9/9

Davines Authentic Çok Fonksiyonlu Bakım

Cinsiyet
(1)
Ücretsiz Kargo
Davines

Nazik bir makyaj temizleyici, besleyici saç kremi ve yumuşatıcı vücut nemlendiricisi olarak çalışır

235.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Saç, yüz ve vücut için organik bakım kremi

275.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Saç, yüz ve vücut için kullanılan organik bakım yağı

305.00 TL
Davines Authentic Besleciyi Set
%10
indirim
Avantajlı Setler
Davines

Saç, yüz ve vücut için organik besleyici bakım seti

500.00 TL 448.90 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Hassas yağ dokusu sayesinde saçlar yumuşak ve ipeksi,cildi besleyen ve kadifemsi dokunuş

235.00 TL
STOKTA YOK

Davines Authentic Organik Bakım Serisi

Davines, Authentic serisi ile saç, vücut ve cilt bakımını birleştiriyor! Özel içeriklerle hazırlanan Davines Authentic ürünleri, çok yönlü kullanım özellikleri ile saç bakımı ve cilt bakımı için kullanılabiliyor! Davines'in gelişmiş teknolojisi ve doğaya olan hayranlığının birleşimi sonucunda ortaya çıkan Authentic Serisi, minimum üründen maksimum fayda elde etmek amacı ile tasarlanmıştır. İçeriğinden ambalajına kadar alışılan bakım ürünlerinden çok farklı olan Authentic Serisi, sıra dışı bir bakım deneyimi sunuyor.

Organik Bakım Ürünlerini Keşfedin

Bitki özleri ile formüle edilen organik bakım ürünleri, saça ve cilde zararlı kimyasallardan uzak durularak tasarlanmış ve doğal yağlar ile zenginleştirilmiştir. Her bir ürün içeriğinde bulunan yağlar ve bitki özleri organik tarımla elde edilmiş ve özenle seçilmiştir.

Nazik bir bakım için tasarlanan Davines Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan, saç ve vücut temizliği için kullanılabilir. Tek bir ürünle saçı nemlendirip, vücut bakımı yapmanızı, makyajınızı ve yüzünüzü temizleyebildiğinizi hayal edin! Davines Authentic Moisturizing Nemlendirici Balsam ile bu mümkün. Davines Authentic Moisturizing Nemlendirici Balsam, saç kremi ve duş jeli olarak kullanılabilir. Aynı zamanda etkili bir makyaj çıkarma ürünüdür!

Davines Authentic ile Çok Yönlü Bakım

"Çok yönlü kullanım" terimini sonuna kadar hak eden Davines Authentic Serisi, tüm ailenizin bakımı ihtiyacını karşılar. Saç bakımı, cilt bakımı ve vücut bakımı ürünlerinde tercihiniz organik ürünlerden yanaysa Davines Autentic Serisi tam size göre! Ürünleri sayfamızdan inceleyebilir ve dilerseniz en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Cinsiyet