9/9

Cilt Bakımı

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
    Diğer
Cilt Endişesi
    Diğer
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Cinsiyet
MARKALAR
    Diğer
(1)
Avene

Siyah Noktalara Özel Bakım

160.90 TL
(13)
La Roche Posay


97.50 TL
La Roche Posay

Hassas ciltlere özel yoğun nemlendirici krem

84.90 TL
(2)
Cerave

Cildi nazikçe kir ve yağdan arındıran temizleyici

134.50 TL
(4)
La Roche Posay

Akneye eğilim gösterebilen yağlı ciltler için arındırıcı temizleme jeli

199.50 TL
(8)
Bioderma

Durulama gerektirmeyen makyaj temizleme suyu

124.90 TL
(1)
La Roche Posay

Ciltteki gözeneklerin temizlenmesini sağlayan tonik

164.50 TL
(1)
Cerave

Cildi nazikçe kir ve yağdan arındıran temizleyici

179.50 TL
(2)
La Roche Posay

Akneye eğilimli ciltler için leke görünümünü düzenleyen jel krem

229.50 TL
(1)
Cerave

Cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korurken, cildi nemlendiren krem

174.50 TL
(2)
Cerave

Cildi kurutmadan nazikçe temizleyen nemlendirici etkili temizleyici

169.50 TL
(3)
La Roche Posay

Akneye eğilim gösterebilen yağlı ciltler için arındırıcı temizleme jeli

164.50 TL
(3)
Bioderma

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan misel temizleme jeli

169.90 TL
(1)
Cerave

Cildi nazikçe kir ve yağdan arındıran temizleyici

144.50 TL
(2)
Vichy

Hyalüronik asit içeren günlük nemlendirici ve cildi güçlendirici bakım serumu

365.50 TL
La Roche Posay

Cilt rengini eşitleyici yüz bakım kremi

234.50 TL
La Roche Posay

Güçlendirici, kılcal damarlardan kaynaklanan kızarıklığı giderici, güneş koruma içeren nemlendirici

333.50 TL
Bioderma

Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için temizleyici jel

169.90 TL
(1)
Cerave

Parfüm içermeyen kuru ciltler için zengin, yağsız yüz ve vücut nemlendiricisi

139.50 TL
La Roche Posay

Koyu lekelere karşı günlük Spf30 korumalı bakım kremi

516.50 TL
La Roche Posay
Normal,kuru ve hassas ciltler içindir. Parfüm içermez Ciltte kuruluk hissi yaratmadan makyajı ve kiri...
208.50 TL
(2)
Bepanthol

Ekstra bakıma ihtiyaç duyan ciltler için yoğun nemlendirme​

34.90 TL
La Roche Posay

Yoğun leke karşıtı cilt bakım serumu

549.50 TL
La Roche Posay

Günlük kırışıklıklara karşı yoğun sıkılaştırıcı serum

549.50 TL
(2)
La Roche Posay
Karmadan yağlıya dönük cilt tipi. Tekrarlayan siyah noktalar, cilt dokusundaki düzensizlikler ve tıkanmış...
214.50 TL
La Roche Posay

Kırışıklıkları azaltmaya ve cilt düzensizliklerini hafifletmeye yardımcı bakım kremi

549.50 TL
(1)
La Roche Posay

Kaz ayağı kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

433.50 TL
Bioderma

Hassas ve nem kaybı yaşayan ciltlere özel durulanan misel temizleme jeli

139.90 TL
(1)
La Roche Posay

Göz çevresi kırışıklıklarına karşı yoğun bakım kremi.

447.50 TL

Cilt Bakımı Ürün Çeşitleri

Yüz bakımınız için gerekli olan ihtiyaçları karşılayan özel bileşenlerin bulunduğu ve cildin yenilmemesine, cilt tonu eşitliğine, nem dengesine vb. durumlarda etki eden yüz kremleri ile cildiniz daha sağlıklı ve yenilenmiş gözükecek. Cildin doğal kolajen yapısını iyileştirerek daha genç ve sıkı bir cilt oluşumuna destek olarak hissedilir bir sıkılıkta ve yumuşaklıkta cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

Çeşitli dermokozmetik markalarının ürettiği cilt bakım ürünleri hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve yüksek etkileri sayesinde yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkarmaktadır. Daha canlı, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olan ürünler aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve kırışıklıkları gidererek yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır.

Avene Mousse Nettoyante Cilt Temizleme Köpüğü 150 ml ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Tüm Cilt Sorunları İçin Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

Profesyonel uzmanlar için özel olarak üretilen seçenekler, tüm cilt sorunlarınıza kısa sürede çözüm sunar ve size eşsiz bir görünüm kazandırır. Evde kendi imkanlarınızla kullanabileceğiniz ürünler ise benzersiz kalitesi sayesinde cildinizdeki tüm kusurları kısa sürede gidermenize yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için ayrı ayrı üretilen dermokozmetik cilt bakım ürünleri, cildinizin ihtiyacı olan bakımı kolayca uygulamanızı sağlar. Dileyenler için set halinde de satılan ürünler, doğal maddelerden elde edilen içeriği sayesinde cildinizde herhangi bir sağlık sorununun önüne geçerken birçok işlemi aynı anda gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Dermatolojik Cilt Bakım Ürünleri

Çeşitli cilt bakım markalarının ürettiği modeller, zengin çeşitleri ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. En çok tercih edilen ürünler arasında dermatolojik cilt bakım işlemlerini yapmanızı sağlayan seçenekler ön plana çıkıyor. Son derece yüksek etkileriyle cildinizi yenileyen klasik ürünler arasında nemlendirici kremler ve cildinizi canlandıran maske çeşitleri öne çıkıyor.

Avene Eau Thermale Termal Su 50 ml ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Dermatolojik Cilt Bakım Kremleri

Dermatolojik cilt bakım kremleri; Kuru, yağlı ve hassas cilt tipleri için ayrı ayrı üretilmiş olup, farklı cilt problemlerini etkileyecek özelliklerde tasarlanmıştır. Ağırlıklı olarak nemlendirici özelliği bulunan klasik cilt bakım malzemeleri tüm vücuda uygulanabilmektedir. Cildinizi derinden etkileyen ve hücrelerinizi besleyen nemlendirici ürünler cildinizin nem oranını dengeleyerek kuruluk ve kızarıklık gibi problemlerin oluşmasını engeller. Vitamin ve mineralleri de içeren nemlendiriciler cildinizi canlandırarak daha canlı ve etkileyici bir görünüm sergilemenize yardımcı olur.

Günlük Cilt Bakım Ürünleri

Günlük cilt bakımı için kullanabileceğiniz klasik ürünler de peeling etkisi yaparak cildinizdeki toksinleri ve ölü hücreleri temizler. Cilt gözeneklerinizi de açan ürünler cildinizin sağlıklı bir şekilde nefes almasını sağlar. Klasik ürünler ayrıca cilt altındaki damarları uyararak kan akışınızı hızlandırır. Bu sayede cildinizin yeni hücreler üretmesine yardımcı olan klasik modeller, cildinize çarpıcı bir gerginlik verir ve kırışıklıkları giderir.

Erkek Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımı için tasarlanan kozmetik ürünlerin önemli bir kısmı erkek kullanıcılara özel olarak üretilmektedir. Erkek cilt bakım ürünleri arasında en çok tercih edilen cilt kremleri, pomatlar ve saç ve sakal uzatıcı serumlardır. Erkek cildi için özel olarak üretilen krem çeşitleri, özel formülleri sayesinde dermokozmetik cilt bakım işlemlerini gerçekleştirmenize olanak sağlar. Sakal ve bıyık kullanmayan erkeklerin sıklıkla kullanması gereken ürünler arasında yer alan kremler, cildinize parlak ve canlı bir görünüm kazandırarak her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Pomat çeşitleri daha çok sakal ve bıyık kullanan erkekler tarafından kullanılmaktadır. Saçhane adresinde bulabileceğiniz bu ürünlerle erkekler için cilt bakımı artık çok kolay. Yoğun sakal ve bıyık nedeniyle havasız kalan cildinizi nemlendiren, besleyen ve arındıran pomatlar, sakal ve bıyık kullanımından kaynaklanabilecek cilt kuruluğu ve kızarıklıkları önler. Ayrıca sakal ve bıyıklarınızın daha güçlü ve sağlıklı uzamasına yardımcı olan ürünler, içerdiği vitaminler sayesinde hem cildinizi hem de sakal ve bıyık tellerinizi etkin bir şekilde güçlendirir.

Dermokozmetik Cilt Bakım Serumları

Dermokozmetik cilt bakım serumu çeşitleri bir yandan cildinizi temizlerken diğer yandan sakal ve bıyığınızdaki seyrek alanların giderilmesine katkı sağlar. Düzenli kullanıldığında cilt sağlığınızda gözle görülür bir iyileşme sağlayan serumlar, sakal ve bıyık çıkmayan seyrek alanları uyararak daha gür, daha canlı bir görünüm sağlar. Bıyık ve sakalınızdaki zayıf ve kırılan tellerin onarılmasına da yardımcı olan cilt serumu çeşitleri epilasyon için de tercih edilebilir. Saçhane adresinde bulabileceğiniz tüm bu ürünler ile cilt tipinize bakım yapabilirsiniz.

Katkısız Cilt Bakım Ürünleri

Son derece etkili kişisel bakım yapabilmeniz için tasarlanan evde cilt bakımı seçenekleri arasında doğal seçenekler de bulunuyor. Katkısız güzellik ve bakım tekniklerinden kolaylıkla faydalanmanızı sağlayan ürünler, doğal malzemelerden üretilmeleri sayesinde oldukça sağlıklı bir yapı sergilemektedir. Doğal cilt bakım ürünleri, bitki çeşitlerinin yüksek etkilerinden kolaylıkla yararlanmanızı sağlar. Organik cilt bakım ürünleri arasında birçok seçenekler bulunuyor. Dermokozmetik cilt bakım seçenekleri hızlı etki eden ve kalıcı performans gösteren cilt bakım ürünleri önerisi arayanlara sıklıkla öneriliyor. Tamamen doğal bitkilerden elde edilen özlerle hazırlanan ürünler, cildiniz için zararlı maddeler içermediği için düzenli ve uzun süre kullanılabilir. Tahriş, kızarıklık, şişlik, dökülme gibi sorunlar yaşamadan cildinize güvenle uygulayabileceğiniz Çeşitli cilt kusurlarından ve sorunlarından da kolayca kurtulmanıza yardımcı olur. Cilt rahatlatıcı bakım rutinlerinize ekleyebileceğiniz tüm bu ürünleri Saçhane adresinde bulabilirsiniz.

Hamilelikte Cilt Bakım Ürünleri

Kaliteli bir cilt bakımı deneyimi yaşamanız için üretilmiş birçok ürün arasında, hamilelikte kullanabileceğiniz alternatifler de bulunmaktadır. Hamilelik döneminde cildinizin bakımını yapmanıza yardımcı olan ürünler daha çok hamilelik çatlaklarının oluşmasını engellemek amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle hamileliğin 6. ayından itibaren karın, kalça ve üst bacaklarda oluşan çatlaklar müdahale edilmediği takdirde kalıcı hale gelebilir ve estetik görünümünüzü bozabilir. Bu durumun oluşmasını engellemek için tasarlanmış anti-crack ürünler ise cildinizi güçlendirir ve günlük olarak kullanırsanız çatlaklar yaşamanızı engeller.

Hamilelik döneminde kullanabileceğiniz seçenekler arasında hassas cilt bakımı için de etkili ürünler bulunmaktadır. Hamilelik döneminde tüm vücudunuz gibi cildinizde de yaşayabileceğiniz hassasiyet, cildinizde kuruluk, solgunluk, lekelenme gibi sorunlara neden olabilir. Vücutta hormon salgılanmasındaki değişiklikler ve bağışıklığın zayıflaması sonucu oluşan cilt kusurları, evde doğal cilt bakım seçenekleri ile kolaylıkla giderilebilir. Hamileler için faydalı olan cilt bakım ürünü önerileri arasında vitamin ve mineral içeren nemlendirici besleyici kremler de yer alıyor.

Paraben İçermeyen Cilt Bakım Ürünleri

Paraben ve SLS içermediği sürece hamilelikte güvenle kullanabileceğiniz nemlendirici kremler, hamilelik nedeniyle yaşayabileceğiniz kozmetik sorunları kısa sürede ortadan kaldırır ve cildinizi besleyip nemlendirerek daha canlı ve sağlıklı bir görünüm sergilemenize yardımcı olur. Günlük kişisel bakım rutinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz katkısız krem çeşitleri, etkili formülleri sayesinde el, yüz ve vücuda güvenle uygulanabilir.

Pratik Cilt Bakım Ürünleri

Dünya çapındaki en ünlü kozmetik markalarının imzasıyla satışa sunulan ürünler, dileyen kullanıcılar için üretilen pratik çeşitleriyle de övgü topluyor. Yoğun bir tempoda yaşayan ve bu sebeple de uzun süreli cilt bakım işlemlerine vakit ayıramayan kullanıcılara özel olarak üretilen pratik çeşitler arasında ise en çok 5 dakikada hallet cilt bakımı seçenekleri ilgi görüyor. Tüm cilt bakımı işlemlerinizi yalnızca beş dakika gibi kısa bir sürede tamamlayabilmenize imkân tanıyan pratik ürünler, set halinde satılıyor ve pek çok cilt sorununu aynı anda çözebilmenize yardımcı oluyor.

Dermokozmetik Cilt Bakım Setleri

En etkili dermokozmetik cilt bakımı seti çeşitleri arasında yer alan modeller, çarpıcı performansları sayesinde ilk kullanımdan itibaren teninizde gözle görülür bir fark oluştururken güvenli yapıları ile de günlük olarak kullanılabiliyor. Cildinizi güzelleştirirken aynı anda sağlığınızı koruyabilmenizi de sağlayan ürünler, peeling etkileri ile cildinizdeki ölü katmanı ortadan kaldırarak size canlı, genç ve sağlıklı bir görünüm sunuyor. Teninizdeki gözenekleri açan pratik ürünler, bu sayede size eşsiz bir ferahlık sunuyor.

Leke Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

Dileyen kullanıcılar için ise leke giderici ve beyazlatıcı pratik krem çeşitleri üretiliyor. Yalnızca 5 dakika uygulamanızla birlikte teninizdeki pigmentasyon sorununu çözen leke giderici kremler, düzenli olarak 12 hafta kullanılmaları durumunda size son derece etkileyici bir ten rengi kazandırıyor. Doğuştan gelen lekelerin bir bölümünü, çevresel faktörlerle oluşan lekelenmelerin ise neredeyse tamamını giderebilen leke gidericiler, profesyonel cilt bakımı etkisini kendi başınıza yapacağınız işlemlerle de elde edebilmenizi sağlıyor. Hava kirliliği, stres, yorgunluk, yetersiz beslenme, yetersiz kişisel bakım, hamilelik, kötü alışkanlıklar gibi faktörler sebebiyle oluşan cilt çöküntülerini ve morarmalarını ortadan kaldıran ürünler, size ipeksi bir ten ve bebeksi bir güzellik sunuyor.

Dermokozmetik Cilt Bakım Maskeleri

Güzelliğinizi ve cildinizin sağlığını artırmak için kullanabileceğiniz en seçkin ürünler arasında yüksek etkileri ile beğeni toplayan maske çeşitleri bulunmaktadır. Tamamen doğal ürünlerden yapılan dermokozmetik cilt bakım maskeleri; Kil, kahve, aloe vera, deniz yosunu, deniz kumu gibi farklı bileşenleri sayesinde cildinizde eşsiz bir etki yaratır. Doğal cilt bakım yöntemleri arasında en popüler seçenekler arasında yer alan maskeler, cildinizi ilk kullanımdan itibaren tazeler, ölü hücrelerden arındırır ve sıkılaştırır. Cildinizi gençleştirerek kırışıklıkları azaltan ve yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldıran maske çeşitleri aynı zamanda sivilce, akne ve siyah nokta gibi cilt kusurlarının oluşmasını da engeller.

Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Son derece sağlıklı ve etkileyici bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan maskeler, doğal cilt bakım yöntemlerinden yararlanmak isteyenler tarafından sıklıkla uygulanmaktadır. Haftada bir, iki veya üç kez tipine göre kullanılabilen maskeler, her kullanım cildinizin daha zengin ve canlı olmasına yardımcı olur. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan maskeler, her yaştan kullanıcı tarafından rahatlıkla uygulanabilmektedir. Doğal cilt maske çeşitleri, türüne göre kuru veya nemli ciltlerde kullanılır ve maskenizi doğru bir şekilde oluşturabilmeniz için paket içeriğini parmak uçlarınızla daireler çizerek yüzünüze beslemeniz yeterlidir. Yüzünüzü maske ile tamamen kapattıktan sonra 20-30 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir. Bekleme süresi maske tipine göre değişmekte olup, beklemeniz gereken ideal süre tüm maske paketlerinde belirtilmiştir. Gerekli süre geçtikten sonra maske çeşitleri soyularak veya bol su ile durulanarak çıkarılabilir ve durulama işlemi sırasında maskelerin etkileri hissedilebilir. Maske türü seçerken alerjiniz olan herhangi bir madde içermemesine dikkat etmeniz sağlığınız açısından önemlidir.

Dermatolojik Cilt Bakım Etkisine Kolayca Ulaşın

Cildinize etkin bir şekilde bakım yapmak için tasarlanan ürünler, yüksek kaliteleriyle öne çıkıyor ve dermatolojik cilt bakım süreçlerinde elde edebileceğiniz sonuçlara kendi uygulamalarınızla kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Esmer şekerden yapılan ürünler cildinizi yeniler ve canlandırır, siyah maske çeşitleri ise cildinizdeki yağ oranını dengeler. Yağlı cilt bakım işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan siyah maske çeşitleri, cildinizin tüm katmanlarına ulaşma özelliği sayesinde cilt dokunuzu da tamamen canlandırıyor. Tıbbi tekniklerle benzer etkilere sahip ürünler arasında kaplıca kullanımı için üretilmiş kaya tuzu ve mentol çeşitleri bulunmaktadır.

Dermatolojik cilt bakım ürünleri, kişisel bakım işlemleri sırasında tüm vücut cildine uygulanarak cildinizi canlandırarak daha genç ve diri bir görünüm sergilemenize yardımcı olur. Günlük cilt bakım setleri de yüksek etkileri sayesinde cildinizin görünümünü kolayca yenilemenize yardımcı olur. Nemlendirici krem, temizleyici tonik, cilt serumu, maske gibi farklı ürünlerden oluşan setler, aynı anda uyumlu kozmetik ürünleri satın almanıza olanak sağlamasıyla da beğeni topluyor. Uzmanlar tarafından hazırlanan setler, hangi ürünün hangi ürünle kullanılacağını araştırmanıza gerek kalmadan doğrudan kullanılabilir, bu sayede size zaman kazandırır. Set halinde satılan ürünler, çeşitli cilt bakım kampanyaları sayesinde daha da çekici hale geliyor.

En Kaliteli ve Uygun Fiyatlarla Cilt Bakım Ürünleri Saçhane Adresinde

Dünyanın en başarılı dermokozmetik markalarının satışa sunduğu seçkin cilt bakım çeşitleri, Avene, La Roche Posay, CeraVe, Bioderma, Vichy, Bepanthol, Ducray, Lavera ve daha birçok markanın en popüler ürünlerin buluşma noktası şimdi sizler için bir araya geliyor. Kusursuz bir cilt bakımı uygulamak ve kaliteli ürünlerle göz kamaştıran bir görünüm sergilemek istiyorsanız birçok ürün seçeneğine göz atabilirsiniz. Çeşitli cilt bakım ürünlerini sepetinize ekleyerek özel indirimler alabilir, en ideal cilt bakım fiyat seçeneklerini ve maksimum kaliteyi en ideal koşullarla satın alabilirsiniz. Üstelik etkileyici avantajları sizi bekliyor. Güvenli ödeme seçeneği sayesinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilir, hızlı teslimat imkânı ile siparişinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz. İstediğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve Saçhane adresinin eşsiz sürprizleriyle hemen tanışın!

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Cilt Endişesi
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Cinsiyet
MARKALAR