9/9

Acca Kappa

Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Kişisel Bakım Ürünleri
Cinsiyet
Acca Kappa

İnka yağı ve keten tohumu yağı içeren koruyucu saç bakım yağı

288.00 TL
Acca Kappa

Cildi temizlemeye yardımcı bitkisel sabun

98.90 TL
Acca Kappa

Nemlendirici etkili tıraş köpüğü

159.90 TL
Acca Kappa

Hassas ciltler için uzun süre koruma sağlayan deodorant

265.00 TL
Acca Kappa

Tıraş sonrası cildin yatışmasına ve serinlemesine yardımcı jel

336.00 TL
Acca Kappa

Sakalın yumuşamasına yardımcı tıraş köpüğü

159.90 TL
Acca Kappa

Nemlendirici etkili tıraş köpüğü

109.90 TL
Acca Kappa

Papatya özlü sıvı el sabunu

182.90 TL

Acca Kappa

Krüll ailesi 1869'dan beri Treviso şehrinin kalbinde Acca Kappa şirketini yönetmektedir. Bu hikaye italyan zevki, kültürü ve zarafetinden doğan bir yaşam tarzını kapsar. Acca Kappa parfümler, profesyonel fırçalar vücut bakım ürünleri ve daha bir çok kategoride kendini göstermektedir. İtalyan bahçelerinde bulunan çiçek ve bitkilerin kokularından ilham alan duyusal ve kokusal deneyimleri sizlere profesyonel kalitede sunar. Dört kuşaktır ustaların zarefeti ile yapılan ürünlerde küçük ayrıntıda görülebilen sadelik ve özgün güzelliğe yönelik bir tutku yer alır.

Doğaya karşı olan sevgisi insan vücuduna olan saygısıyla Acca Kappa kişisel bakım ürünleri sachane.com'da bulabilirisiniz.

Acca Kappa Ürünleri

Vücut bakımı için ürettiği bitkisel Acca Kappa Muschio Bianco Bitkisel Sabun ve diğer vücut bakım ürünleri günlük kullanıma uygun ve insan vücuduna karşı tamamen saygılıdır. Pareben içermeyen Acca Kappa Doğal Diş Macunu ve diğer ağız bakım ürünleri ile diş ve ağız sağlığını titizlikle koruyor.

İtalyan bahçelerindeki bitki ve çiçeklerden esinlenerek üretilen Acca Kappa White Moss Saç Parfümü ile duyularınıza hitap ediyor. Acca Kappa erkekler için özel olarak tasarladığı her üründe ayrı bir ayrıntı ve ayrı bir içerik kullanılan tıraş öncesi ve tıraş sonrası bakım ürünleri kullananları kendine çekiyor.

Özel formülünde badem yağı, karite yağı gibi değerli yağlar yer alan Acca Kappa Almond Shaving Tıraş Sabunu erkeklerin tıraşını kolaylaştırması için kayganlaştırıcı maddeler içerir.

Acca Kappa Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Acca Kappa markasında bulunan saç bakım yağı, stick deodorant, tıraş sonrası jel, tıraş köpüğü, bitkisel sabun, sıvı el sabunu, tıraş sabunu, saç parfümü, besleyici saç kremi, doğal diş macunu, vücut losyonu vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Saç İhtiyacı
Kişisel Bakım Ürünleri
Cinsiyet