9/9

Davines Calming Hassas Baş Derisi

Cinsiyet
(1)
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


570.00 TL
Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Şampuan 1000ml
%42
indirim
Ücretsiz Kargo
Davines


391.00 TL 225.00 TL
STOKTA YOK

Calming Serisi ile Saç Derinizi Rahatlatın

Saç derisi hassasiyeti, saç derisinde yanma ve acı hissi, tüm saç tipleri için ortak bir sorun olarak karşımıza çıkar. Saç tipiniz ne olursa olsun dönem dönem saç derisi problemleri yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız problem mevsimsel veya daha uzun süre etkili olabilir ancak çözümü Calming serisi ile çok kolay!

Davines Natural Tech Calming Serisi, hassas saç derisi için etkin tedaviler sunar. Saç derisindeki hassasiyet, sivilce ve isilik gibi problemleri tedavi etmek için ideal yapıdadır. Tahriş olmuş saç derisindeki yanma ve acı hissini hafifleten ürünler, cilde uygun pH seviyesine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren saç derisini rahatlatarak ferah bir his veren Natural Tech Calming Serisi, saç derisine nazikçe bakım yapar ve sağlıklı yapısına kavuşması için destekler.

Calming Serisi Ürünleri

Hassas saç derisi bakımı için tavsiye edilen ilk ürün: Hafif ve nazik içeriklerle geliştirilmiş Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Şampuan. Saç derisini sakinleştirip rahatlatmak üzere tasarlanan şampuan, günlük kullanıma uygun olup baş derisi ile uyumlu pH'a sahiptir.

Saç derisindeki irritasyonu gidermek üzere yoğun bakım sağlayan Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatıştırıcı Serum, günlük olarak kullanıldığında hızla saç derisindeki acı ve hassasiyeti yok eder. Saç derisini yenileyerek saça kökten itibaren güç verir.

Ferah, rahatlamış ve sağlıklı bir saç derisi için Natural Tech Calming serisi ürünleri saç tipinize uygun seçtiğiniz diğer Davines saç bakım ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Cinsiyet