-
Fırsat ürünü

Wella SP Men Pigment Mousse Siyah 60ml


Well-63Siy
%62
indirim
156.00 TL
59.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle
Miktar(gr/ml):
60
Markalarımız:
Wella
Ürün Kategorisi:
  • Saç Boyaları

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Wella SP
Ürün Özelliği -Saç Boya:
  • Amonyaksız
Ürün Formu:
  • Kit
Kullanım Özelliği - Saç Boya:
  • Erkeklere Özel
  • Yarı Kalıcı
ilk kullanımda renk değişimi oluyor mu ?
Hızlı kargo ve orjinal ürün. Teşekkürler.
Bir arkadaş tavsiyesi ile aldım , beni fazlası ile memnun etti....
Kuaförümüzün önerisi üzerine tanıştım bu geçici boya ile. diğer beyaz kırıcılara göre daha ekonomik 3-4 kere kullanabiliyorsun
Görüşünü Yaz

Erkek Bakımı > Erkek Saç Bakımı

Kampanyalar > Fırsatlar

Wella > Wella - System Professional > System Professional (Erkek)

Boya > Beyaz Kapatıcı

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
1
0

Soru : 40 yaşındayım. Saçlarımda yoğun miktarda beyaz var. Kafamdaki görünüm siyahtan çok beyaza yakın. Bu beyazları azaltmak ya da en azından görüntüyü siyaha yakın bir hale çevirmek istiyorum. Boya ile de saçımı da birden simsiyah bir şekle dönüştürüp dolaşmak istemiyorum. Doğal bir şekilde beyazları azaltıp siyaha yakın bir görünüm için ne yapmalıyım? Ne kullanmamı, sizden ne sipariş etmemi tavsiye edersiniz? Berberim Loreal Silver şampuanın işe yarayacağını söyledi. Tek başına işe yarar mı? Sitenizden okuduğum kadarıyla o boyalı saçların sarımsı hale dönüşmesini engellemek için. Siz ne tavsiye ediyorsunuz? Şampuan yeterli olur mu? Yoksa Loreal Cover5, Wella SP pigment, Goldwell , Kyana ürünlerinden kullanmam mı gerekiyor? Dediğim gibi benim için önemli olan görüntünün birden beyazdan siyaha dönüşmemesi, sırıtmaması! Teşekkürler.

YASİN Y. 19/04/2017
Cevap: Yücel Bey Merhaba, Ürünlerin kullanımları ya da ürün tavsiyesi için sorularınızı Saç Doktoruna sormanızı rica ederiz. Sormuş olduğunuz sorular, gün içerisinde saç uzmanımız tarafından cevaplanmaktadır. Saç Doktoruna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://sacdoktoru.sachane.com/

Sachane.com . 19/04/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
1

Soru : bu ürün diğer ürünler gibi bir kere sürüp 3 ay kullanabileceğimiz ürün mü ?

Aykut A. 10/10/2015
Cevap: Merhaba,Wella SP Men Pigment Mousse, yarı kalıcı bir boya olmasından dolayı çabuk akan bir içeriğe sahiptir. 3 ay gibi bir sürede muhtemel akacaktır. Yine aynı kalitede olan Goldwell Men Reshade Erkeklere Özel Köpük Boyayı incelemenizi tavsiye ederiz. Ürün içinde 20ml olarak 4 adet boya bulunmaktadır. Standart boyalardan farklı olarak saç rengini tamamen kapatmadan doğal bir görünüm sağlar. Wella SP Men Pigment Mousse gibi beyazları kapatmak üzere geliştirilmiştir. UYgulama losyonu ile kullanacağınız ürün kutusunda 4 kullanımlık boya mevcuttur. Bu şekilde uzun süreli kullanım ve görünüm sağlayabilirsiniz. Ürüne ve uygulama losyonuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

http://sachane.com/goldwell-men-reshade-erkeklere-ozel-kopuk-boya-4x20ml.htmlhttp://sachane.com/goldwell-men-reshade-developer-uygulama-losyonu-250ml.html

Sachane.com . 13/10/2015
Cevap size yardımcı oldu mu? 1 Evet | 0 Hayır
Cevapla