9/9

Davines Minu Boyalı Saç Serisi

Cinsiyet
Davines
256.90 TL
Davines
Ürün Özelliği Boyalı saçlar için özel olarak...
390.00 TL
Davines
Ürün Özelliği Boyalı saçlar için renk koruması sağlar....
361.00 TL
Davines
351.00 TL
Davines
1,492.00 TL
Davines

Boyalı saçlar için şampuan.

704.90 TL
Davines
Boya sonrasında rengi sabitlemek üzere tasarlanmıştır. Günlük kullanıma uygun değildir. Tüm tonda...
384.90 TL
Davines

Boyalı saçlar için koruyucu bakım kremi.

1,245.00 TL
Davines

Boyalı saçlara özel renk koruyucu etki sağlar

732.90 TL

Minu Boyalı Saç Serisi ile Saç Renginiz Solmasın

Boyalı saçlarda renk koruması sağlamak ve rengin uzun süre canlı kalmasını sağlamak oldukça zordur. Saçınızı ister kuaförde boyatın ister evde kendiniz boyayın, sonrasında boyalı saçlara özel bakım ürünleri kullanmazsanız saç renginiz kısa sürede akıp canlılığını yitirecektir. Davines Minu Serisi'ni, boyalı saçlarda maksimum renk koruması sağlamak üzere tasarlamıştır. İlk günkü canlılığını ve parlaklığını koruyan boyalı saçlar için Minu Serisi'ni keşfedelim!

Davines Minu Serisi Ürünleri

Boyama işlemi sonrasında saça yapılacak ilk bakım post şampuan ile saçı yıkamaktır. Port şampuan, boya servisi sonrasında rengi saça mühürler! Saç renginin uzun süre akmadan kalmasına yardımcı olan Davines Minu Post Color Boya Sonrası Sabitleyici Şampuan her boyama sonrasında mutlaka kullanılmalıdır. Ancak post şampuan günlük kullanıma uygun değildir. Günlük bakımınızı tamamlamak, saçlarınızı temizlerken renk koruması sağlamak içinse Davines Minu Boyalı Saç Şampuanı tasarlanmıştır. Solmayan ve deforme olmayan renkler, parlak saçlar için her şampuan sonrasında Davines Minu Boyalı Saç Kremi kullanımı, derinlemesine bakım içinse haftada 2 defa Davines Minu Boyalı Saç Maskesi kullanımı tavsiye edilmektedir.

Boyanın ve kimyasal işlemlerin etkisiyle saçlar nemini yitirip kurur ve yıpranabilirler. Davines Minu Boyalı Saç Serumu, boya sonrasında yıpranan saçın onarılmasına yardımcı olurken yumuşak, pürüzsüz ve parlak saçlar oluşturur.

Saçlarınızı boyamayı çok seviyor fakat sonrasında bakımından endişe ediyorsanız Davines Minu Serisi tam size göre! Hoş kokuları ve etkili içerikleri ile Davines Minu Boyalı Saç Serisi, Saçhane'de sizleri bekliyor!

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Cinsiyet