SAÇHANE MOBİL UYGULAMASINI İNDİR
9/9
aveda

Mens Grooming Clay 75ml

Güçlü tutuş şekillendirici
Ürün içerikleri ve ambalajları zaman zaman güncellenebilir.
En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
aveda

Mens Grooming Clay 75ml

Güçlü tutuş şekillendirici
209.00 TL
KALAN SON 3 ADET
+
Kargoya teslimat 14 Haziran - 15 Haziran

Aveda, hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Biz hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test yapmayız ve bizim adımıza başkaları tarafından yapılmasını da istemeyiz.

AVED-161


  • Pure-formance grooming clay ürünü ileTM saçlarınız parlamadan güçlü bir tutuş kazanır. Bir tarak ya da parmaklarınız yardımıyla ürünü uygulayıp saçlarınızı dilediğiniz gibi ağırlaştırmadan, içeriğindeki mikro fiberler ile uzun süre kalıcı şekillendirebilirsiniz. Saç tellerinize kalın bir görünüm kazandırmak için idealdir.
  • Pondil, turunçgil ve organik sertifikalı çiçek özleri; yeşil nane, güve otu ve lavanta ile zengin, baharatlı ve canlandırıcı bir kokuya sahiptir.
Uygulama
  • Az miktarda ürünü elinize alın ve parmak uçlarınızla kuru ya da ıslak saça uygulayın.
Cinsiyet:
  • Erkek
  • Kadın
  • Unisex
Üretim:
İthal
Markalar:
Aveda

Şekillendirici

Ürün Türü (Şkl):
  • Krem
Ürün Özelliği (Şkl):
-
Tutuş Gücü (Şkl):
  • Orta
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.
Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
Soru Cevap

Gönder