9/9

Avene Atopik Ciltler

Cinsiyet
Avene XeraCalm Huile Lavante Atopik Ciltler İçin Temizleyici
%20
indirim
(1)
Avene
Çocuk, bebek ve yetişkinlerde yoğun kuruluk ve atopiye eğilim durumlarında cilt temizleme ürünü olarak güvenle...
159.00 TL 127.90 TL
Avene XeraCalm Creme Atopik Ciltler İçin Yatıştırıcı Krem
%20
indirim
Avene
Çocuk, bebek ve yetişkinlerde yoğun kuruluk ve atopiye eğilim durumları için geliştirilmiş besleyici,...
159.00 TL 127.90 TL
Avene XeraCalm Baume Atopik Ciltler İçin Nemlendirici Balsam
%20
indirim
Avene
Çocuk, bebek ve yetişkinlerde şiddetli kuruluk durumları için geliştirilmiştir. Cilt kuruluğu dolayısıyla...
159.00 TL 127.90 TL

Avene Atopik Ciltler için Ürünler

Global dermokozmetik firmalarından Pierre Fabre çatısı altında hizmet sunan Avene markası, Avene Termal Su’yun şifalı özelliklerinden faydalanarak; özel laboratuvarlarda geliştirilen cilt bakım ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Hassas ciltler için uzmanlar tarafından geliştirilen Avene Atopik Ciltler için bakım ürünlerine, Saçhane fırsatları ile kolayca erişebilirsiniz.

Atopik Ciltler için Temizleyiciler Nasıl Olmalıdır?

Atopik dermatit ya da atopi veya halk arasındaki adıyla “Egzama” cildin çok kuru olmaya eğilim göstermesi, kuruluktan pul pul dökülmesi, lezyonlar ve yoğun kaşıntı hissi ile kendini gösteren bir cilt hastalığıdır. Bu nedenle bu tür bir cildin temizlik ve bakımı hassasiyet gerektirir. Egzamalı cilde sahip kişiler öncelikle sıcak su ile duş almamalı ayrıca atopik ciltler için temizleyici ürünleri kullanırken; cildi tahriş edebilecek alkol ve kimyasal içeriklerden uzak durmalıdır.

Avene Atopik Ciltler için Yatıştırıcı Krem Ne İşe Yarar?

Avene XeraCalm Creme Atopik Ciltler için Yatıştırıcı Krem, cildi güvenle nemlendirir ve yatıştırır. Çocuk, bebek ve yetişkinlerde yoğun kuruluk ve atopiye eğilim durumları için geliştirilmiş bu özel besleyici krem, cildi nemlendirir. Atopik ciltler için krem hassas ve kuru cilde sahip kişilere önerilmektedir.

Avene Atopik Cilt Ürünlerinde Parfüm Var mıdır?

Avene Atopik Cilt Ürünleri, atopik dermatit yani egzamaya karşı hassas ciltlere yönelik olarak geliştirildiği için bu ürünlerin bileşiminde hiçbir şekilde paraben, parfüm, koruyucu ve alkol içermez.

Avene Kaşıntı Karşıtı Balsam Nasıl Kullanılır?

Kaşıntı hissini ve kızarıklığı gidermeye yardımcı olan nemlendirici balsam, çocuk, bebek ve yetişkinlerde şiddetli kuruluk durumları için geliştirilmiştir. Cilt kuruluğu dolayısıyla kaşıntı, tahriş ve kızarıklığa eğilimli ciltlerde; yüz ve vücut için kullanımı için uygundur. Kaşıntı karşıtı balsam, uzman önerisi doğrultusunda kaşıntı döneminde cilde çok baskı uygulanmadan kullanılmalıdır. Atopik ciltler için balsam, ciltteki kaşıntı duygusunu azaltmak ve cildi nemlendirmek için günlük bakım rutini içerisinde düzenli olarak kullanılmalıdır.

Avene Atopik Cilt Ürünlerde Alkol Var mıdır?

Avene Termal Su ile geliştirilen Avene Atopik Cilt Ürünleri, atopiye karşı duyarlı ciltlere yönelik olarak özel formüller ile geliştirildiği için bu ürünlerin formülünde asla alkol yer almaz.

Avene Atopik Ciltlere Uygun Ürünler En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Avene markasında bulunan yüz temizleme jeli, yatıştırıcı krem, nemlendirici balsam vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Cinsiyet