9/9
aveda

Mens Grooming Erkekler İçin Işıltı Veren Saç Şekillendirici Krem 125ml

Erkeklere özel saç şekillendirici krem
Ürün içerikleri ve ambalajları zaman zaman güncellenebilir.
En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
aveda

Mens Grooming Erkekler İçin Işıltı Veren Saç Şekillendirici Krem 125ml

Erkeklere özel saç şekillendirici krem
199.00 TL
KALAN SON 3 ADET
+
Kargoya teslimat 11 Mayıs - 13 Mayıs

Aveda, hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Biz hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test yapmayız ve bizim adımıza başkaları tarafından yapılmasını da istemeyiz.

AVED-160


  • Modern şekillendirici krem; orta tutuş ve kontrol ile saçların doğal görünümünü korur. 
  • Saçı dengeleyen formül; saçları nemlendirirken, saçı ağırlaştırmadan doğal ışıltı verir.
  • İnce telli saçlar için idealdir.
Uygulama
  • Avuç içine az miktarda alın ve nemli veya kuru saça eşit bir şekilde dağıtarak uygulayın.
Cinsiyet:
  • Erkek
Miktar:
125 ml
Üretim:
İthal
Markalar:
Aveda

Şekillendirici

Ürün Türü (Şkl):
  • Krem
Ürün Özelliği (Şkl):
  • Parlaklık Veren
Tutuş Gücü (Şkl):
  • Orta
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
Soru Cevap

Gönder