-
9/9

Burt's Bees

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Doğaya saygıda kusur etmeyen Burt's Bees' i çok seveceksiniz

Doğaya saygılı bakım ürünleri üreten Burt's Bees; içeriği doğal olmayan, insan ve çevreye zararlı hiçbir maddeyi ürünlerinde barındırmıyor. Tüm ürünleri başta arı sütü olmak üzere balmumu, botanik ve temel yağlar ile bitkiler, çiçekler ve mineraller gibi doğadan gelen en iyi içerikler kullanılarak formüle edilmektedir. Bu formülleri oluştururken de iyi bilinen ve yıllardır kullanılan, güvenli ve etkili içerikler seçilmektedir.

Vücut losyonları, kremler, cilt bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, göz çevresi ve dudak bakımı ile el-ayak bakımı gibi pek çok alanda ürünler geliştiren marka, öncelikle bebekler için yüksek koruma ve bakım sağlayan ürünler üretmek için çalışır. Burt's Bees; günlük bakımını doğal içerikli ürünlerle tamamlamak isteyen yetişkinlerin de bir numaraı tercihi.

Doğaya duyduğu saygı ilkesiyle tüm ürünlerin ambalajında geri dönüşüme uygun materyaller tercih edilmiştir. Ayrıca ürün içerikleri geliştirilirken hiçbir hayvana zarar verilmemiş ve hayvanlar denek olarak kullanılmamıştır. Burt's Bees'in paraben, ftalat ve petrokimyasal içermeyen ürünleri ile doğal ve kesinlikle organik bakımın keyfini çıkarın.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj