9/9

Davines Love Düzleştirici Saç Serisi

Cinsiyet
(1)
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines Love Düzleştirici Bakım Kremi 1000ml Davines Love Dalgalı...
1,010.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Dalgalı ve kıvırcık saçları sakinleştirerek ipeksi bir doku kazandırır. Saçların elektriklenmesini engeller,...
288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


89.90 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Kıvırcık saçları disipline etmeye yardımcı katı şampuan

225.00 TL

Davines Love Serisi ile Düz ve Pürüzsüz Saçlar

Davine Love Düzleştirici Seri, kalın telli ve asi saçların daha düz ve pürüzsüz görünümünü desteklemek üzere tasarlanmıştır. Elektriklenmeyen ve kabarmayan saçlar için çalışırken düz, sakin, ve parlak saçlar oluşturur. Saçların ihtiyaç duyduğu günlük nemi sağlayarak sakin görünüm için yardımcı olur.

Love Düzleştirici Serisi Ürünleri

Düzleştirici etkili seri, saç bakımının ilk adımı olan şampuan ile başlamaktadır. Davines Love Düzleştirici Şampuan, tüm saç tipleri için kullanılabilir ancak özellikle asi ve kalın telli saçlar için idealdir. Özel içeriğiyle saçların daha düz görünmesini sağlar. Davines uzmanlarının klasik şampuana alternatif olarak tasarladığı Davines Love Elektriklenme Önleyici Katı Şampuan, geleneksel banyo ritüellerine saygı duruşunda bulunup modern çağ saç bakım alışkanlıklarına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Kolay uygulanabilen ve oldukça pratik kullanıma sahip olan katı şampuan, saçları düzleştirmenin yanında günlük olarak saçlara nem takviyesinde de bulunur. Serinin ikinci ürünü ise: Davines Love Düzleştirici Bakım Kremi. Bakım kremi, yoğun formülü ile düz görünümün daha kalıcı olmasını sağlayarak saçlara kolay taranma imkanı verir. Serinin üçüncü adımı olarak karşımıza durulanmayan yapıda bir saç kremi çıkıyor. Saçların daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamak ayrıca kolay taranma imkanı sunmak amacıyla tasarlanan Davines Love Hair Smoother Düzleştirici Saç Kremi ile elektriklenmeyen ve parlak saçlara ulaşmak çok kolay!

Asi, kabarık, şekle girmeyen ve elektriklenen saçlarınızın daha düz, pürüzsüz ve parlak görünmesi ayrıca kolay taranıp şekle girmesi için Davines Love Düzleştirici Seri, en uygun fiyatlarla Saçhane'de!

Cinsiyet