9/9

Aveda Botanical Kinetics

Cinsiyet

Cildi tazeleyici, nemlendirici canlandırıcı mist

239.00 TL

Cildi yatıştırmak ve rahatlatmak için hızlı emici losyon

369.00 TL

Cildi nemlendirip, rahatlamasını sağlayan nem maskesi

319.00 TL

Normal ve yağlı ciltlere özel cilt temizleme jeli

229.00 TL

Tüm cilt tiplerine uygun tonik temizleyici

239.00 TL 238.75 TL

Cildiniz için arındırıcı ve parlaklık etkisine sahip maske

289.00 TL

Kuru veya çok kuru ciltlere özel yoğun nemlendirici krem

379.00 TL

Kremsi yapısyla cildi temizler. ölü hücreleri temizler

249.00 TL

Hassas ciltlere özel temizleyici

329.00 TL

Göz çevresi halkaları içi göz kremi

319.00 TL

Cildi yenileyen ve arındıran kil maskesi

279.00 TL

Yağlı ve normal ciltlere özel bakım kremi

369.00 TL

Cildinizi nemlendirme ve yağ görünümü azaltma etkisi sağlayan losyon

349.00 TL

Sadece normal ve kuru ciltlere özel cilt temizleme kremi

229.00 TL

Nemlendirici ve rahatlatıcı etkisi ile cildinize nefes ve nem aldıran sprey

239.00 TL

Hassas ciltlere özel losyon

369.00 TL

Gözenek sıkılaştırıxı etkili serum.

489.00 TL

Tüm cilt tipleri için nem desteğinde bulunan serum

489.00 TL

Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı serum

489.00 TL

Aveda Botanical Kinetics Serisi Ürünleri

Estée Lauder Companies çatısı altında ABD’de kurulan kozmetik firması Aveda; cilt bakımı, makyaj, parfüm ve saç bakımı kategorilerinde geniş yelpazede ürünler sunar. Cilt bakımı konusunda zengin çeşitte ürün gamına sahip olan Aveda Botanical Kinetics ürünlerine, Saçhane firmasının özel kampanyaları ve cazip fiyat avantajları ile erişebilir; hızlı, keyifli, güvenli alışverişin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Aveda Botanical Kinetics Serum Çeşitleri Nelerdir?

Aveda Botanical Kinetics Serum türleri arasında 3 alternatif ürün yer almaktadır. Aveda Botanical Kinetics Intense Hydrator Nemlendirici Serum, tüm cilt tipleri için nem desteği sağlarken; Aveda Botanical Kinetics Intense Luminizer Aydınlatıcı Serum, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Aveda Botanical Kinetics Pore Refiner Gözenek Sıkılaştırıcı Serum ise gözeneklerin sıkılaştırılması konusunda oldukça etkilidir.

Aveda Botanical Kinetics Cilt Kremleri Ne İşe Yarar?

Aveda Botanical Kinetics Cilt Kremlerinin farklı çeşitleri, farklı amaçlara cevap verir. Örneğin yağlı ciltler için nemlendirici yüz kremi hem yağlı hem de normal ciltlere özel bakım sağlar. Hassas ciltler için krem ise cildin doğal nem sistemini güçlendirmek için cilt hücrelerini yenileyen ve nemlendiren bitkisel enerji ile anında nem sağlar. Yağlı ciltler için krem ise cildi nemlendirirken, cilt yüzeyindeki yağı absorbe eder ve yağlı görünümü anında azaltır.

Arındırıcı Kil Maskesi Nedir?

Tüm cilt tipleri için uygun olan Aveda Botanical Kinetics Arındırıcı Kil Maskesi, eşsiz kil bileşimi sayesinde ciltteki pürüzleri ve yağı derinlemesine temizler. Cildi arındırır, dengeler, yeniler ve ayrıca cildi nemlendirir ve cilt tonunu eşitler.

Aveda Botanical Kinetics Yüz Temizleyicisi Nasıl Kullanılır?

Normal ve kuru ciltler için ideal olan Botanical Kinetics Krem Yüz Temizleyicisi, ılık su ile durulanmak ve tamponlayarak kurulanmak sureti ile kullanılır. Sabah ve akşam, ıslak yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Cilt Nemlendirici Losyon Ne İşe Yarar?

Hızlıca absorbe edilen Aveda Botanical Kinetics grubundaki cilt nemlendirici losyon, Hindistancevizi, jojoba ve diğer doğal içeriklerden elde edilen bileşimi ile nazik bir dokunuşla cildi nemlendirir. Böylece cilde nemli ve tazelenmiş bir his verir.

Toniğinin Faydaları Nelerdir?

Tonikler, cilt temizliği için özel üretilen losyonlardır. İçeriğinde cildi temizleyici, cildi arındırıcı özelliklere sahip seçilmiş bileşikler vardır. En önemli özelliği antiseptik olmalarıdır. Tonikler gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek, dezenfekte etmek için kullanılırlar. Aveda Botanical Kinetics Arındırıcı Tonik tüm cilt tipleri için uygundur.

Cinsiyet