9/9

Davines Detoxifying Koruyucu Seri

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines

Saç ve saç derisine bakım sağlayan şampuan.

225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Kimyasal arındırıcı şampuan

560.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


710.00 TL

Detoxifying Serisi ile Saçlarınızı Arındırın

Şehir hayatı, hava kirliliği, toz, şekillendiriciler gibi bir çok faktör sebebiyle saç ve saç derisinde kalıntılar birikir. Bu kalıntıları nazikçe fakat derinlemesine temizlen Detoxifying Serisi, saç derisinin nefes almasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Asıl güzelliğin saç derisinden başladığını çok iyi bilen Davines uzmanları, Detoxifying serisi ile saç derisini arındırıp dengelemeyi hedeflemişlerdir. Saç derisi, nefes almasını engelleyen ve saçı ağırlaştıran kalıntılardan kurtulduğunda mat görünümünü geride bırakıp canlanarak sağlıkla ışıldar.

Detoxifying Serisi Ürünleri

Davines Natural Tech Detoxifying Serisi temelde 2 üründen oluşur. Davines Detoxifying Scrub Arındırıcı Şampuan, günlük olarak kullanılabilir veya saç tipine uygun olarak seçilen Davines şampuan ile dönüşümlü olarak kullanılabilir. Saçı nazikçe fakat derinlemesine arındıran şampuan, yoğun şekillendirici kullanıldığı günler için de idealdir. Saçtaki tüm kalıntıları temizleyerek saçı saf haline geri döndürür.

Davines Detoxifying Mud Kil Maskesi ise saç derisi üzerinde daha derin bir temizlik sağlar. Haftalık kürler halinde uygulanması tavsiye edilen maske, saç derisini sonraki uygulamalar için de hazır hale getirir. Örneğin dökülme önleyici ürün kullanıyorsanız; Davines Detoxifying Mud Kil Maskesi ile saç derisini tamamen temizleyip kullandığınız dökülme önleyici ürünün daha etkili bir şekilde saç derisine nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca kil maskesi, saç derisinde üretilen sebumu dengelemeye de yardımcı olur.

Kusursuz saçlar için saç derisi bakımınızı da ihmal etmeyin. En uygun ürünler için Saçhane'yi ziyaret edebilirsiniz.

Cinsiyet