9/9

Domol

Kategoriler
Sağlık & Yaşam Ürünleri
    Diğer
Cinsiyet
Domol


33.90 TL
Domol


70.90 TL
Domol


110.90 TL
Domol


40.90 TL
Domol


34.90 TL
Domol


59.90 TL
Domol

Bulaşık makinesinde biriken kiri ve kireci temizler

33.90 TL
Domol


38.90 TL
Domol


35.90 TL
Domol


38.90 TL
Domol
Güçlü formülü sayesinde en zorlu kir ve kireç lekelerinde bile etki gösteren temizleyici, banyonun tüm yüzeylerinde...
28.90 TL
Domol

Lekeleri deterjana ihtiyaç duymadan çıkarır

45.90 TL
Domol


55.90 TL
Domol


27.90 TL
Domol


36.90 TL
Domol
Yedek bıçaklar iki taraflı kullanılabildiği gibi cam sıyırıcı ve duvar kağıdı kesimi için de uygundur. Ocak...
28.90 TL
Domol


23.90 TL
Domol


40.90 TL
Domol
Domol çiçeksi tuvalet kokusu, suyu her çektiğinizde tuvaleti temizler. 4 kat güçlü formülü, kireci önler ve kötü...
37.90 TL
Domol


55.90 TL
Domol


60.90 TL
Domol


53.90 TL
Domol

Cam ocak, ütü tabanı ve seramik yüzeylerde etkili kir, kireç ve leke çıkarıcı

27.90 TL
Domol


78.90 TL
Domol


36.90 TL
Domol
Domol Bulaşık Makinesi Tuzu, bulaşık makinesi temizleyici ve parlatıcı ürünlerle birlikte makinenizden en iyi...
29.90 TL
Domol


56.90 TL
Domol

Kir ve kirece karşı etkili temizleyici

35.90 TL
Domol
Tüm tekstil ürünleri için kullanıma uygun olan sprey, hoş kokusu sayesinde yaşam alanlarına enerji katar....
47.90 TL

Domol Temizlik Ürünleri

Almanya'nın en çok tercih edilen temizlik ürünleri markalarından biri olan Domol, geniş ürün yelpazesi ile tüm yüzeylerin temizliği için alternatifler sunar. Bulaşık makinesi deterjanı, çamaşır deterjanı, leke çıkarıcı, yüzey temizleyici, kireç çözücü, yağ çözücü ve tuvalet temizleyici ürünler arasından temizleyeceğiniz yüzeye uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Domol Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

Domol markasının sıra dışı ürünlerinden biri olan renk ayırıcı mendil, farklı renk çamaşırların bir arada yıkanmasına olanak tanırken çamaşırların birbirine renk vermesine mani olur. Renk ayırıcı mendiller, çamaşırları renklerine göre ayırmaya son vererek çamaşır yıkama süresini de kısaltır. Yine de renklerine göre çamaşırları kategorize edip yıkamak isteyenler için, kumaş özelliği ve çamaşır rengine göre farklı deterjan alternatifleri Domol deterjan kategorisinde yer almaktadır. Siyahlara özel çamaşır deterjanı, beyazlar için deterjan, renkli çamaşırlara özel deterjan ve yünlü deterjanı gibi çok çeşitli ürünlerin yanında sıvı çamaşır deterjanları ve toz çamaşır deterjanları da bulunmaktadır. Tüm kullanım alışkanlıklarına hitap eden Domol çamaşır deterjan çeşitleri, güçlü yıkama performansı ve leke çıkarma gücüne sahiptir. Çamaşır deterjanı kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerden bir diğeri de leke çıkarıcı ürünlerdir. Farklı leke grupları için özel olarak üretilen leke çıkarıcılar, çamaşırların tertemiz, lekesiz ve canlı kalmasına yardımcı olur.

Domol Bulaşık Deterjanı Çeşitleri

Domol, elde bulaşık deterjanı ve bulaşık makinesi deterjanı çeşitleri ile bulaşıklardaki inatçı kir, leke ve yağ kalıntılarını kusursuzca giderir. Domol, bulaşık deterjanı kategorisinde öne çıkan ürünlerden biri de ekolojik bulaşık deterjanlarıdır. Çevreye duyarlı ve geri dönüşüme uygun ambalajları ile dikkat çeken ekolojik bulaşık deterjanları, güçlü yağ çözme performansları ile kategorinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Bulaşık deterjanlarının yanı sıra, bulaşık makinesi temizleyici ve bulaşık makinesi kokuları da makinelerde oluşan kötü koku ve biriken kiri gidermek üzere tasarlanmış efektif ürünlerdir. Bulaşıkların daha parlak ve lekesiz çıkması içinse bulaşık makinesi tuzu ve bulaşık makinesi parlatıcı ürünleri her yıkamada mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz.

Domol Yüzey Temizleyici Ürünleri

Cam temizliği, parke ve fayans temizliğinin yanında mutfak ve banyo yüzeylerinin temizliği, evdeki hijyenin muhafaza edilmesi için oldukça önemlidir. Domol temizlik ürünleri de tüm yüzeylerin maksimum hijyenle temizlenebilmesi için özenle tasarlanmıştır. Yüzey temizleyici ürünler ile birlikte antibakteriyel özellikteki yüzey dezenfektanları ile hem evinizde hem seyahatlerde her zaman sizinle olan temizleyiciler her an kusursuz hijyen için hazırsınız!

Domol temizlik ürünleri tüm çeşitleriyle, Saçhane'ye özel fırsat ve kampanyalar ile sizleri bekliyor! Ürünleri incelemek ve satın almak için Domol kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık & Yaşam Ürünleri
Cinsiyet