9/9

Davines OI Tüm Saç Tipleri

Cinsiyet
(4)
Davines
Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol, kusursuz saçlar için çok yönlü bir iksirdir. Her saç tipinde rahatlıkla...
570.00 TL
(5)
Davines
Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol Şampuan, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben...
283.90 TL
(2)
Davines

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Kremi 135ml

427.00 TL
(2)
Davines

 

427.00 TL
(4)
Davines
Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol Şampuan, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve...
852.90 TL
Davines
Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol Şampuan, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben...
86.90 TL
Davines
Roucou yağı ile zenginleştirilmiş Ol, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Tüm saç tipleri için yoğun...
1,463.00 TL
(1)
Davines

Tüm saç tiplerine uygun yoğun bakım yağı

580.00 TL
Davines
Davines OI/OIL Body Wash Vücut Yıkama Jeli 280ml Yararları...
280.00 TL
Davines

Tüm saç tiplerine uygun yoğun bakım yağı

1,957.00 TL
Davines

Saç tellerini güçlendirmede etkili serum

237.00 TL
Davines

Zayıf ve güçsüz saçlara özel durulanmayan losyon

439.90 TL
Davines
Davines OI/OIL Hand Balm El Kremi 75ml Yararları...
295.00 TL
Davines

OI Serisi'nin en sevilen ürünleri bir arada

823.90 TL

Davines OI Serisi

Davines'in en çok satan ve ödüllü serisi OI, günlük bakım rutininize çok özel dokunuşlar yapıyor. Yumuşak ve narin dokulu ürünler, saça ve cilde nazikçe bakım yapar. Roucou yağı ile zenginleştirilen seri, kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Hafif yapısı sayesinde tüm saç tipleri için kullanılabilir özelliktedir. Saçı koruyucu özlerle geliştirilen ürünler, ağırlık yapmaz. Yumuşak, parlak ve bakımlı saçlar oluşturur.

OI Serisi Saç Bakım Ürünleri

Tüm OI saç bakım ürünleri temelde Roucou yağı ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Özel formülleri ile tüm saç tipleri için uygun olan ürünler, saçları besleyip yumuşatır. Saça pürüzsüz ve ipeksi bir dokunuşa kazandırmak için çalışırlar. Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Sülfatsız Bakım Şampuanı ile başladığınız saç bakımınıza serinin etkisini pekiştirmek üzere Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Bakım Kremi ile devam edebilirsiniz. Sülfatsız şampuan ve parabensiz saç kremi seçeneklerini bir arada sunan OI Serisi, saça zarar vermeden bakım yapmayı hedefler.

Seride durulanmayan bakım ürünü olarak iki farklı alternatif yer almaktır. Kullanım alışkanlığınıza göre; hafif yapılı olan ve saç bakım yağı özelliğine sahip Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Bakım İksir tercih edilebilir. Saçın elektriklenmesini önleyip kolay taranmasına da yardımcı olan saç yağı, saçı ağırlaştırmadan parlak ve canlı bir görünüm verir. Bakım iksirine oranla daha yoğun yapıya sahip olan Davines OI/OIL All In One Milk Tüm Saç Tipleri için Bakım Sütü, saçı dış etkenlerin yıpratıcı etkilerine karşı koruma altına alır. Yumuşak, pürüzsüz ve kolay taranan saçlar oluşturur.

OI Serisi Vücut Bakım Ürünleri

Saç bakımında kullanılan özel içerikler, cilt bakım ve temizliği için uygun hale getirilerek OI vücut bakım ürünlerine eklenmiştir. Roucou yağının mucizevi faydaları ile zenginleştirilen ürünler, cildi besler. Yaşlanma etkilerine karşı savaşarak cilt güzelliğini korumaya yardımcı olur.

Davines OI/OIL Body Wash Vücut Yıkama Jeli , tüm cilt tipleri için uygun olup cilde pürüzsüz ve kadifemsi bir doku kazandırır. Kusursuz bir temizlik hissinin yanında bitki ve yağ karışımlarının doğal kokusu ile bedeni dinlendirir. Dış faktörlere çokça maruz kalıp kuruyan eller için de maksimum nem ve besleyici özlerle hazırlanan Davines OI/OIL Hand Balm El Kremi, cildi anında nemlendirir ve yumuşatır. Paraben içermeyen formülü, tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabilir.

Cinsiyet