9/9

Davines Momo Nemlendirci Seri

Cinsiyet
Davines
Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Şampuan 250ml Davines...
256.90 TL
Davines


361.00 TL
Davines


86.90 TL
Davines


361.00 TL
Davines

Kuru ve nemi azalmış saçlar için özel şampuan.

704.90 TL
Davines


1,245.00 TL
Davines

Kuru veya nemini kaybetmiş saçlar için nemlendirici katı şampuan

256.90 TL

Kuru Saçlar için Nem Desteği: Momo Nemlendirici Seri

Saçlar, zamanla ve çeşitli sebeplerle nemini yitirerek kurur. Nemsiz saç; mat, cansız, sert ve zor şekil alır hale gelebilir. Saçlara nem vermek ve günlük olarak bakımını gerçekleştirmek için tasarlanan Momo serisi ürünleri, keşfetmeniz için sizi bekliyor!

Davines Momo Serisi Ürünleri

Momo Nemlendirici seride iki farklı şampuan bulunmaktadır. Bunlardan ilki klasik yapıda ve farklı boylarda ambalajlara sahip olan Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Şampuan'dir. İkinci ürün ise alışılagelmişten uzak yapısıyla Davines Momo Nemlendirici Katı Şampuan. Yapıları farklı olsa da her iki şampuanın da amacı saça nem vermek ve günlük bakımını gerçekleştirmektir. Günlük bakımın vazgeçilmez bir diğer ürünü ise Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Krem'dir. Saçı boydan uca nemlendirirken kolay taranmasını ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Saçın gün içinde kurumasını engelleyip ihtiyaç duyulan her an kullanılabilir olan Davines Momo Hair Potion Nemlendirici Durulanmayan Krem, tüm saç tiplerine anında yumuşak ve ipeksi bir doku kazandırır.

Her saçın günlük olarak neme ihtiyacı vardır. Tüm saç tipleri için kullanılabilen Davines Momo Serisi ile saçlarınız kurumasın! Nemlendirici ve koruyucu özelliğe sahip Davines Momo Serisi ürünleri, en uygun fiyatlarla Saçhane'de!

Cinsiyet