9/9

Bebek Bezi ve Islak Mendil

Anne & Bebek Ürünleri
Cinsiyet
MARKALAR
Prima

Deneme 2 adet külot bez

12.90 TL
Bebedor

Özel pudra kokulu ıslak havlu

9.90 TL
Mustela
Ürün Özelliği Bebeğin bez bölgesi dahil tüm cildinin...
62.90 TL
Uni Baby

Bebek bakım örtüsü.

27.90 TL
Mustela

Bebeklerin hassas cildi ile uyumlu temizlik mendili

35.90 TL
Babylino

3 beden çocuk bezi

146.90 TL
Babylino

4 beden çocuk bezi

168.90 TL
Babylino

4 beden çocuk bezi

168.90 TL
Wee Baby

Bebeklere özel ıslak mendil

13.90 TL
Babylino

5 beden çocuk bezi

185.90 TL
Babylino

7 beden çocuk bezi

190.90 TL
Uni Baby

Yenidoğan bebeklere özel alkol ve paraben içermeyen ıslak mendil

35.90 TL
Babylino

6 beden çocuk bezi

204.90 TL
Babylino

7 beden çocuk bezi

95.90 TL
Eyüp Sabri Tuncer

Bebeğinizin hassas cildine özel nazik temizleyici

15.90 TL
Babydream

Hassas ciltli bebeklerin temizliğine yardımcı kutulu ıslak mendil

46.90 TL
Babydream

%99 su içeren ıslak mendil

119.90 TL
Babydream

Sıvıyı içine hapseden bebek bezi

9.90 TL
Babydream

Sıvıyı içine hapseden bebek bezi

8.90 TL
Babydream

Sıvıyı içine hapseden yumuşak dokulu bebek bezi

8.90 TL
Babydream

Hassas bebek cildine uygun yumuşak yapılı bebek bezi

10.90 TL
Babydream

Hassas cildi temizlemeye yardımcı ıslak mendil

8.90 TL
Babydream

Cildin kurumasına önleyen bitkisel yağ içeren ıslak mendil

32.90 TL
Babydream

Hassas cildi temizlemeye yardımcı ıslak mendil

8.90 TL
Babydream

Sıvıyı içine hapseden bebek bezi

87.90 TL
Babydream

Cildi temizleme yardımcı hijyenik mendil

76.90 TL
Babydream

Cildin kurumasını önlemeye yardımcı ekstra hassas ıslak mendil

45.90 TL
Babydream

Cildin kurumasını önlemeye yardımcı ıslak mendil

31.90 TL
Babydream

Bebeğinizin cildini temizlenmesine yardımcı ıslak mendil

46.90 TL

Bebek Bezi ve Islak Mendil

Çocuk Bezi Fiyatı

Çocuklar büyüyene ve tuvalet eğitimi alana kadar bebek bezine ihtiyaç duyduklarından, geçmişten bu yana bu amaçla farklı ürünler kullanılmaktadır. Antik çağda bez ve plastik parçalar bu amaçla kullanılsa da günümüzde farklı tiplerde bebek bezleri üretilmektedir. Bir çocuğun doğumdan tuvalet eğitimine kadar geçen süreçte yaklaşık 6.000 kez değiştirildiği bilinmektedir.

Bebek Bezi En Uygun Fiyat

Bu durumda yeni çocuk sahibi olan ailelerin gider kalemlerinin başında bu ürünler gelmektedir. Fiyatı ile bütçenizi sarsmayan ve çocukların hassas cildine uygun olarak üretilen modelleri bulunmaktadır. Bebek bezi fiyatları belirlenirken farklı faktörler dikkate alınır. Marka, beden, özellikler ve kullanılan malzeme gibi farklı faktörlerin fiyatlar üzerinde doğrudan etkisi vardır.

Sızdırmaz Bebek Bezi

Örneğin aynı markadan aynı özellik ve büyüklükteki iki üründe 62 adet, diğerinde 116 adet varsa fiyatları birbirinden farklı olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesi, sızdırmazlık özelliği, yeni doğan beli ve mayo özelliği de ürün değerini etkileyen faktörler arasındadır. Hangi ürüne ihtiyacınız olursa olsun bebeğinize uygun modeli ekonomik fiyat avantajıyla bulabilirsiniz.

Uygun Fiyata Bebek Bezi

Bez değiştirme sıklığına göre ultra, mega, ekstra ve aylık olarak üretilen seçenekleri tercih edebilirsiniz. Her zaman bebek bezi alışverişine vakit bulamayanlar için birden fazla paketli set seçenekleri de bulunuyor. Bazı setler, satıcı ve marka tercihine göre ıslak mendil gibi ihtiyacınız olan ürünleri size hediye olarak veriyor. Bebeğinizin altını değiştirirken, teniyle uyumlu pH değerine sahip ıslak mendilleri hediye olarak veya ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Bebek Islak Mendili

Temizlik insanlar için günlük yaşamın bir parçasıdır ve hem kişisel hem de sosyal hijyen için çok önemlidir. Kirli bir yere dokunduğunuzda veya elleriniz kirli olduğunda hijyeni korumanız gerekebilir. Böyle bir durumda ıslak mendil gibi pratik ürünler kullanarak durumu kurtarabilirsiniz. Islak mendiller hayatınızın birçok alanında kullanabileceğiniz bir üründür. Kolay taşınabilirliği nedeniyle çok popülerdir. Kokusu ve verdiği temizlik hissi çok güçlüdür, farklı koku seçenekleri de mevcuttur. Gül ve leylak gibi esansları içeren seçenekler var. Temizlik hissi uyandıran vanilya kokulu çeşitleri de vardır.

Bebek Islak Mendil En Uygun Fiyat

Islak mendil markalarından dilediğinizi seçebilir, farklı desen ve şekillerle süslenmiş mendilleri zevkinize göre seçebilirsiniz. Bu seçenekler sayesinde kiri temizlemek çok kolay ve pratiklik sağlar. Kolay taşıma özelliği ile bu ürünleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev içerisinde oluşabilecek dökülmeleri temizlemek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Küçük ve büyük boy seçenekleri vardır. Küçük olanları çantanıza veya cebinize koyabilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Bebek Hijyeni İçin Islak Havlular

Tekli ıslak mendiller, daha küçük ve kompakt boyutlu ürünlerdir. Bu çeşitler restoran, kafe ve benzeri işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bu seçenekler anında hijyenik bir ortam yaratır. Özellikle çocuklar için bu seçeneklerin kullanılması hijyen açısından önemlidir. Islak mendil ile çocukların çeşitli temizlik ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bebek ve çocuk bakımının en önemli malzemeleri arasındadır.

Antibakteriyel Bebek Temizleme Bezleri

Anneler bu ürünleri pratik ve rahat oldukları için her zaman çantalarında bulundururlar. Ellerinizdeki bakterileri öldürmek için antibakteriyel özelliklere sahip çeşitler kullanabilirsiniz. Hızlı, rahat ve hijyenik yapısı ile her yaştan insanın beğenisini kazanan bir üründür. Islak mendiller arasında yüzlerce farklı seçenek arasından ihtiyacınıza uygun olana kolayca sahip olabilirsiniz.

Anne & Bebek Ürünleri
MARKALAR