9/9

Davines Dede Arındırıcı Seri

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


315.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Şampuanı 1000 ml Davines...
630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


1,010.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Silikonsuz katı şampuan

225.00 TL

Davines Dede Serisi: İnce Telli Saçlar için Günlük Bakım ve Onarım

Hassas ve ince telli saçlar, ihtiyaç duydukları hafif ve özel bakıma Davines Essential Haircare Dede Serisi ile kavuşuyor! Saçları ağırlaştırmadan hafif ve nazik bir şekilde temizleyip bakımını yapan Dede Serisi, daha parlak ve esnek saçlar için tasarlanmıştır. Günlük ihtiyaç duyduğu nemi kazanmış, kolay taranan ve ipeksi saçlar vaad eden Dede serisi, özellikle ince telli yıpranmış ve hassas saçların günlük bakımı için idealdir. Saçın yağlanma süresini de kısaltarak uzun süre taze ve ferah görünümünüzü korumanıza yardımcı olur.

Essential Haircare Dede Ürünleri

Günümüzde popülaritesini kaybetmiş olan katı şampuanları tekrar hayatımıza dahil eden Davines, Davines Dede Tüm Saç Tipleri için Günlük Katı Şampuan ile ince telli saçlara nostaljik fakat etkili bir bakım imkanı sunuyor. Saç bakımının temel unsuru olan şampuana başladığımız ince telli saç bakımına, Davines Dede İnce Telli Saçları Koruyucu Bakım Kremi ile devam ediyoruz. Dede Saç Kremi, ekstra yumuşaklık, onarım ve kolay taranma etkisi için kısa süreden etkili sonuçlar sunar.

Davines Dede İnce Telli Saçları Koruyucu Sprey, durulanmayan yapısı ile saçı gün boyu koruma altına alarak bakım desteğinde bulunur. Ayrıca perma, açma işlemi gibi kimyasal işlemler öncesinde kullanıldığında saç üzerinde kalkan görevi üstlenerek saçın yıpranmasına mani olur.

Tüm Davines Essencial Haircare Serileri ile birlikte kullanıma uygun olan Davines Dede Serisi'ne en uygun fiyatlarla Saçhane'den ulaşabiirsiniz.

Cinsiyet