9/9
Avent Anne ve Bebek Ürünleri Fiyatı
Kategoriler
Anne & Bebek Ürünleri
    Diğer
Cinsiyet
Avent
Philips Avent bardakları,çocuğunuzun gelişimini takip eder. Sağlıklı ağız gelişimi Küçükboyut & tutma kulpu...
152.90 TL
(1)
Avent
Philips Avent bardakları,çocuğunuzun gelişimini takip eder. Sağlıklı ağız gelişimi Küçükboyut & tutma kulpu...
149.90 TL
Avent
Kolay içim sağlayan yumuşak bardak ucuna sahip damlatmaz bardak Tek parça silikon bardak ucundan içmek çok...
95.90 TL
Avent
Çatlayan meme uçlarına veya acıyan göğüs uçlarına çamaşır sürünüp daha da acıtmasını engeller. Hava geçirir...
126.90 TL
Avent


95.90 TL
Avent
Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emiş hissi   Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal...
114.90 TL
Avent


141.90 TL
Avent

Tek el ile kullanılabilen, yumuşak masaj yastıklı göğüs pompası

449.90 TL
Avent
Anne göğsüne benzeyen geniş emzik sayesinde doğal emiş hissi Anne göğsüne benzeyen geniş emzik, doğal emzirmedeki...
130.90 TL
Avent

2'li emzik

103.90 TL
Avent

Desenli 6-18 ay bebeklere için emzik

117.90 TL
Avent

Renkli 6-18 ay bebekler için emzik

103.90 TL
Avent

2'li emzik

104.90 TL
Avent

2'li emzik

103.90 TL
Avent
Emzikteki benzersiz valf sistemi, bebeğinizin beslenme ritmine uyum sağlar. Süt sadece bebeğinizin belirlediği...
92.90 TL
Avent
Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yoludur. Yaprakçık tasarımı Avent Biberon Emziği Yeni Biberon emziği...
95.90 TL
Avent
    Birleştirmesi kolay         Kolay temizlenir         Tutması kolay         Bulaşık makinesi ve...
149.90 TL
Avent

Göğüs bakımı

118.90 TL
Avent
Bebeğinizi biberonla beslemenin doğal yoludur. Yaprakçık tasarımı Avent Biberon Emziği Yeni Biberon emziği...
94.90 TL
Avent


243.90 TL
Avent

Göğüs bakımı​

80.90 TL
Avent


98.90 TL
Avent
Göğüsten sızan veya akan sütün kıyafetlere geçmesini önlemek için kullanılır. Maksimum kuruluk için...
34.90 TL
Avent
Eşsiz konforlu emzik Emziğin iç kısmındaki Gelişmiş Anti-kolik sistem    • Yenilikçi ikili valf dizaynı ile...
95.90 TL
Avent


64.90 TL
Avent


149.90 TL
Avent

Hafif, nefes alabilen 2'li emzik

104.90 TL
Avent

Su geçirmez bebek banyo termometresi

382.90 TL
Avent

Tek kullanımlık göğüs pedleri

80.90 TL
Anne ve Bebek kategorisinde faaliyet gösteren Philips Avent markası, 1984 yılında İngiltere'de kurulan Avent markasının 2006 yılında Philips bünyesine katılmasıyla doğmuştur. Bunların tecrübesi ve teknolojisi ile profesyonel bir anne-bebek markası ortaya çıkmıştır. iki marka. Avent, dünya çapında biberon standartlarını belirleyen ilk biberonu pazara sunan firmadır. İlk kokusuz ve tatsız silikon emziklerin yanı sıra sterilizatör ve pistonsuz göğüs pompası gibi patentli yeni bebek beslenme ürünlerini de üreten ilk markadır. Bebek ürünleri alanında büyüyen marka, yaşam tarzı, sağlık ve teknolojide dünya lideri olan Philips markası ile birleşerek Philips Avent olarak büyümüş ve bugün herkesin tavsiye ettiği bir marka haline gelmiştir.

Avent Ürünleri Sterilizatörleri

Yaşam standartlarını yükseltmeye çalışan Philips Avent, bir annenin sağ eli olan kaliteli ve kullanışlı ürünlere sahip. Bebek bakımını çok daha pratik hale getirmek için çözümler sunar. Anne ve babalara daha sağlıklı bir yaşama kolay erişim sağlamak amacıyla bebek bakım ürünleri geliştirmiştir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Philips Avent'in başlıca ürünleri; emzikler, göğüs pompaları, biberonlar, emzikler, biberon ısıtıcıları, sterilizatörleri, damlatmaz bardaklar, gıda makineleri, yemek takımları, bebek monitörleri ve termometreler.

Avent Ortodontik

Bebekleri nazikçe yatıştıran yumuşak ve doğal dokulu Philips Avent emzikler, bebekleri ortodontik olarak sağlıklı bir şekilde yatıştırmaya yöneliktir. Üzerindeki hava delikleri sayesinde bebeğin cildinin nefes almasını sağlar ve tahriş olmasını engeller. Simetrik şekilli emzikler bebeğin büyüyen damak ve dişleriyle uyumludur.

Avent Göğüs Pompaları

Philips Avent manuel ve elektrikli göğüs pompaları, her yerde anneler için anne sütünü sağmayı kolaylaştıran bir numaralı ürünlerdir. Annenin ihtiyacını rahatlıkla karşılayan ürünler, hassas yapıları sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Sütün sağlıklı bir şekilde tam olarak ifade edilebilmesi için tüm konforlara sahiptir. Masaj başlığı cildi rahatlatır ve süt akışı üzerinde rahatlatıcı bir etki yaratır. Cihaz bebek emmeyi taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Philips Avent ürünlerinin kolay temizlenmesi özellikle pompalar için önemlidir. Benzersiz tasarımlı göğüs pompaları, sağma sırasında öne eğilmeye gerek kalmadan kullanılabilir. Bu tasarım sütün daha kolay akmasını sağlar.

Avent Biberonlar

Anne göğsünü andıran geniş ağızlı Philips Avent biberonlar, emme sırasında gelen havanın doğrudan bebeğin midesine girmesini engeller. Bunun yerine şişedeki tüpte birikerek gaz ve kolik ağrılarının önüne geçer. BPA içermeyen biberonlar da yumuşaktır ve bebeğin ağzına uygundur. Kolay akışları sayesinde bebekler midelerini rahatlıkla doldurabilirler. Biberon kullanmak zorunda kalan annelere sunulan anne memesine en yakın yapıya sahip ürünler sayesinde bebekler emzirmeden vazgeçmeden biberonla da beslenebilir. Tüm beslenme ürünleri birbiriyle uyumludur. Kolay temizlenebilir, uzun ömürlü malzemelerden üretilmiştir.

Avent Biberon Isıtıcılar

Philips Avent biberon ısıtıcılar, acil durumlarda yardımınıza koşarak, sütünüzü birkaç dakika içinde istediğiniz sıcaklıkta almanızı sağlar. Ayrıca donmuş sütün buzunu çözmek için kullanılır. Sterilizatörler bebeğinizi mikroplardan korur ve mutfakta fazla yer kaplamaz. Sağlıklı bir bebek beslenmesinin vazgeçilmez bir ürünüdür. Tüm beslenme ürünlerini hızlı bir şekilde sterilize edebilirsiniz.

Avent Suluklar

Çocuklara rahatlıkla teslim edilebilen ve ters çevrildiğinde dahi akmayan Philips Avent suluklar ile çocuklar, yetişkinler gibi su içmenin ilk adımlarını atabilirler. Tutması kolay ve dökülme yapmayan eğitici bardakları güvenle satın alabilirsiniz.

Avent Yemek Makineleri

Philips Avent yemek makineleri ve eğlenceli yemek takımları ile çocuklar sütten katı gıdaya sağlıklı bir şekilde geçebilir. Lezzetli yemekleri zahmetsizce ve kısa sürede elde edebilirsiniz. Gıdaları kaynatmaya gerek kalmadan güvenle buharda pişirmenizi sağlayan ürünler, püreden katı gıdaya geçişin her aşaması için tasarlandı.

Avent Bebek Telsizleri

Philips Avent bebek telsizleri ve termometreler ile çocuğunuzu kolayca kontrol edebilir, güvenliğinden ve sağlığından emin olabilirsiniz. Siz ve bebeğiniz arasında güvenli bir bağlantı sağlayan görüntülü ve sesli radyolar ile geride kalmayacaksınız. Enerji tasarruflu ürünlerle sürekli pilin bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. En son özellikleri barındıran ürünler kalitesiyle fark yaratır.

Avent Anne ve Bebek Ürünleri En Uygun Fiyat

0-3 yaş arası çocuklar için Anne ve Bebek ihtiyaçlarını en kullanışlı çözümlerle buluşturan Philips Avent ürünleri, bebeğinizin her aşamasında yanınızda. Maksimum konforun kullanım kolaylığı ile birleştiği ergonomik tasarımlar, yenidoğan bebekten, çocuklara annelerin bir numaralı yardımcısıdır. Bebeğinizin hayata sağlıklı bir başlangıç yapması, rahat ve huzurlu bir annelik deneyimi yaşaması için Philips Avent ürünlerini kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için her şeyin en iyisi için Philips Avent ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Kategoriler
Anne & Bebek Ürünleri
Cinsiyet