SAÇHANE MOBİL UYGULAMASINI İNDİR
9/9
Babylino. Bebeğinizin bakım dünyası
Bebeğiniz sevgi ve bakımınız sayesinde aktif ve mutlu büyür.
Babylino Hassas çocuk bezi yelpazesi, bebeğinizin gelişim sürecine
eşlik etmek için "bebek bakım dostu" olarak yanınızda...
Hayatının ilk gününden, bitmeyen oyun saatlerine kadar, bebek bezi
günlerini geride bırakacağı ana dek emekleme ve keşif anlarında
hep bebeğinizin yanında...
Yeni Babylino Duyarlı bebek bezleri, emiciliğin çok ötesinde bir şey sunar. Tam, güvenli ve emniyetli bir koruma sağlamak için, bebek cildine özenle seçilmiş dost sertifikalı malzemelerle tasarlanmıştır. Eşsiz yumuşak örtünün yanı sıra, aynı zamanda sızıntıların azaltılmasında etkili bir şekilde yardımcı olan süper emici bir göbeğe sahip olduklarından konforlu bir uyum ve güvenli koruma sunarlar.
  • Babylino Sensitive, Avrupanın 200'den fazla zararlı madde bulunmayan Oeko-Tex® Standard 100 sertifikalı tek kullanımlık ilk bebek bezidir.
  • Dermatest Laboratory (Almanya) tarafından dermatolog ve çocuk doktoru denetimi altındaki bebekler üzerinde Klinik olarak test edildi ve 4 haftalık bir çalışmadan sonra mükemmel sonuçlar elde edildi.
  • Ekstra cilt bakımı için papatya özlü
  • Kuru Matris teknolojisi ile, doğal liflerden oluşan bir ağdan oluşur
  • Nemi her zamankinden daha iyi tutan süper emici iç kısım.
  • Comfi-Fit teknolojisi ile bebeğin vücuduna mükemmel oturur
  • İnce ve anatomik olarak hareket rahatlığı için tasarlanmıştır.
  • Helen Pediatrik Dermatoloji Derneği tarafından önerilir.
  • Helen Ebeler Birliği tarafından önerilir.
3 Midi 4-9 kg
Bebeğiniz herkese gülümsüyor ve oyun oynamaya bayılıyor! Bebeğiniz artık kişiliğini ortaya çıkarmaya başladı! Etrafındaki insanların duygularını anlıyor ve kendininkileri de ifade ediyor.
4 Maxi 7-18 kg
Bebek, artık tüm dünya senin! Onu keşfetmek için hazırsın... Bebeğiniz hayatının çok yaratıcı bir döneminden geçiyor! Dokunma ve tat alma duyusunu araştırıyor ve her şeyi çiğneyerek çevresini keşfediyor! Tüm nesneleri ve oyuncakları yakalamak için ... sürünmeye başlıyor.
4+ Maxi Plus 9-20 kg
Ayaklarının üzerinde sıkıca duruyor ve güven dolu! Küçük bebeğinizin en büyük başarısı dengesi ve ilk adımları!
5 Junior 11-25 kg
Bebeğiniz her zaman hareket halindedir, tırmanır ve her şeyi keşfeder! Çocuğunuz sürekli hareket halinde ve enerji dolu, koşmak ve her yere tırmanmak istiyor. Çocuğunuz her zaman hareket halinde ve enerji dolu, koşmak ve her yere tırmanmak ister.
6 Extra Large 15-30 kg
Bebeğiniz sürprizlerle dolu...ve bolca konuşmayla! Artık çocuğunuz büyüdü ve kavramları anladı, nesnelerin imgesini zihninde oluşturdu, sayfalarını çevirerek okuduğunuz kitaplara, oyunlara, şarkılara ya da peri masallarına aktif olarak katılabilir.
7 Extra Large Plus 17+ kg
Ne kadar da büyümüş??!! Çocuğunuz çok büyüdü ve her gün daha bağımsız görünüyor. Sizi yeni başarılarıyla şaşırtıyor. Artık öğrenme çağı geldi ve küçük çocuğunuz bir sünger gibi tüm bilgileri emiyor.
7 Extra Large Plus 17+ kg
Ne kadar da büyümüş??!! Çocuğunuz çok büyüdü ve her gün daha bağımsız görünüyor. Sizi yeni başarılarıyla şaşırtıyor. Artık öğrenme çağı geldi ve küçük çocuğunuz bir sünger gibi tüm bilgileri emiyor.