9/9

Blonde Sarı Saç Serisi

Blonde Sarı Saç Serisi

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Blonde Sarı Saç Serisi ile Kusursuz Sarılar!

Doğal sarı, röfleli veya açma işlemi uygulanmış olsun tüm sarı tonlarındaki saçlar için tasarlanan Blonde serisi, sarı saçları kusursuz güzelliğe ulaştırmayı hedefler! Solmayan sarılar, parlak ve canlı röfleleri hayal olmaktan çıkaran Paul Mitchell Blonde Serisi, sarı saç felsefesine uygun olarak geliştirdiği ürünleri ile sarı ve röfleli saçların günlük bakımını gerçekleştirir.

Paul Mitchell Blonde Serisi Ürünleri

Sarı, gri ve beyaz saçlarda en çok karşılaşılan sorun; saçlarda zamanla ve güneşin de etkisi ile oluşan istenmeyen yansımalardır. Saçlar zamanla turunculaşarak rengini yitirir ve bakımsız bir hal alır. Kullanılan saç bakım ürünleri ve hatta su sertliği de saç renginin solmasına, matlaşmasına ve istenmeyen yansımalar oluşmasına sebep olabilir. Paul Mitchell Platinium Blonde Mor Şampuan ve mor saç kremini günlük bakım rutininize ekleyerek saç rengini ve renk yoğunluğunu koruyup istenmeyen turuncu yansımaları nötralize edebilirsiniz.

Günlük bakım olarak tasarlanan Paul Mitchell Forever Blonde Açılmış ve Röfleli Saçlar için Şampuan, sülfatsız şampuan özelliği ile maksimum renk koruma özelliğine sahiptir. Sarı saç ve röfleli saç için tasarlanan saç kremi ve durulanmayan saç kremi özelliğine sahip Paul Mitchell Forever Blonde Dramatic Repair Açılmış ve Röfleli Saçlar için Onarıcı Sprey ile günlük bakımınızı tamamlayabilir; pürüzsüz, yumuşak ve parlak sarı saçlar ile keyif sürebilirsiniz.