünler seçildiğinde; bu problemin önüne geçilebilmektedir. Losyon ve şampuandan oluşan Ducray saç bakım setleri bu sorunun çözümü için yardımcı olmaktadır.

Akneli Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

Sivilceli ciltler için öncelikle ilgili hekimlerin tavsiye ettiği ilaç ve ürünler ile tedavi yapılmalı; bu tedaviyi destekleyen krem ve temizleme jeli gibi ürünler, bakıma eklenmelidir. Daha sağlıklı ve temiz bir cilt için siyah nokta karşıtı krem ürünler de kullanılabilir.

Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon Ne İşe Yarar?

Gözenek sıkılaştırıcı losyon ürünleri, öncelikli olarak yüzde oluşan gözenekleri küçültmeyi ve cildin pürüzsüz ve sağlıklı olmasını amaçlamaktadır. Bu önemli işlevin dışında, cildin temizlenmesinden sonra yaşanan cilt gerginliği ile kuruluğun azaltılması hedeflemektedir.

Cilt Parlaklığı Nasıl Giderilir?

Çok yağlı ve akneli ciltler için özel olarak üretilen tonik, matlaştırıcı losyon ve parlama karşıtı krem gibi ürünler, düzenli kullanıldığında ciltteki fazla parlamanın önüne geçilebilir.

Cinsiyet