9/9

Davines Purifying Kepeğe Karşı Seri

Cinsiyet
(7)
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
(2)
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
(1)
Ücretsiz Kargo
Davines


315.00 TL

Saç Kepeği ile Mücadele için: Davines Natural Tech Purifying

Saç derisindeki kepeği temizleyen ve yeniden oluşumuna mani olan ürünleri ile Purifying Serisi, saç kepeği ile mücadelenizde en büyük yardımcınız olacak! Yağlı kepek ve kuru kepek dahil tüm kepeklenme sorunları için kullanılabilen bakım ürünleri ile saç derisini etkili bir şekilde temizler ve kepekten arındırır. Hafif kepek problemi için şampuan kullanımı tek başına yeterli olurken inatçı kepek için serum ile kombinlenerek kullanılması tavsiye edilir.

Purifying Serisi Ürünleri

Tüm seviyelerdeki kepek problemi için etkili olan Davines Purifying Kepeğe Karşı Şampuan, ilk kullanımdan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya koyar. Saçta kepek yoğunluğuna göre düzenli olarak kürler halinde kullanılabileceğiniz gibi günlük şampuanınız ile dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz. Saç derisinde kepek oluşumunu önlemek için de haftalık kürler halinde uygulanabilir.

Yoğun ve inatçı kepek problemi için geliştirilen Davines Purifying Kepeğe Karşı Bakım Jeli, saç derisindeki ölü deriyi tamamen arındırır ve yeniden kepek oluşumuna karşı saç derisini koruma altına alır.

Saç problemlerinizin çözümünü ertelemeyin! Arınmış, ferah ve nefes alan, temiz bir saç derisi için Purifying Serisi ürünlerini Saçhane'de keşfedebilirsiniz.

Cinsiyet