Filtreler

Filtrele

0

5.0

(1)

Isana

Isana Med Çok Hassas Ciltler için Katı Sabun 100g

0

5.0

(1)

Otacı

Otacı Otal Çam Katranlı ve Kükürtlü Sabun 80 g

Banyo ve Duş Ürünleri Fiyatı

Banyo ve Duş Ürünleri

Kişisel bakım ürünlerinin banyo genelinde kullanımı yaygın olarak daha fazladır. Banyo sırasında şampuan saç kremi, yüz temizliği sırasında sabun, nemlendirici peeling, tıraş sonrası aftershave, cilt temizleme tonikleri ve diğer birçok ürün banyoların olmazsa olmazlarıdır. Genel kullanımı itibariyle her zaman sabah ve akşam cilt temizliği yapılması ve hijyenin korunması için ürün çeşitlerimize bakabilirsiniz.

Banyo ve Duş Ürünleri ile Sağlıklı Yaşam

Her insanın ihtiyaç duyabileceği ve sık kullanıma açık ürünler banyo ve duş ürünleridir. Kendi imkanlarınızla kolayca elde edebileceğiniz ürünlerle kendiniz ve eviniz için bir şeyler yapmanız mümkün. Ancak misafirlerinize sunacağınız ürünlerin onları beğeneceğini ve onların da memnun kalacağını bekleyebilirsiniz. Farklı tasarım ve özellikleri ile kendinize uygun seçeneği kolayca bulabilir, geniş ürün yelpazesi ve fiyat aralığı ile istediğiniz banyo ve duş ürünlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı veya kişisel bakımınızı gerçekleştirirken size bolca fırsat sağlayacak ürünlerle hayatınızı kendinize ve imkanlarınıza göre şekillendirebilir, ailenizle veya iş ortamında ortak alanlarınızı daha düzenli ve temiz tutabilirsiniz.

Doğal Banyo ve Duş Ürünleri Fiyatı

İstediğiniz ürünün niteliklerini belirledikten sonra karşınıza çıkan ürün seçeneklerini sağlayacağı sağlık koşulları, zevkleriniz veya doğal bir yaşam için değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz aksesuar, sabun veya banyo lifi gibi banyo ürünlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Kokulu sabunlar, sıvı sabunlar ve köpük sabunlar gibi seçeneklerle misafirlerinizi ve kendinizi mutlu edecek seçimler yaparken, doğal ve organik sabun seçenekleri ile sağlığınıza uygun ürünleri tercih edebilir ya da karşılaşabileceğiniz problemlere karşı kendinizi koruyabilirsiniz. anti-alerjen ürünlerle karşılaşma. Anti bakteriyel içeriği ile kendinize ve çevrenizdekilere hijyen sağlayabilirsiniz. Banyo ve duş aksesuarları, dekorasyonu düşünen, yerden ve zamandan tasarruf etmek isteyenler için hayatı kolaylaştırıyor. Kendinizi nasıl rahat hissedeceğinize uygun seçenekler arasından çocuğunuza, sağlığınıza, rahatınıza veya misafirlerinize uygun olan ürünleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Farklı Ürün Yelpazesiyle Banyo ve Duş Ürünleri

Farklı toplumların etkileşimi ile büyük bir çeşitliliğin olduğu banyo ve duş ürünlerinden merak ettiğiniz, yerel veya size uygun olan ürünlere bu bölümden ulaşmak mümkün. Farklı marka seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile banyo ve duş ürünleri, farklı ürünlerle kendi istek ve deneyimlerine uygun ürünleri kolayca bulmak isteyenlerin ya da merak ettikleri ürünlere ulaşmak isteyenlerin yapmasına olanak tanıdığı bir kategoridir. kişisel bakımınız da ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre olduğu kadar kolay. Banyo ve duş ürünleri kategorisinde, banyo lifi, duş bakım ürünleri, duş öncesi ve sonrası bakım ürünleri ile güzelliğiniz veya cilt sağlığınız için size hitap edecek ürünler yer alıyor.

İhtiyacınıza Uygun Duş ve Banyo Ürünleri

Kişisel bakımınız, kendinizi özel hissetmek ve hayatı istediğiniz gibi tasarlamak istediğinizde kolayca değiştirebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz unsurlardan biridir. Yoğun bir günün ardından veya sadece kendinize zaman ayırmak istediğiniz zamanlar vardır. Banyo ve duş ürünleri, insanların kendi zamanlarını kişiselleştirmek ve günün koşuşturmacasından uzaklaşmak istediklerinde imdada yetişiyor. Duş sırasında, öncesinde ve sonrasında kullanılabilecek çeşitli ürünlerin yanı sıra sağlıklı ve yaşam güçlendirici ürünler, size konforlu bir yaşam sağlayacaktır. Yüzlerce marka ile her zevke hitap edecek şekilde sunulan ürünler, ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz şekilde sunulmaktadır. İstediğiniz ürünleri marka çeşidi, form, fiyat, miktar ve renk gibi seçeneklerle bulabilir, indirim ve kargo seçenekleriyle alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Kategorideki farklı marka seçenekleri ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sunulan ürünler ile isteklerinize ulaşmak için farklı model ve tarzlardaki ürünlerle önceliklerinizi yakalayabilirsiniz.

Organik Banyo ve Duş Ürünleri

Estetiğe önem verenler için farklı tasarım ürünleri, doğal, organik ürünler ve sağlığına önem verenler için anti alerjik, anti bakteriyel ürünler, dekorasyona önem verenler için evinizi düzene sokan ve eşyalarınızı kullanışlı hale getiren ürünler ve doğal ürünler. , organik sabun, sıvı sabun, banyonuz ve kişisel temizliğiniz için köpük. Sabun, bitkisel sabunlar, banyo temizlik ürünleri, organik banyo ürünleri, duş ürünleri ve banyo lifi gibi ürün çeşitleri bulunmaktadır. Kişisel bakımınızı yapmanızı sağlayacak kese ve topuk taşı gibi aksesuarlar banyo ve duş aksesuarları olarak kişisel temizlik için kullanılmaktadır. Banyo ve duş ürünlerinde binlerce ürün arasında yer alan banyo ve duş aksesuarları, farklı kültürel unsurları bir araya getirerek, sağlık koşullarınıza uygun bir duş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Günümüz koşullarında insanların sahip olduğu koşullar göz önüne alındığında kişisel bakım ve temizlik önem kazanmış ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaları büyük önem arz etmektedir.

Banyo Temizlik Ürünleri

İhtiyacınız olan banyo ürünleri, banyo temizlik ürünleri, duş ve duş bakım ürünleri, banyo elyafı, outlet banyo ürünleri, banyo ve duş aksesuarları gibi binlerce ürün seçeneği ve banyo ürün fiyatları geniş bir yelpaze ile sizlere sunulmaktadır. İnsanların ihtiyaçları ve merakları doğrultusunda ürün çeşitliliği günümüzde kolaylıkla elde edilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun banyo ve duş ürünleri, kendinizi, evinizi ve çevrenizi iyi hissettirecek, sosyal ve kültürel koşullara uyum sağlarken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır.

Size Özel Organik Sabun Seçenekleri

Organik, kokulu sabunlar gibi sağlıklı, organik banyo ürünleri insanların dikkatine sunulmaktadır. Kategoride kükürtlü, zeytinyağı, çay ağacı yağı, köpüklü, doğal, hediyelik, anti bakteriyel, keçi sütü, şeffaf, yeşil ve sıvı sabunlar gibi sabun çeşitleri bulunmaktadır. Anti-alerjen ürünlere ulaşmak isteyenler için ek özellikler arasında, dileyenlere sunulan anti-alerjen kategorisi de bulunuyor. Katı veya sıvı sabun formlarında sunulan organik sabunlar ve sağlıklı ürünlerin yanı sıra kokularına ve bitkisel özelliklerine göre seçenekler de bulunmaktadır.

Doğal Banyo ve Duş Ürünleri Fırsatlarını Kaçırmayın!

İsteğinize bağlı olarak katları veya litre olarak satışa sunulan sabunlar, kampanya ve fırsatlarla erişim kolaylaşıyor. Talep edenlerin istekleri doğrultusunda bölgesel kullanıma veya cilt tipine göre %100 doğal sabunlar, bitkisel sabunlar ve ev dekorasyonu düşünenler için tasarlanmış katı veya sıvı sabunlar bulunmaktadır. Yöresel sabun çeşitleri ilgilenenlere sunulurken, özel tasarım şekil ve kokulara sahip hediyelik sabun seçenekleri de bulunuyor. Hayvansal ve bitkisel esaslı kükürtlü doğal sabunlar, zeytinyağı, çay ağacı yağı, keçi sütü, şeffaf, yeşil ve sıvı sabun ürünlerinin yanı sıra, evinin dekorasyonunu düşünenlere sunulan ürünler ve fiyat çeşitliliği de kolaylık sağlıyor. farklı ihtiyaç ve beklentileri tek bir katalog üzerinden karşılamak.

Farklı Tasarımlarıyla Banyo ve Duş Ürünleri

Tasarımlarıyla fark yaratan sıvı sabunlar, köpük sabunlar ve kokulu sabunlar farklılık sevenler için çeşitlilik yaratıyor. Sabunlar el temizliğinde ve banyoda kullanılsa da insanların ihtiyaçları çerçevesinde yüz ve cilt bakımı ve nemlendirme özellikleri ile ellerinizi yıkadığınızda farklı beklentilerinizi karşılayacak sabunlar bulunmaktadır. Bölgesel kullanımları ve dermatolog onayları ile rahatsızlıklarınıza veya cilt sorunlarınıza karşı yanınızda olacak ürünler olduğu gibi sadece kişisel bakım ürünü olmayan sağlık ürünleri de bulunmaktadır. Ürünlerin özellikleri ve kullanım önerileri ile size uygun fiyatları seçerek, zamandan tasarruf ederek kişisel bakımınızı kendi imkanlarınızla, istediğiniz şekilde yapma imkanı sunan sabunlar da bulunmaktadır.

Size Uygun Banyo Lifi Fiyatları

Duş sırasında ve sonrasında teninizde rahat hissetmeniz için teninize uygun tarzda banyo lifleri sizi daha rahat ettirecektir. Vücudunuza ve zevkinize uygun seçenekleri bulmak için binlerce seçenek var. Öncelikle ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Doğal ürünler kullanılarak hazırlanan seçenekleri tercih ederken, vücudunuza ve cildinize uygun seçenekleri bulmanız gerekecektir. Duş sırasında ve sonrasında cildinizin temizliği kadar duştan sonraki durum da önemlidir. Zamanı istediğiniz gibi yönetmenize, istediğiniz anlara uygun olduğunu düşündüğünüz eşyaları almanıza ve onu size özel hale getirmenize yardımcı olacaktır. Hayatı kendiniz için yapabileceklerinizle kişiselleştirmek sadece zevkinize uygun ürünlerle olmayacak. Sağlığınız için yapacaklarınız ve işinizi kolaylaştıracak fikirler sizin için hayatı kolaylaştıracak adımlardan görülebilir.

Doğal Banyo Lifleri

Kendini özel hissetmek, hayatı kolaylaştırmak, sağlığına dikkat etmek veya kendi zevkine uygun bir ürün bulmak isteyenler için farklı modellerde banyo lifi seçenekleri bulunmaktadır. Banyo lifleri, kültürel ve sosyal açıdan etkili olmuş, hamam kültürüne özgü lifleri, farklı kültürlerin etkileri ve toplumların etkisi ile kullanılan çeşitleri ile tercih edilen banyo ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı kullanım özellikleri ile dilerseniz uzun banyo lifi, gövde banyo lifi, sert banyo lifi ve örgü banyo lifi mevcuttur. Doğal ve yöresel tarzlarda kullanımına göre farklılık gösteren banyo lifi, kişisel bakım unsurları kadar kişisel zevkleri de belirleyen bir üründür. Banyosunu kişiselleştiren, ailesiyle plan yapan veya birden fazla ürüne ihtiyaç duyan müşterilerine sunduğu banyo fiber set seçeneklerinin yanı sıra, müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarına uygun indirimli ürün ve ürünler sunmaktadır. Anı özel ve anlamlı kılmanın yanı sıra hayatı kolaylaştırma ve zamanı istediğiniz gibi yönetme arzusudur.

Doğal Banyo Örgü Lif Seçenekleriyle

Bu nedenle kişisel bakımı kolaylaştırmak tamamen kişisel zevklerle alakalı olup, ürünleri arasında uzun banyo lifi, saplı banyo lifi, sert banyo lifi ve örgü modellerini banyo lifi modelleri olarak sevenler için müşterilerine banyo lifi örgü seçenekleri sunmaktadır. El bezleri ve benzeri banyo ve duş aksesuarlarının da yer aldığı kategoride ihtiyacınız olan ve hayatınızı kolaylaştıracak ürünler bulunuyor. İsteğinize göre banyo lifi, sabun kılıfı, kese, topuk taşı ve topuk, sırt ve masaj fırçaları mevcuttur. Anı özel kılmak isteyenler, sağlığını düşünen ve doğal ürünler kullanmak isteyenlerin aradıklarını bulabilecekleri doğal ürünler gibi yenilenen modeller, farklı istekler için tasarlanmış banyo lifi modelleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Kendinize uygun seçenekleri bulmak, kendi zamanınızı kişiselleştirmenize ve kendinizi daha rahat hissetmenize olanak sağlayacaktır.

Hayatınızı Kolaylaştıran Banyo ve Duş Aksesuarları

Katalogda yer alan ürünlerin kullanımını kolaylaştıracak, evinin veya banyosunun dekorunu değiştirmek isteyenlerin ya da kullanışlı bir yaşam yaratmak isteyenlerin tercih ettiği aksesuarlar da banyo ve duş ürünleri kategorisinde yer alıyor. Sağlığınıza ve zevkinize hitap eden ürünleri sizin için kullanışlı hale getirmek için ilgili kategoriler arasında yer alan banyo ve duş aksesuarları ürünleri yaşam kalitenize ve düzeninize uygun seçenekleri bulabilmeniz için beğeninize sunulmaktadır. İçinde kendinizi rahat hissetmek ve zamanınızı keyifli kılmak istediğiniz bir dekorasyon sizi mutlu etmez mi? Kategoride yer alan binlerce ürün arasında göz zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun ürünler ve aradığınızı bulabileceğiniz seçenekler bulunmaktadır.

Çocuklar İçin Banyo ve Duş Ürünleri

Çocuklarınızın güvenliği, eşyalarınızın düzeni ve kullanışlı bir ömür için farklı tasarımlarla sunulan farklı ürün seçenekleri ile hayallerinizdeki ürünleri, hayallerinizdeki ürünleri ya da sadece ihtiyacınız olacak aksesuarları bulabilirsiniz. Bu nedenle sağlığınıza, çocuğunuzun güvenliğine, evinizin düzenine, ürünlerinizin doğallığına ve misafirlerinizi ağırlarken sahip olmak isteyeceğiniz hassasiyetlere uygun ürünlere ulaşabileceksiniz. Ürün seçiminde hissettiğiniz özgürlük, evde yaşarken ve eşyalarınızı kullanırken hayatınızı kolaylaştırırken, aksesuarlarınız da eşyalarınızı dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlıyor. Görsel olarak elde edeceğiniz aksesuar ürünleri ve size sağlayacağı kolaylık, evinizde benzersiz bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Ürünlerinizin fonksiyonlarını rahatça kullanmanızı sağlayacak aksesuarlar ile evinizin veya ürünleri kullandığınız alanın temizlik ve organizasyonunda fayda sağlar.

Kullanışlı Banyo ve Duş Ürünleri

Kullanışlı ve dekoratif banyo ürünleri, havlularınızın yüzeyi veya aksesuarı, çocukların kendi ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri aksesuarlar, tuvalet kağıdı tutucuları, elektronikli sıvı sabunlar ile evinizde veya iş yerinizde veya ofisinizde misafirlerinizi karşılamak istiyorsanız... eşyalar, estetik sağlamak ve ekonomik davranmak isteyenlerin ihtiyaçlarını sunarken banyo ürünleri aksesuar olarak beğeninize sunulmaktadır. Evinin ve banyosunun düzenine önem verenler için banyo ürünleri, fırçalar, sabunlar, sıvı sabunlar, banyo lifleri ve havlular gibi eşyalarını belirli bir düzende tutabilecekleri aksesuarlarla düzenleme imkanı sunuluyor.

Banyo ve Duş Ürünleri ile Kendinize Kazandırdığınız Ayrıcalıklar

Banyo ve duş ürünlerinin sunduğu özellikler sağlığınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılarken, sunduğu farklı fonksiyonlarla da yanınızda. Satın alacağınız çeşitli ürünlerle özelleştirebilirsiniz. Ürünlerin geniş fiyat yelpazesi sayesinde kendinize uygun ürünleri seçerek tercih ettiğiniz aksesuar ve ürünlerle kendinizi ayrıcalıklı şımartın. Kendinizi her şeyden uzaklaştırarak, kendinize özel banyo ve duş zamanlarınızı kendinize uygun şekilde tasarlayarak ihtiyaç ve isteklerinize özen göstererek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için üretilmiş banyo ve duş ürünleri ile günün yorgunluğunu üzerinizden atacağını ve sağlığınız için fayda sağlayacağını düşündüğünüz ürünler bulunmaktadır.

Banyo ve Duş Jeli Fiyatı

Bölgesel kullanımlar için hazırlanan ve bakımlara sunulan sabun gibi kremler banyo ve duş sırasında, öncesinde ve sonrasında ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmaktadır. Vücut ağrılarınıza ve sağlık sorunlarınıza karşı bir şeyler yaparak rahatlamak istemez misiniz? İçerdiği bitkisel ürünler gibi tedavilerinize yardımcı olabilecek içeriklerle zenginleştirilmiş ürünlerle hem kendinize hem de devam eden bakımınızı kısa sürede yapabilirsiniz. Duş jelleri ve kremler ile duşunuzu kendinize daha uygun hale getirebilir, sağlık sorunlarınıza karşı veya keyfiniz için kullanabilirsiniz. İçerdiği malzemeler ile cildinizin ışıl ışıl parlamasını ve cilt dokusunun istediğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz aromaları ve kendinizi rahat hissedeceğiniz kokuları kullanabilir, hatta uzun süreli kalıcılığı kanıtlanmış ürünleri ve teninizde kalıcı kokular sunan ürünleri satın alabilirsiniz.

Banyo ve Duş Köpüğü Fiyatı

Duş köpükleri ile kendinize farklı bir deneyim yaşatabilir, duşunuzu daha keyifli hale getirerek güne hazırlayabilirsiniz. Banyo ve duşunuz sırasında duş köpüğü kullanarak banyonuzun kokusunu kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Banyo ürünleri sağladıkları temizlik kadar insanların konfor, beklenti ve ihtiyaçlarına da cevap vermektedir. Yoğun bir iş temposu olan kişilerin birçok ürüne rahatlıkla ulaşabildiği bu dönemde kendinizi ayrıcalıklı hissetmeden ve ekstra zaman harcamadan kendi imkanlarınızla istediğinizi yapmanızı sağlar. Banyo ve duş ürünleri kataloğunun yer aldığı sayfasından istediğiniz ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Banyo ve Duş Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Banyo ve Duş Kategorisinde bulunan Banyo Tuzu, Dermokozmetik, Duş Jeli, Duş Kesesi, Banyo Lifi, Banyo Süngeri, Vücut Losyonu, Vücut Peelingi, Sabun, Duş Setleri, Sıvı Sabun, Vücut Fırçası, Vücut Yağı vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

[email protected]

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

[email protected]