9/9

Davines Melu Yıpranmış Saç Serisi

Cinsiyet
(1)
Ücretsiz Kargo
Davines


288.00 TL
(4)
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
(2)
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


1,010.00 TL

Melu Uzun ve Yıpranmış Saç Serisi ile Saçlarınızı Onarın

Melu Uzun ve Yıpranmış Saç Serisi, uzun ve kırılmaya meyilli saçların bakımı için geliştirilmiştir.

Saçlar uzadıkça güçsüzleşip kırılmaya meyilli hale gelebilir. Melu serisi, saçların kırılmadan sağlıklı uzamasını destekler. Saç uçlarında oluşan kırılmaları onaran özel içerikleri sayesinde koparak dökülmeleri de engeller. Saçı onarır ve oluşabilecek hasarlara karşı koruma altına alır. Melu serisi ile saçlar parlak bir görünüme kavuşup yumuşak bir doku kazanırken güçlü ve sağlıklı uzayabilirler.

Davines Melu Serisi Ürünleri

Kırılmaya meyilli saçlar, nazik ve özenli bakım ister! Yıpranmaya meyilli, uzun saçları güçlendirmek ve nazikçe temizlemek üzere tasarlanan Davines Melu Mellow Kırılma Önleyici Parlaklık Şampuanı, saçlara olağan üstü bir parlaklık yumuşaklık kazandırır. Yumuşak bir bakımla saçları nazik fakat etkili bir şekilde arındıran şampuanın ardından kırılmaları önlemek ve saçları güçlendirmek için her şampuan sonrasında Davines Melu Mellow Kırılma Önleyici Parlaklık Kremi kullanılması tavsiye edilir. Dolaşıklıkları açan yapısı ile koparak dökülme sorununu oradan kaldırmaya yardımcı olur.

Saçlarınızı Özgürce Şekillendirin, Öncesinde Isıya Karşı Koruyun!

Isı ile şekillendiriciler, saça uyguladıkları yüksek ısı sebebiyle, saç yapısına zarar vererek saçta kuruma, yıpranma, kırılma ve koparak dökülme gibi problemlere sebep olabilirler. Isı ile şekillendiricilerin gücünden ve hızından yararlanıp saçların yıpranmasını önlemenin ise çok kolay bir yolu var! Davines Melu Mellow Isıya Karşı Termal Koruyucu Kalkan, saç etrafında koruyucu bir tabaka oluşturarak saçın ısı sebepli yıpranmasına mani olur. Isının saça maksimum fayda etmesini sağlarken saça verdiği zararı ise minimuma indirir. Tüm saç tipleri için kullanıma uygun olan Davines Melu Mellow Isıya Karşı Termal Koruyucu Kalkan, Davines'in tüm serileri ile birlikte kullanıma uygundur.

Saçlarınızı uzatmayı çok seviyor fakat uzadıkça kırılıp yıpranan saçlardan şikayet ediyorsanız Melu Serisi tam size göre! Saçlarınızın kırılmasını önlemek ve sağlık uzaması için en uygun ürünler en iyi fiyatlarla Saçhane'de!

Cinsiyet