9/9

Davines Volu Hacimlendirici Seri

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

İnce telli ve kırılgan saçlar için hacim kazandıran katı şampuan

225.00 TL

Davines Volu Sönük Saçlar için Hacim Serisi

Dolgun, hacimli ve havalı saçlar her zaman güzel ve bakımlı görünürler. Hacimli saçlara sahipseniz, saçınızı şekillendirmek için çok da zahmet çekmenize gerek kalmaz! Birkaç fırça darbesi, biraz şekillendirici ile göz alıcı saçlara sahip olmak mümkündür. Ancak hacmini çabuk kaybeden, ince telli ve sönük saçlar için durum bu kadar da basit değil!

İnce telli ve çabuk sönen saçlara sahipseniz hacimlendirici etkili ürünler saç bakımınızın bir numarası olmak zorundadır! Ancak her hacimlendirici ürün aynı etkiye sahip değildir! Saçınız için maksimum hacim ve kalıcı dolgunluk etkisi istiyorsanız Volu Serisi tam size göre! Çünkü saçı hacimlendirmek yetmez, önemli olan saçın gün boyu hacmini korumasını sağlamaktır! Volu Serisi ile kalıcı hacmin ve zahmetsiz kazanılan çekici saçların keyfini sürün!

Davines Volu Serisi Ürünleri

Hacimli saçlara kavuşmak için saçınızın günlük temizlik ve bakımı çok önemlidir. Saç bakımının ilk basamağı olan şampuan, saçınıza dolgunluk kazandıracak özelliğe sahip olmalıdır. Davines Volu Hacim Kazandıran Şampuan saçınızı etkili bir şekilde temizlerken hacimli ve dolgun görünmesi için de destekler.

Geleneksel yöntemlerden vazgeçmeden modern teknoloji ile geliştirilen Davines Volu Hacim Kazandıran Katı Şampuan da günlük kullanımda oldukça pratiktir. Volu Serisi'nin gizli silahı ise kesinlikle Davines Volu Hacim Kazandıran Nemlendirici Sprey! Saça kökten uca hacim desteğinde bulunan Volu Sprey, saçı sertleştirmeden ve saç yüzeyinde kalıntı bırakmadan çalışır. Saçın en çok hacme ihtiyaç duyduğu bölgesi olan saç köklerinden itibaren tüm saça uygulanabilen yapısı sayesinde tüm saçta gün boyu kalıcı hacim etkisi oluşturur.

Siz de hacimli ve dolgun saçların keyfini sürmek isterseniz serinin tüm ürünleri için Saçhane'yi ziyaret edebilirsiniz!

Cinsiyet