9/9

Davines Solu Her Tip Saç İçin

Cinsiyet
Davines


256.90 TL
Davines
Davines Solu Temizleyici Koruyucu Şampuan 1000ml...
704.90 TL
Davines

Saçınıza derin temizleme imkanı sunan mikro granüle sahip arındırıcı bakım 

243.90 TL
STOKTA YOK

Tüm Saç Tipleri için Derinlemesine Temizlik: Davines Solu

Solu Serisi, tüm saç tipleri için arındırıcı bakım sunar. Saçı yormayan hafif yapısı ile kimyasal işlemlerden, boya, kalıcı düzleştirme işlemi gibi saçı yoran uygulamalardan sonra kullanılmak için idealdir. Saçtaki arınma ve temizlik hissini her gün yaşamak isteyenler için günlük kullanım ürünleri sunan Solu Serisi ile şimdi Saçhane'de tanışın!

Solu Serisi Ürünleri

Her saç, hafif ve ağırlaştırmayan bakımı hak eder. Nazikçe saçı temizleyip tüm kalıntı ve kirlerden arındırıcı bir şampuan ise hayal değil! Davines Solu Temizleyici Koruyucu Şampuan hava kirliliği, şekillendiriciler, saç derisindeki sebum, kepek gibi bir çok sebepten ötürü saç ve saç derisinde biriken kir ve kalıntıları temizler. Saçı ve saç derisini temizlerken kurumasına izin vermez. Saç derisinde aşırı yağlanma sorunu olanlar, kepek problemi yaşayanlar, günlük olarak şekillendirici ürün veya kuru şampuan kullananlar ile havası kirli bir şehirde yaşayanlar için ideal içeriğe sahiptir. Günlük kullanıma uygun olup saç tipinize uygun olarak seçtiğiniz şampuanınızla dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz.

Saç derisinde ve saçlarında derinlemesine ve kusursuz bir temizlik arayanlar için tasarlanan Davines Solu Sea Salt Scrub Temizleyici, Solu serisinin temizlik hissini üst düzeye çıkarıyor. Saç ve saç derisi peelingi kavramıyla bizleri tanıştıran Davines, mükemmel temizlik ve saç bakımı için sınırları zorlayan ürünler tasarlamaya devam ediyor. Siz de Solu Serisinin arındırıcı gücü ile tanışıp kusursuz temizliğin keyfini çıkarın!

Cinsiyet