9/9

Davines Pasta & Love Tıraş Bakım

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines

Tıraş öncesi ve sakal bakım için yatıştırıcı etkili bakım yağı

335.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Erkeklere özel tıraş sonrası nemlendirici krem

335.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Hızlı, temiz ve nazik bir tıraş için yumuşatıcı tıraş jeli

335.00 TL

Pasta & Love Serisi

Davines'in erkeklere özel ilk serisi Pasta & Love, iyi yaşamayı ve kendine bakmayı seven erkekler için tasarlandı. Sakal bakımı ve tıraş ürünleri içeren seri, organik Alchechengi özü ile zenginleştirilmiştir. Tahrişi yatıştırıp ciltteki kızarıklığı gideren Alchechengi özü, geleneksel yöntemlere kıyasla daha az çevresel etki sağlayan yeşil teknoloji yöntemiyle elde edilir.

Pasta & Love Ürünleri

Davines Pasta & Love Tıraş Jeli, jelden köpüğe dönüşen özel formülüyle cilde kolayca yayılır ve sakalı yumuşatarak tıraşı kolay hale getirir. Tıraş sonrası oluşan tahriş, kızarıklık ve rahatsızlık hissini önlemek için Alchechengi özü ile formüle edilmiştir.

Tıraş sonrası bakım ürünü olarak tasarlanan Davines Pasta & Love Tıraş Sonrası Nemlendirici Bakım Kremi, tıraş sonrası cildi yatıştırır ve nemlendirir. Günlük olarak erkek cilt bakım kremi olarak da kullanılabilen ürün, çift yönlü kullanım imkanı sağlar.

Sakal, bıyık ve tıraş sebebiyle yıpranıp hassaslaşan erkek cildi için tıraş sonrası bakım kadar tıraş öncesi bakım da oldukça önem taşır. Davines Pasta & Love Sakal Bakım Yağı, tıraş öncesinde uygulandığında ekstra koruma sağlayarak cildi yumuşatır, yatıştır ve cilde bakım yapar. Günlük olarak sakal bakımı için de idealdir. Sakalların daha şekilli ve bakımlı görünmesini sağlayan sakal bakım yağı; kalıntı bırakmaz, yağlı, yapışkan bir his oluşturmaz.