Davines Mask Oksidan Krem 20 Volume 900ml


DSBY-20
%11
indirim
66.00 TL
58.90 TL
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 7 Vol. Oksdan: Yarı kalıcı boyama uygulamaları için,
  • 10 Vol. Oksidan: Saç rengini koyulaştırmak için,
  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,
  • 40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.

Uyarılar

Profesyonel kullanım için geliştirilen serinin yalnızca uzman kişilerce uygulanması tavsiye edilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumdan firmamız Sachane.com ve ithalatçı firma Abko Kozmetik sorumluluk kabul etmez.

Miktar(gr/ml):
900
Markalarımız:
Davines
Ürün Kategorisi:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Davines Mask
Volume:
  • 20
Muazzam bir ürün boya ve oksidan birlikte kullanıldığında tam renk tam parlaklık 0 yıpranma. Senelerdir başka boya sürmedim saçıma
kuaförümle birlikte seçtik kızıl saçlarım için çok güzel sonuç aldım çok başarılı buldum.
Görüşünü Yaz

Davines > Davines Oksidanlar > Davines Oksidan Kremler

Boya > Oksidanlar

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : baz kremi kullanmam gerekirmi

özge u. 05/12/2017
Cevap: Değerli Üyemiz,Baz Krem, Davines A New Color Serisi Boyalar ile birlikte kullanılmaktadır. Mask Serisi Boyalar için boya ve Mask Oksidan kullanılır.
Sachane.com . 05/12/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : ürün kullanım bilgileri sayfada yok, daha önceki sorya cevap olarak sayfada açıklama var denilmiş ama açıklama sayfada mevcut değil. davines boya için oksidan seçimi ve diğer kullanım yönergelerine nasıl ulaşabiliriz? kullanım kılavuzu ve oksidan seçim bilgilerine nereden ulaşılıyor?

EBRU D. 19/11/2017
Cevap: Ebru Hanım Merhaba,7 Vol. Oksdan: Yarı kalıcı boyama uygulamaları için,10 Vol. Oksidan: Teknik uygulamalar için,20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , saçı 1-2 ton açık/koyu tona boyamak için30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilebilir.Boya kullanımı ve karışım oranları için, boya içerisinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır.
Sachane.com . 20/11/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Gönder