9/9


COVID-19 Eylem Planı ve Bilgilendirme

Koronavirüs (Covid-19), maalesef dünyadaki her ülkeyi ve milleti dolayısı ile her işi etkiliyor.
Bizler de Saçhane olarak, hizmetlerimizi olabildiğince güvenli ve normal koşullarda sizlere sunmak için depo ve sevkiyat birimlerimizde koronavirüse yönelik aldığımız tedbirleri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.
Böylece sipariş verirken ve teslimatlarınızı alırken; ürünlerinizin nasıl hazırlanıp, hangi koşullarda sizlere ulaştırıldığını tüm şeffaflığı ile takip edebilirsiniz.
IMG-01

İşverenlerimiz, bildiğiniz ve sevdiğiniz hizmeti sunmaya devam etmemizi sağlamak için çok çalışıyor. Karşılama ekibimiz, teslimatların olumsuz yönde etkilenmemesi için her türlü çabayı gösteriyor. Bu sayede siparişinizi alma konusunda endişe etmeden, alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz. Bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

İş ortaklarımız ile aldığımız önlemler:

netlog

Türkiye’nin sayılı lojistik ve depolama firmalarından Netlog Lojistik Group iş ortaklarımızdan olup; firmamızın depolama, paketleme ve operasyon süreçlerimizi yürütmektedir. Koronavirüs ile mücadele kapsamında geniş önlemler almıştır.


DETAYLI İNCELE

jetizz

Kargo dağıtıcılarımızdan Jetizz (Aras Kurye), kargo paketlerimizin güvenli bir şekilde alıcılarımıza ulaşmasında büyük titizlik göstermektedir. Kendi web sitelerinde de yayınladıkları üzere; belirli periyotlarla araçların dezenfekte edilmesi, kuryelere tıbbi maske ve eldiven dağıtılması, tüm birim çalışanlarının düzenli periyotlarla ateşlerinin kontrol edilmesi gibi önlemler alınmıştır.


DETAYLI İNCELE

mng

Kargo dağıtıcılarımızdan MNG Kargo da benzer şekilde önlemleri aldığını ve kargo paketlerin teslimattan önce dezenfekte edilip, temassız olarak teslim edildiğini bildirmiştir. Bunun için oluşturduğu eylem planına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Firmanın sosyal medya hesaplarından da güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.


DETAYLI İNCELE


Saçhane ailesi olarak bu süreçte mümkün olduğu kadar evde, izole bir yaşam sürdürmenizi destekliyor ve kargolarımızın da sizlere güvenle teslim edilmesi için tüm tedbirleri alıyoruz. Sosyal mesafemizi koruyarak, izolasyona önem vererek ve daha sorumlu davranmaya çalışarak görevimizin başındayız. Bu dönemde tüm müşterilerimizden sağlıklı kalmak için bilinçli ve sorumlu davranıp, nezaketle hareket etmelerini rica ediyoruz.

Yeniden görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.