9/9

Davines Replumping Dolgunlaştırıcı Seri

Cinsiyet
Davines

Saçınıza esneklik kazandıran şampuan.

86.90 TL
Davines

Davines Replumping Esneklik Kazandıran Nemlendirici Şampuan 250ml

274.90 TL
Davines

Davines Replumping Dolgunlaştırıcı Durulanmayan Losyon 100ml

380.00 TL
(1)
Davines
Davines Replumping Esneklik Kazandıran Nemlendirici Şampuan 1000ml...
782.90 TL
Davines

Davines Replumping Dolgunlaştırıcı Serum 1000ml

1,358.00 TL
Davines

Saça esneklik ve nem kazandıran saç kremi

399.00 TL
Davines

Saça esneklik ve nem kazandıran saç kremi

94.90 TL
Davines

Davines Replumping Esneklik Kazandıran Yoğunlaştırıcı Saç Kremi 1000ml

1,225.00 TL

Davines Replumping ile Saç Deriniz Kurumasın!

Replumping Serisi, kuruyup gerilen ve elastikiyetini kaybetmiş saç derisi için tasarlanmıştır. Saçı ve saç derisini çevresel faktörlere karşı koruma altına alan ürünleri, saç derisini nemlendirerek gerilmesine mani olur. Formülünde bulunan antioksidanların etkisi ile saç ve saç derisinde yaşlanma karşıtı etki sağlar.

Saç telleri üzerinde dolgunlaştırıcı ve yoğunlaştırıcı etkiye sahip olan Replumping Serisi, saç yapısını düzelterek saçlara daha hacimli bir görünüm kazandırır.

Replumping Serisi Ürünleri

Saç derisindeki kuruluk ve gerginlik şikayetlerini gidermek için etkili bir şekilde çalışan Davines Replumping Esneklik Kazandıran Nemlendirici Şampuan, saçları nazikçe temizler. Şampuan sonrasında saça ihtiyaç duyduğu günlük nem desteğinde bulunmak için Davines Replumping Esneklik Kazandıran Yoğunlaştırıcı Saç Kremi idealdir. Saçın nemlendirip kuruluğunun önüne geçen saç kremi aynı zamanda saçları daha dolgun görünmesi için destekler.

Nemini yitirip kuruyarak hacimsiz ve sönük görünen saçlar ile incelen saç telleri için dolgunlaştırıcı etkili ürünleri düzenli olarak kullanmak oldukça önelidir. Davines Replumping Dolgunlaştırıcı Serum, düzenli kullanımda saçların dolgunluğunu arttırarak hacimli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bu, çok özel bakım ürünü, içeriğindeki Hyalüronik asit ile saçlarınıza ihtiyaç duyduğu nemi verip aynı zamanda sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Serinin son ürünü olan Davines Replumping Dolgunlaştırıcı Durulanmayan Losyon, antioksidan etkisi ile saçı havadaki neme karşı koruma altına alır. Böylece elektriklenme ve uçuşmayı minimalize ederek oluşturulan şeklin uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda saçlara dolgun, hacimli ve parlak bir görünüm kazandırır.

Cinsiyet