9/9

Aveda Beautifying

Cinsiyet

Bitkisel özler içeren çok amaçlı bakım yağı

239.00 TL

Bitkisel özler içeren, besleyici vücut nemlendiricisi

269.00 TL

Canlandırıcı aromaya sahip, besleyici vücut temizleyici

229.00 TL

Zengin mineraller sahip vücut peelingi

359.00 TL 358.00 TL

Aveda Beautifying Ürünleri

Canlandırıcı etkiye sahip Aveda Beautifying Ürünleri Bitkisel türevli içerikler ile üretilmiştir. Organik bitkisel formülü cildinizi besler ve nemlendirir. Çevreye karşı duyarlı olan Aveda ambalajlarında geri dönüştürülmüş plastikler kullanır. Rüzgar ve güneş enerjisi kullanarak doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirir.

Aveda Beautifying Ürünleri Vegan Mı?

Vegan yaşam tarzını benimseyen Aveda ürünlerinde hayvansal gıdalardan elde edilen hiç bir madde yer almamaktadır. Tamamen Vegan olan ürünleri daha barışçıl bir dünya için doğal ürünler kullanmayı tercih eder. Beautifying vücut nemlendirici krem, vücut temizleyici yağ diğer tüm Beautifying ürünleri vegandır.

Aveda Beautifying Vücut Peelingi Nasıl Kullanılır?

Işıltınızı ortaya çıkarmak için ıslak cilde masaj yaparak uygulanan vücut peelingi kullanımı son derece basittir. Sonuç olarak donuk cildi arındırarak pürüzsüz bir cilt görünüm etkisi sunar.

Aveda Beautifying Aromatik Vücut Yağı Nasıl?

Organik sertifikalı zeytin, biberiye, saf çiçek özleri ve bitkisel özler içeren vücut yağı cildinizi beslemek için oldukça kullanışlıdır. Aromatik vücut yağ cildinizi nemlendirirken güzelleştirir. Lavanta, bergamut ve diğer pure flower bitkisel esansları ile özel olarak formüle edilmiştir.

Vücut Temizleyici Yağ Nasıl Kullanılır?

Durulama gerektirmeyen Aveda Beautifying Vücut Temizleyici Yağ, masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Cinsiyet