Ürünleri Filtrele Ürünleri Filtrele

Cnd

CND ürünleri ile el ve ayaklarınız rahat etsin!

Profesyonel el ve ayak bakımı için geliştirilmiş özel ürünler üretir. 1978 yılında  Dr. Stuart Nordstrom tarafından kurulan marka, ilk günden bu yana devam eden AR-GE çalışmaları sayesinde dünyanın en büyük tırnak icatlarına imza atmıştır. Renkli protez tırnak uygulamasını başlatan ve gelişmesini sağlayan CND, tırnak bakımı konusunda hep bir adım önde olmayı başarmıştır. 14 gün kalıcı oje, protez tırnak, renkli protez tırnak el ve ayak peelingi, losyonlar ve cihazlar gibi bir çok ürün çeşidi ile profesyonel tırnak bakımı için tüm detaylar düşünülmüştür.

Kişisel bakımı ve görünümüne özen gösteren tüm kadınların gönlünü fetheden CND, kalıcı tırnak uygulaması ile her gün tazelenmesi gereken oje derdine son veriyor. Uzun süre kalıcı protez tırnakları ve ojeleri sayesinde günlük hayatınızın yoğunluğu içinde tırnak bakımınızı düşünmenize gerek kalmaz. Tatil ve seyahatleriniz boyunca bakımlı tırnaklar ve solmayan ojelerin keyfiniz çıkarmak şimdi bir tık uzağınızda!

Amerika'nın en büyük kişisel bakım markası olan CND, tüm Dünya'da 89 ülkede ve 30.000'den fazla salon tarafından tercih edilmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı dünya içinde yerinizi almak istyorsanız en uygun fiyat avantajına sahip CND ürünlerine Sachane.com'dan ulaşabilirsiniz.

Yorum ve Değerlendirmeler

İlk yorum yapan sen ol?

Yeni mesaj