9/9

Davines Love Dalgalı Saç Serisi

Cinsiyet
(3)
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Bukle belirginleştirici sprey süt.

288.00 TL
(2)
Ücretsiz Kargo
Davines

Saç stilini tazeleyen, şekillendirmeden sonra ve yıkama arasında dalgalı ve kıvırcık saçlara esneklik veren sprey

288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


1,010.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Kıvırcık ve dalgalı saçlar için durulanmayan krem.

288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


395.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


1,060.00 TL

Davines Love Serisi ile Belirgin Bukleler

Dalgalı ve kıvırcık saçlar için tasarlanan Love Bukle Serisi, bukleleri yumuşatarak hafifletir ve daha belirgin olmaları için destekler. Canlı, dolgun bukleler oluşturmak için her bir saç telini sararak özel bakım yapan Love ürünleri, farklı form ve kategorideki ürünleri ile bukle belirginleştirici etkiyi maksimum düzeye çıkarır.

Love Dalgalı Saç Serisi Ürünleri

Davines Love Dalgalı Saç Serisinde, Davines Love Bukle Belirginleştirici Şampuan yanı sıra kıvırcık saçların çokça tercih ettiği co-wash tekniğine uygun olan Davines Love Curl Bukle Belirginleştirici Temizlik Kremi yer alır. Her bir bukleyi ayrı ayrı sararak nazikçe temizler ve kremsi yapısıyla kıvırcık saçların ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştirir. Zor taranan, kalın telli veya dolaşmaya müsait kıvırcık saçlar içinse günlük olarak kullanılan saç kremi, buklelerin daha şekilli ve belirgin olmasına yardımcı olur. Haftalık bakım olarak da bakım maskesi uygulamak, saçların uzun vadede daha sağlıklı ve canlı kalmasına yardımcı olacaktır.

Kıvırcık Saç için Şekillendiriciler

Kıvırcık ve dalgalı saçlarda buklelerin daha belirgin olması için temel bakım olan temizleme ve bakım kremi uygulamalarından sonra, buklelerinizi şekillendirme aşamasına geçebilirsiniz. Kullanım alışkanlığınız ve saç tipinize göre uygun şekillendiriciyi seçmek çok önemlidir. Davines Love Bukle Serisinde birbirinden farklı ve yapıda bukle belirginleştirici ürünler bulunmaktadır. Tercihi hafif yapıda durulanmayan bir saç kreminden yana olanlar için Davines Love Curl Controller Durulanmayan Esnek Bukle Belirginleştirici Saç Kremi, bukleleri belirginleştirirken aynı zamanda saçları nemlendirir. Görünmez yapısıyla saçı sertleştirmez ve ağırlaştırmaz. Bukleli saçları ısı ile şekillendirmeden önce korumak, nemlendirmek ve elektriklenmelerini önlemek için Davines Love Curl Primer Kıvırcık Dalgalı Saçlar için Süt idealdir. Kıvırcık saçların en büyük sorunu olan elektriklenme sebebiyle buklelerin bozulmasını engeller. Daha dayanıklı tutuş gücü ve canlı bir görünüm tercih edenler içinse Davines Love Curl Bukle Belirginleştirici Sprey kuru saça uygulanarak ideal bukle belirginleştirici etki sağlar.

Kusursuz görünen, dolgun ve havalı bukleler için tasarlanan Davines Love Bukle Serisi tüm ürünleriyle ve en iyi fiyatlarla Saçhane'de. Ürünleri incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cinsiyet