9/9

Alfaparf Volume Dolgunluk ve Hacim

Cinsiyet
Alfaparf

Saça ağırlık hissi vermeden hacim kazanmasına yardımcı olur

274.90 TL
Alfaparf

İnce saçın iç yapısını yeniden oluşturan, onları kalınlaştıran ve hafifliğini kaybetmeden hacim kazandırmaya yardımcı sprey

420.00 TL
Alfaparf

İnce telleri saçlara hacim ve dolgunluk kazandıran saç kremi

310.00 TL
Alfaparf
530.90 TL

Alfaparf Semi Di Lino Volume Hacimlendirici Ürünleri

1980 yılında kurulan Alfaparf Milano, dünyanın dört bir yanındaki kuaför salonlarına kaliteli, etkili ve kullanımı kolay ürünler sunmaktadır. Kozmetik endüstrisine benzersiz bir vizyon kazandıran marka Alfaparf Semi Di Lino Hacimlendirici ürünleri ile dikkat çekmektedir. İster kişisel kullanım ister müşterileriniz için saç bakımında ideal sonuçlara ulaşmak için Alfaparf güvencesindeki ürünlere Saçhane markasının cazip kampanya ve satış koşulları ile ulaşabilir, istediğiniz ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Alfaparf Semi Di Lino Hacimlendirici Şampuan 250ml ürününü inceleyebilirsiniz.

Alfaparf Semi Di Lino Volume Saç Bakım Ürünleri

Alfaparf Milano markasının zengin ürün gamı içinde saç bakımına yönelik şampuanı, krem, saç bakım kremi, saç maskesi ya da saç serumu ve durulanmayan saç spreyi gibi geniş yelpazede seçkin ürünler bulunmaktadır.

Alfaparf Semi Di Lino Volume Dolgunluk Veren Ürünler

Markanın saça dolgunluk ve hacim kazandıran Alfaparf Volume özellikli ürünleri arasında şampuan, durulanmayan sprey, köpük gibi ürünler tüketiciler tarafından beğeni ile tercih edilmektedir.

Alfaparf Semi Di Lino Volume Hacim Teknolojisi

Hacimlendirici Şampuan, Hacim Veren Saç Spreyi, Hacimlendirici Saç Köpüğü gibi özel ürünler, markanın Di Lino Hacim Teknolojisi sayesinde ince telli hacimsiz saçlara hacim ve güç kazandırmak için geliştirilmiştir. Ürünlerin formülasyonundaki biouyumlu polimer bileşimi, saçın doğal dengesine zarar vermeden saça yoğunluk kazandırır.

Saç Köpüğü Kabarmayı Önler mi?

Kabarık ve inatçı yatışları yatıştıran ürünlerin başında jöle, köpük, briyantin, saç yağı gibi ürünler gelmektedir. Saç köpüğü saça şekil verirken kabarma ve dağınıklık gibi istenmeyen görünümleri azaltmaya yardımcıdır.

Alfaparf Semi Di Lino Hacimlendirici Köpük Saç Bakım Kremi 200ml ürününü inceleyebilirsiniz.

Saç Köpüğü Düz Saça Nasıl Uygulanır?

Düz saçta köpük kullanmak için önce saçınızı tutamlara ayırın, enseden başlayarak başın üst kısmına kadar saça köpük uygulayın ve köpüğü saça dağıtın. Köpüğü saç uçlarına doğru yaydırın. Son olarak saçı kurutun ve saçı şekillendirin.

Durulanmayan Saç Spreyi Ne İşe Yarar?

Alfaparf Semi Di Lino Durulanmayan Hacim Veren Sprey, ince saçın iç yapısını yeniden oluşturan, onları kalınlaştıran ve hafifliğini kaybetmeden hacim kazandırmaya yardımcıdır. Durulanmayan saç spreyi, ince telli saçları ağırlaştırmadan hacim kazandırarak daha kalın ve dolgun görünmesini sağlar. Urban Defence Pro teknolojisi saçı çevre kirliliğinden korurken, Shine Fix ve Color Fix kompleksleri rengin dayanıklılığını artırır ayrıca saça daha fazla parlaklık katar. Bu özel ürün, saçı en iyi şekilde nemlendiren ve koruyan aktif bir bileşen içerir.

Alfaparf Semi Di Lino Volume Ürünleri En Uygun Fiyat

Saça hacim veren Alfaparf Semi Di Lino Hacimlendirici ürünleri içerisindeki tüm çeşitler, fiyat performans kalitesi açısından oldukça avantajlıdır. Alfaparf markalı ürünlere, cazip şartlarla ve kolayca erişmek için Saçhane alışveriş güvencesinden hemen siz de yararlanın.

Cinsiyet