9/9

Your Hair Assistant Son Şekillendirme

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines

Isıya karşı koruyucu sprey

164.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Hacim kazandırıcı saç pudrası

142.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Kalın ve işlem görmüş balm.

160.50 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

İnce telli saçlar için bakım kremi.

160.50 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Saça parlaklık kazandır ve canlılık sağlar. Günlük kullanım için uygundur. Saç kabarıklığını önler.
154.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Kalın ve işlem görmüş saçlara özel bakım.

631.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

İnce telli saçlar için bakım kremi.

631.50 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Şekillendirici kalıntılarını nazikçe temizler. Saçı nemlendirir ve besler. Kolay taranan, yumuşak ve...
146.50 TL
STOKTA YOK

Your Hair Assistant Profesyonel Saç Şekillendiriciniz

Kim defilelerde mankeninkine benzer dümdüz, parlak fönlü bir saça veya doğal dalgalara sahip olmayı hayal etmez ki? Davines, herkesin moda haftalarındaki veya podyumdaki gibi kusursuz görünen saçlara sahip olabilmesi için üç kez “Yılın İngiliz Kuaförü” seçilen kuaför Angelo Seminara ile birlikte “Your Hair Assistant ” serisini tasarladı. Your Hair Asistant Serisi ile saçlarınızı profesyoneller gibi şekillendirmeniz için ihtiyacınız olan temel ürünler bir arada toplanmıştır.

Your Hair Assistant Ürünleri

Seride bulunan şampuan ve saç kremi, saçları şekillendirme işlemine hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İnce telli ve kalın telli saçlara özel olarak geliştirilen saç kremleri, saç tipine özel bakım yaparak mükemmel şekillendirme işlemi için zemin hazırlar.

Davines Your Hair Assistant Blowdry Primer Isıya Karşı Koruyucu ve Sabitleyici Sprey, fön öncesinde saçı ısıya karşı koruma altına alarak saçın ısı kaynaklı hasar almasına mani olur. Ayrıca formunu uzun süre koruyan düz saçlar oluşturur.

Davines Your Hair Assistant Definition Mist Parlaklık Verici Sprey son dokunuş olarak saça uygulandığında saça sağlıklı bir parlaklık ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

İsterseniz günlük olarak saçlarınızı şekillendirin isterseniz özel bir gece için hazırlanın: Your Hair Asistant Serisi ile saçlarınız her an hazır!

Cinsiyet